1. 1.
  emre belözoğlu'Nun açıklaması. zırvalığı yoktur. kendisi ile ilgili bir durumu ve bir temennisini dile getirmiştir.
  3 -8 ... eternity
 2. 2.
  ne zaman diyecek diye beklenen aciklamadir. gec bile kalmistir. zira baska kimsenin vermeyecegi paralari fenerde bulan futbolcularin klasik soylemidir bu.
  3 ... oneydilan
 3. 3.
  fenerbahçe taraftarı artık seni yalıyorum ne olur beni kabul et demenin emrecesi.
  7 -1 ... imhotep
 4. 4.
  futbol topunun dili olsa " ulan emre sen bana vurma zira ben sana vurucam " derdi.

  tanım: emre belezoğlu'nun ayhan akman ve tümer metin ile aynı kanı taşıdığının ispatı cümledir.

  ayhan akman: beşiktaş'ta oynarken ben kapalıda büyüdüm demiş idi ancak gittikten sonra el kol hareketleri, arkadan sallamalar felan.

  tümer metin: beşiktaş yönetiminin gitmeyi düşünüyor musun? sorusuna hayır cevabının vermesinden 1 hafta sonra samandıra tesislerinin kapısında gerilirken görüntülenmişdi.
  2 -2 ... carmadon
 5. 5.
  profesyonellikle başka şeyleri karıştıran "futbolcunun teki" söylemi. tıpkı ayhan gibi, tümer gibi, fatih gibi hatta baliç gibi. biz profesyoneliz diyorsunuz, milyonlarca para alıyorsunuz. o zaman neyin çabası bu? çık topunu oyna, paranı al nerede ne yapıyorsan yap. bize ne bundan? sanki yediğin naneler, daha önce verdiğin demeçler ortada değilmiş gibi fenerbahçelilerin bu laflarınla sana tapacaklarını mı sanıyorsun yani? 2 sene sonra da beşiktaşa gidip "benim küçüklükten beşiktaşa sempatim vardı" demeyeceğini kim garanti edebilir? daha önce yaptıkları mı? böyle laflarla kendini iyice küçültmeye, insanları gereksiz gerginliklere sokmanın da bir alemi yok.
  3 -1 ... daniel tozser
 6. 6.
  galatasaraylıların sınırlarını zorlamaya, fenerbahçelilere şirin gözükmeye yönelik söylenmiş gereksiz cümlelerdir. galatasaraylıların bolbol küfürlerini alacaktır fakat fenerbahçelilere kendisini sevdiremiyecektir büyük ihtimalle, sen konuşacağına futbolunu oyna be birader denilesi durum.
  3 ... dr rocco amca
 7. 7.
  ah be emre keşke top oynayabilsen de atsan.
  son yıllarda futboldan başka herşeyle ugrasan terim-emre ikilisinden emre'nin son zırvalaması.
  e be çocuğum sen değil miydin o formayı kapmak için gece gündüz ter döken, takımdaki futbolcuların kramponlarını temizleyen? futbolcu olmak sadece topla oynamak değildir. hagi sana çok şey öğretti ama bunu öğretmemiş. adamdan anlardı kendisi uğraşmamış demek ki boşuna.

  fenerli arkadaşlardan rica ediyorum buna inanmadıklarını bir kenara yazıversinler.
  1 -2 ... xargn
 8. 8.
  aziz yıldırım amcasının gözüne girebilmek için şirinlik muskası olmaya niyetlenmiş olan emre belözoğlu zırvası. futboluyla bir halt yapamayacağını bildiği için çenesiyle ayartmaya çalışıyor herkesi. olay bu. fazla da abartmaya gerek yok.

  ha bir de damarını kesseniz dolar yeşili akar bu arkadaşın kanı.
  1 -2 ... sle7in
 9. 9.
  (bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
  1 ... rakimalboga
 10. 10.
  (bkz: emre nin galatasaray a gol atmasi/#4005126)
  1 ... minik mavi balina