1. ?.
  iddiaları cevaplayamamasından dolayı yapması gerekendir.
  3 -2 ... pablo escobar
 2. ?.
  (bkz: kafama sıkar giderim)
  1 ... sagopakajomer
 3. ?.
  istifa etmemesi beklenen durumdur. siyasetçiler sadece söyler, yapmaz.
  2 ... ulu dagci
 4. 1.
  döneminde 2 tane ölümlü tren faciası yaşanan binali yıldırım'ın istifa etmediği bir ülkede,

  alman yargısı tarafından almanya'ya girişinin yasaklandığı, ve alman yargısına göre adı büyük bir yolsuzluğa karışan kişinin rtük başkanı olduğu ve hala istifa etmediği ülkede,

  kemal unakıtan'ın * istifa etmediği bir ülkede,

  boş hayaldir. hülyadır.
  6 -3 ... eternity
 5. 2.
  --spoiler--
  "Benimle ilgili iddia ettiği konularda kesin delil sunmasına gerek yok dedim. Şüphe uyandıracak bir ön delil sunar ise, söz veriyorum derhal milletvekilliğine orda istifamı yazıp TBMM'ye göndereceğim dedim. Ama bu olmadığı takdirde ve ben bunun aksini ispatladım takdirde sayın Kılıçdaroğlu'nun milletvekilliğinden istifa edecek bir karaktere sahip olmadığını bildiğim için böyle bir talepte bulunmayacağımı, ancak televizyonda 'Ben müfteriyim, müfteriyim, müfteriyim' (Müfteri: iftiracı) demesini istedim."
  --spoiler--

  cümlelerden sonra beklenen fakat gerçekleşmeyecek olan eylemdir.
  3 ... shunketsu
 6. 3.
  son derece istediğim, kesinlikle ihtimal vermediğim ama olması halinde rte'nin şok geçireceğini tahmin ettiğim hadise. bu adam rte' den de beter çünkü. son derece tehlikeli, zeki ve laf kıvırtmak konusunda da çok başarılı. akp'nin beyni ve ruhunun vücut bulmuş hali.
  7 -1 ... otep shamaya
 7. 4.
  yerinde bir eylem olacaktır. zira kıvırma taktiklerinden anlaşılan o ki kendisini bir dans okulu açtırmaya teşvik etmek, memleket için daha hayırlıdır.
  4 -1 ... eski yüz
 8. 5.
  meshepci yapılanmayı ssk da yapmış bu adamı (kılıçdaroglu nu ) muhatap aldıgı için istifa etmeli belkide, chp lilere söz anlatmak mümkün olmadıgı için sözü hep kıçlarından dinledikleri ve dogan ile birlikte yanlışı dogru gibi oynamak huyları oldugu için muhatap almakla kazanılacak bir konu yoktur.
  5 -12 ... beklediginiz lider geldi
 9. 6.
  (bkz: itiraf et)
  (bkz: bir an heyecanlandin)
  2 ... syme
 10. 7.
  chp grup başkanvekili kemal kılıçtaroğlu nun yeni belgeleri için http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2008/10/10 adresine bakabilirsiniz.
  2 ... hazar