1. 1.
    tanım: alex ile hagi'yi kıyaslamaktır.

hagi ile alex'i kıyaslamak ayıp olur. Alex'de mücadele yok, hırs yok ve hagi kadar da teknik yok. Hagi çok hırslıydı. Kesinlikle daha teknikti. Bunu bir galatasaray'lı olduğum için söylemiyorum ama fenerlilerin alex'i hagi'den üstün gormelerini de anlayamıyorum.
    59 -60 ... hendrix
  2. 2.
    hagi dünyanın en büyük 5 futbolcusundan biriydi... o yüzden alex ile kıyaslamak demek hagi ye haksızlık yapmak demektir...*

(bkz: elma vs armut)
    57 -28 ... phyxius
  3. 3.
    (bkz: pelus vs mayk)
    11 ... scarface
  4. 4.
    elma armut kıyaslaması gibidir hakikaten.zira hagi iyi bir futbolcu ve türkçe bilir bir kişi olarak ceketinin cebinde unuttuğu telefon için "hirsissiniz.hirsis vaa" diye bağırmış halbuki pasif alex 114 sn topla buluşup 4 golün mimarı olabilmiştir.tüh kalıbına alex...
    27 -43 ... karga
  5. 5.
    hagi avrupayı saLLamış insandır..(karpatLarın maradonası)
    avrupda 90Ların oyuncusu seçiminde az bir farkLa 2.oLmuştur..
    futboL durarak oynanan bir oyun oLmadığını anLatmıştır..
    (anLayana sivrisinek saz anLamayana aLex de souza az!)
    (bkz: tom vs jerry) (bkz: mercedez vs anadoLu)
    36 -22 ... volcan
  6. 6.
    alex futbol için yaratılmıştır. hagi için futbol yaratılmış gibidir.
    107 -25 ... deep
  7. 7.
    (bkz: top vs kadayıf)
    4 -3 ... scarface
  8. 8.
    kıyaslanması söz konusu bile olamayacak eşleştirme.
    rumen olan, bırakın alex'i birçok brezilya'lı topçudan daha iyiydi.
    24 -11 ... eqin
  9. 9.
    futbolu sadece keyif için izleyen bir non-fanatik trabzonspor taraftarı olarak bu başlığın bir ayıp olduğunu düşünüyorum ..
    george hagi ile alex de souza yı aynı kefeye koymak son derece yanlıştır..he gün gelir alex te hagi gibi bir futbolcu olabilir ama yaşı geçmektedir ve o bile mucize olur..
    gereksiz münakaşalarla zaman harcanmamalıdır .. memleketin daha mühim dertleri mevcuttur ..
    23 -7 ... postsinaptik golge
  10. 10.
    bu karşılaştırma yapılamaz.alex'in hayal edemiyeceği kadar fırın ekmek yemesi gerekmektedir haginin düzeyine gelmesi için
    24 -13 ... armi