bugün

entry'ler (307)

2012 eurovision şarkı yarışması

almanyadan rammstein'in, ingiltere'den adele'in katılacağı iddia edilen yarışma.

fikir beyan etmek gerekirse rammstein'in eurovisiona katılması, benim şu anda öbür taraftan yazmam kadar imkansız. adele'in de böyle bir şeye tenezzül edeceğini sanmıyorum, özellikle de altın çağında olduğu şu zamanlarda.

can bonomoya gelirsek, eurovision'dan önce de biliyordum ve tek tük şarkılarını dinliyordum. meczupun ingilizcesiyle katılma gibi bir şansı olsaydı yıkar geçerdi. ben yine de bir şeyler bekliyorum. ayrıca dalga geçen zihniyeti de anlamak mümkün değil. yahudiymiş de, sesi kartmış da, sonuncu olacakmış da. acaba bu eleştirileri yapanlar rimi rimi leyi hatırlıyorlar mı? ya da seninle bir dakika gibi güzel bir şarkının sonuncu olduğunu biliyorlar mı ya da annelerinden babalarından duymuşlar mı. derece yapmak da önemlidir ama en önemlisi şarkının kalitesidir. hadiseyi gönderdik de noldu? kesin birinciyiz dediler, travesti vari bir sesle okudu şarkıyı 4. olduk. büyük konuşmayalım, büyük konuşulmasın.

evet, can bonomonun güzel bir şarkıyla katılacağı umulan, sonucu da pek mühim olmayan şarkı yarışmasıdır.

megan fox un istanbul u kasaba zannetmesi

megan foxun gafıdır.
şimdi bazıları, bak işte bu kadar tanınmayan bir ülkeyiz böyle bir oyuncu bile bizim mega kentimizi kasaba sanıyor diyecek ama burda duralım. azıcık tarih dersi gördüyse megancım, istanbul için ülkelerin birbirini yemeye başlayıp ancak 20. yüzyılda barışı sağlayabildiğini biliyordur. ya bizle fena dalga geçti, ya da dışı dolu içi boş bir bayan kendisi.

geldin mi sorusuna alternatif cevaplar

-geldin mi?
-hayır gelmiş gibi yapıyorum.

facebook ta ilişkisi yok durumuna yapılan yorumlar

bir tarafı zevke veren, diğer tarafı sinir krizine sokan yorumlardır.
bu yorumlar genel olarak 4'e ayrılır.

'ay canım ya ne oldu çok üzüldüm?'*
'ben demiştim zaten o çocuk seni üzer diye.'*
'siz kesin barışırsınız.'
'geçmiş olsun.'**

person of interest

j.j. abrams'ın yeni sayılabilecek dizisi. losttan sonra herkes 'lost kadar iyi olamaz' ön yargısıyla başlamış olsa bile beklentilerin üstünü vermiş, garip, yine bol sayılı bir macera dizisi.

tesadüfen izlenen müthiş filmler

genellikle tesadüfen izlendiği için müthiş olan filmlerdir. o filme karşı hiçbir beklentiniz yoktur ve 0 beklentiyle izlemeye başladığınız için sizi mutlu eder.

makarna sevmeyen insan

ya üniversiteye başlamamış ya da zengin olduğu için makarnayı sevmek zorunda kalmamış insandır.

adını feriha koydum

an itibariyle halilin dexter'lık yaptığı dizi.

born to die

ciddi ciddi sadece 1 entrysi olduğuna inanamadığım şaheser.

--spoiler--
Don't make me sad, don't make me cry
--spoiler--
kısmı alır götürür.

aşık olduğunu sanmak

olması imkansız şeydir. gerçekten aşıksan anlarsın zaten.

muck

glee'nin çakmasıyım diye bağıran dizi. tabii aa hayır değiliz demek için sue ile glee'nin koçunu sevgili yapmazlarsa iyidir.
ayrıca; azra akın ne alaka?

yazarlardan dokuzuncu nesile hoşgeldin mesajı

biz çok çektik azıcık siz çekin.

not:bir sekizinci neslin zevk dolu yazısını okudunuz.

o ses türkiye

(bkz: hülya avşar dramı)
eledi eledi. valla eledi!!! yarışmanın en güçlü birincilik adaylarından birini şak diye eledi. hülya saçımı başımı yoldum senin yüzünden.

harry potter vs the twilight saga

dünkü bebe twiightla harry potterın karşılaştırılmasıdır. konu ve filmde yüzde yüz harry potter twilightın kulvarına inme zahmetine bile girmez. oyuncu estetiğinde ise twilight açık ara önde.
uzun lafın kısası: true blood diyelim.

gold digger

glee yorumu daha iyi olan şarkıdır.

victoria s secret

siz dişiyseniz ben neyim, ben dişiysem siz elfmisiniz sorularını bayan bünyede uyandıran dünya güzelleri birliği.
neyse. takmamak lazım.

christina aguilera

booom diye patlayacağından korkulan bayan sanatçı kişisi.
kortizon tedavisi görüyor ise kendisinden özür diliyor şayet görmüyor ise ya tıkınmayı, ya da sahneye çıkarken mayo giymeyi bırakmasını istiyorum.
ayrıca eskiden ne güzel şarkılar yapardı, kayboluyor mu ne?

şarkı söyleyemeyen kız

gözlüğü çıkarırkenki bakışına kurban olduğum kızdır.
son olarak:
and aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iaaaaaaaaaaa. i will always love you.

hoşlanılan kızla ilk buluşmada yapılmayacak şeyler

hoşlanılan kızla ilk buluşmada yapılmayacak davranışlardır.**
yurdum erkeğinin yanlışlarını sıralamak gerekirse:

çok susmak.
çok konuşmak.
fazla sahiplenmek.
sapıklık.
fazla kılıbıklık.
asker arkadaşı muamelesi yapmak.***
gereksiz espri yapma,kendini beğendirme çabaları.**
buluşmaya apaçi modunda gelmek.
brad pitt gibi giyinip iso Amca'nın yerine girmek.*
aşırı kendine güvensizlik veya bedenen olgun ama kafa olarak anaokulu seviyesindeki insanlar için fazla kendine güven.**
fazla anne'den bahsetmek.***
gösteriş.eğer olduğunuzdan fazlası olarak gösterirseniz kendinizi ilk buluşmada,ilişkinin devamında tek şey olur.*
aşırı felsefe yapmak veya odunluk.**
kısacası: dengeyi bozacak her şeyy. ****

biscolata starz

yeni reklam filmiyle erkekleri bozmuş, bayanlara oynamıştır.
onu bunu bilmem, ispanyol için gidip biscolata starz'ımı aldım.ne tatlı şeysin sen öyle canım benim.*