bugün

sigara üzerindeki uyarıcı yazılar son dönemde avrupadaki gibi kocaman olmuştur.eskiden pakedin yan tarafında " sigara sağlığa zararlıdır" yazardı.
(bkz: sigara paketlerindeki uyari yazilari)
sanıyorum ki bu uyarıcı yazılar yüzünden marlboro light sigaralarında ki light yazıları kaybolmuştur.sigaranın üstünde sadece marlboro yazmaktadır.
spermlere kasteden yazılardır.
korkunç etkiler yaratır bünyede.
sigara bağımlısının sigara paketine yönelişini hızlandıran sinyaller yayar olsa olsa,davetkar yazılardır...
(bkz: iç beni)
(bkz: nikotinmanım çek beni ciğerlerine)
insanlar sigarayı bıraksınlar diye yazılan ancak içen adam için pekte etkili olduğu söylenemeyecek yazı...
sigara üstüne son zamanlarda koca koca yazılan görmemenin imkansız olduğu tiryakilere sigaranın zararından değil üzerindeki hayvan gibi yazılardan dolayı sigara bıraktıran yazılar
birşey değişmedi, eski tabakamı çıkardım, sigaraları da paketten alıp bir güzel yerleştiriyorum içine... artık paket taşımıyorum
caydırıcı olmaktan ziyade,tiryakilerin ağız tadını bozmaya yaramış yazılar.alıştığınız paketin şeklini şemalini de bozmuştur o ayrı.
bu sigaraları paketlemeden önce hepsini tek tek tikimize daşşağımıza sürdük... yazısı olsa kim içer???*
bir çok geyiğe konu olmuş yazılardır.

tiryaki: bir marlbooora alabilir miyim?
büfe sahibi: öldüreninden mi olsun çevrenize zarar vereninden mi?
tiryaki: çevreme zarar vereninden lütfen...
bir karikatür dergisi dalga geçmek için o yazılardan vermişti üzerinde ''içme lan içersen şerefsizim annene babana söylerim'' yazıyordu.
(bkz: içiyosun bari dumanı içine çekme)
(bkz: paketlemeden önce zkmize tassagimiza surduk) *
http://www.penguen.com/content/Home/20060201.jpg
inatlaşmama sebep olan büyük puntolar..iktidar sahiplerinin uzun süre bunun konuşmalarını yaparak sigara reklamı yaptıkları olay..birşeyi ne kadar yasaklarsan o kadar cazip gelirin bir başka örneği..bide spermle ilgili olan yazılı sigarayı geri verenleri bende duydum...
(bkz: ateşle yaklaşmayınız) * *
tarafımdan yaşanmış komik olaya sebebiyet vermiştir: bir yaşlı adam bakkaldan sigara alır, sigaranın üzerinde "spermlere zarar verir bıdı bıdı.." yazmaktadır. adam paketi geri uzatıp, "kahveye gidecem lan değiştir" şunu der.
içenlerin dikkate bile almadıkları uyarı!..
- eyvah mahmut hoca.
- sigara içme pipin düşer.
vs..
yurdum insanının pek iplemedigi yazılardır.
ayrıca paketlerin estetigini bozmaktadır.
en cok camel a tecavüz eder bu yazılar
pek kaale alınan yazılar değildirler.
çektikten sonra, hiii... annem geldi diyeceksin...
(bkz: sigara içerseniz ibne olursunuz)
"reha muhtar da bu sigaradan içiyor" şeklinde olsa daha fazla etkisi olacağına inandığım yazılardır.
uyarıcı yazılardır. özellikle spremle ilgi olanı kadınlar üzerinde uyarıcı bir etki gösterebilir.

bakkal: bir paket kısa pyg light alabilirmiyim?

kokoş: hemen hanımefendi

- (ictiginiz sigara sperm kalitesini bla bla bla) ne sperm mi?!

+ sperm kim yaw?

- ıhh!

+ noldu hanfendi bişey mi dediniz

- az biraz uyarıldım da

+ kim tarafından?

- ıhh! hepsini yutmak istiyorum.

+ sabaha kadar yutsanda veresiye sigara yok bizde, de hadi git!
^^Bu içtiğiniz sigara ajdar tarafından paketlenmiştir..^^
^^Sigara içerseniz sonunuz ajdar gibi olacak^^
^^Çevremize verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz^^
^^Bu mekanda sigara içmenin cezası çoook fazla lütfen bu uyarıyı dikkate alınız^^
ve bu olaya şahit oldum...
Adam sigarayı alıyor ve üstündeki sigara içmek öldürür yazılarını okuduktan sonta banane a.q sikimde mi diyor...
^^sigara içmek size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir^^
Adam:bende gider bos biyerde içerim...
^^sigara dumanında benzen,nitrozamin,formaldehit ve hidrojensiyanit gibi kanser yapıcı maddeler bulunur^^
Adam: banane a.q ben bunlardan almadımki alanlar dusunsun...
güncel Önemli Başlıklar