bugün

Arada böylesi denk gelir. Çirkefe bulaşma daha iyi.
Taraflı yaklaşılan terör.
Gerçekten adamın "çantanız rahatsız ediyor dikkat edebilir misiniz?" dediğine inanan var mı?
Kadını muhtemelen iteklemiştir kadın da böyle tepki vermiştir. Ha verdiği tepki doğru değil tamam ama tarafsız olun, durduk yere mi bu kadar reaksiyon yani? Sanmıyorum..

Edit: noldu aq ne dedim bu kadar ahahahajah
Tipe bak tipik CHP li feminist..
orospu çocugu derken tahrik edici kadındır.
Toplu taşıma insanın kendine küfür etmesidir.

Japınları japınları örnek verenlere sözüm; japonlara koyim.
(bkz: bak kadın)
(bkz: bak kadın)
abi %97 oranında hatalıdır. O orospu çocuğu lafının peşi sıra sağlamından bi tane oturtmalıydı. Karı da biliyo kime çirkeflik yapacağını. Yoksa ağzını yüzünü sikiverirler normal şartlarda
Arkadaşlar size bir tavsiye. böyle durumlarda sakinliğinizi koruyup karşı tarafın yaptıklarını kayda alın. Ses olur, görüntü olur, şahit olur, darp edildiyseniz darp raporu olur.. sonra gidin bir karakola şikayetçi olun. ifadeler alındıktan sonra adliyeye sevk edileceksiniz. Mahkemeye çıkmadan önce bir telefon ve tebligat gelecek. Bu kişi uzlaştırmacıdır. Uzlaştırmacıya karşı taraftan 2000 tl istediğinizi söyleyeceksiniz. Uzlaştırmacı da bu isteğinizi karşıya iletecek. Karşı taraf kabul ederse temiz 2000 liranız var (rakam arttırılabilir). Etmezse zaten mahkemede şansı hiç olmayacak bile. Davayı kaybedince mahkeme masraflarını da karşıya bindirecekler. Çok basit bir olay aslında. Bir pratik yapsanız alışıyorsunuz. Biri saldırsa da 2000 lirasını alayım diye düşündüğünü% bile oluyor.
bu tür mikrop kadınlar her an tehlike saçar.
eşi ve küçük kızları olan birisi olarak Allah bu tip kadınlarla karşılaştırmasın diyorum. kadının ona vurduğu gibi, o adam kadına vururken çekilseydi bu video, adam kadına şiddetten linç edilmişti, kadına "şiddete hayır" içerikli paylaşımlar zirveye çıkmıştı. peki kadın adama vurunca, küfür edince ne oldu? bir kadının bu halde tepki vermesine üzülmekle birlikte adamın sakinliğini takdir ettim. zaten adama da bu yakışır.

zaten adam kadına bir şey yapsaydı, videoda görünen insanların çoğu bir tepki koyarlardı o sırada, kadın şiddete başvurunca kimse ses etmemiş ama. erkek kadın ayrımı yapmadan insana şiddete hayır diyorum.
(bkz: şiddete uğrayan kadının hatalı olma ihtimali)
Çanta rahatsız ediyor dedi diye böyle tepki vermez kimse akıl hastası değilse.
Allah kahretsin, bıktık artık bu kadın teröründen. Bu kezbanlar her yerde, her yerde karşımıza çıkıyorlar. Biz erkekler bu ülkede ne zaman huzur bulacağız bilmiyorum.

coğrafya kaderdir derler ya gerçekten öyle, leh ırkının olduğu coğrafyada finlerin olduğu coğrafyada da erkek olabilirdik ama sen gel kalk çomar kadın dolu bir coğrafyada erkek ol.
gerçekten metrobüste bu tip kadınlara denk geldiğimde çıldırıyorum. kendini dünya güzeli zannedip herkesin ona baktığını taciz ettiğini düşünen tipler. aynı zamanda değer biçsen 10 kuruş etmeyecek insan tiplemeleri. herkesin kafa bi farklı yerlerde..
O değil de bu kadın bana denk gelseydi kesin bir yerini kırardım..

Bak hele bak, elini kaldırıp küfür ediyor bir de, sen kimsin lan onun bunun kızı!
kadın ayıp etmiş, adam sabrı cemil sahibi çıkmıştır.
Adamın sabrına gerçekten hayran kaldım. Her ne olursa olsun kadına el kalkmaması gerektiğini düşünürüm. Ama şurada bir şey var. Eger bu adam gerçekten "orospu çocuğu" şeklindeki bir küfrü hak edecek bir eylemde bulunmamışsa o kadın orada dayak yemekten gerçekten iyi yırtmış. Kimse kimsenin anasına sövemez. Kadın olmak hiç kimseye bir başkasının anasına sövme serbestisi vermez. Ben bu kadar sabırlı olamazdım.
Senin allah belanı versin amına koyduğumun sarı çiyanı.

Ayrıca Buradan tüm feministlerin mk, işte eseriniz.
Eskiden karpuz idik şimdi döndük biz hıyara.
Toplu taşımada sabah akşam servisinde sıkışık bir zamanda bazen çanta paket veya vücut el ile birine istemeden dokunma olabiliyor ki bu taciz veya rahatsız edici bir durum olarak görülemez.
Kadın veya erkek biraz hoşgörü sabır anlayış göstermesi lazım.
Hele ki benim klitorisim var ben haklıyım davranışı içinde bulunmak fazla tepki vermek hoş değil.
Bir kez daha belirtmek gerekirse, taciz bu konu dışındadır.
kadına şiddet diye sürekli kampanya yapmanın karşılığıdır bu. bu kampanya sonrası çoğu kadın maalesef kendini her ortamda haklı görmeye, sözsel ve fiziksel şiddete daha fazla meğilli olmaya başlamıştır. şiddetin cinsiyeti olmaz. kadına şiddet değil, doğru olan her türlü şiddete karşı olmaktır.
Adam büyük ihtimalle kadını elle taciz etti. Yoksa durduk yerde bir insan evladı deli değilse bu şekilde tepki vermez. Kadın haklı gibi. Sakin kafayla kadını dinlemek lazım. Ota boka feminazi kadın terörü diye ötmeyin. Erkeklerin ne bok olduğunu biliyoruz çünkü biz de erkeğiz.
Adamın çok sabırlı davrandığı, kadının hatsizlik yaptığı bir olaydır...

Bir keresinde böyle otobüste kadının biri ayağıma bastı, döndü pardon dedi. Pardon çıkalı eşekler çoğaldı dedim, mala bağladı...
Bana birisi o. Çocugu diyecek kadın erkek dinlemem orda dişlerini dökerdim.

Al sana o. Çocuğu.

Tacizci olmayan birine de çatabiliyor kadınlar. Çok dikkatli olmak lazım.

Kadının kafası bir şeye bozulmuştur gelip orada birinden acısını çıkarmak da istiyor olabilir.