bugün

Vurduran erkektir. Evet.
enstrüman çalmadığım için sadece domalmakla yetiniyorum, vurdurmuyorum.
ibnenin tekidir. şerefsizdir. kendimden biliyorum.
işsiz adamdır. Net.
Bir saat kitap okusa, bir saat enstrüman çalsa, bir saat de spor yapsa eder 3 saat. Günümüzde normal birinin bile telefon internet başında minimum 4 saat geçirdiğini düşünürsek, normal erkektir. Evet.
fiziksel aktiviteleri olan edebi metinler okuyan bir hırsızdır. türkçenin azizliği.
Beni bulması gereken erkektir. Enstrüman çalmayı öğrenmek istiyorum.
Kizlarin yuzune bile bakamaycagi erkek tipi. Boyle olmak yerine surekli kiz cevreniz olan pub lardan cikmayan hovarda bir erkek olursaniz etrafinizdan kiz eksik olmaz.
Enstürman çalmayı bilmediğim için şimdilik eksik.

Birgün olması dileğiyle...
Hardcore vurduran erkektir.
Bir de resim ciziyorsa. Vurdurmasi kacinilmazdir. Evet.
miyav siz kafayı mı yediniz kitabını okuyorum.
bas ve elektro gitar çalıyorum.
powerlifting, go kart yapıyorum.
Yalnızdır.
Bir zamanlar ben.
Başlıkta kendimi buldum yazayım dedim. Bunların hepsini yapabilen insan ister istemez zeka geliştiriyor. Benden tavsiye.
Enstrüman çalmıyorsanız mutlaka başlayın. Spor için gym e gitmek zorunda değilsiniz evde başlayın. Kitap okumak insanın içinden gelir biraz araştırma yapın ilginizi çeken kitaplar mutlaka çıkar karşınıza.
Bunun yanında işsizdir diyen olmuş, aktif çalışan bir inşaat mühendisiyim.
Yalnızdır diyen olmuş, sevgilim var. Hep oldu, hiç yalnız kalmadım 16 yaşımdan beri.
Şu sıralar MSc olma yolunda ilerliyorum.
Hayatınızı boşa geçirmeyin yapabildiğinizin en iyisini yapmaya çalışın derim.
Herkese aydınlık günler dilerim.
(Edit) Kıskanan bireyler dis atmış swh.
Yok öyle bir şey. Gerçekten kitap okuyan kimselerin çoğu başka aktivitelere devam edemez. Hele birde felsefe okuyorsa.
hele ki futbol da sevmiyorsa kesinlikle yalnızdır.
Sadece kitap okuma bana uyuyor.flut bile calamam.eskiden halı sahaya giderdim.onuda bıraktım.
(bkz: vurduruyordur)
Hiçbirini yapmayarak bu bölümüde geçtik hadi bakalım.
Blok flüt sayılırsa benim bu.
hayatta havalı olmak için gereken 3 şey.
Kitap okuyup gitar çaldığım dönemde arkadaşlarımdan ibne damgası yediğim için bıraktığım aktiviteler. Şimdi nargile içip tesbih sallıyorum ve adam muamelesi görüyorum.
Kimseye gerek duymadan hayattan aşırı derecede keyif almayı başarabilen erkektir.
Sıradan bir erkektir.