bugün

entry'ler (112)

biseksüel

Icinde oldugumu dusunuyorum erkeklerden hoslansam da kadinlara da bakip bi seyler yasasak nasil olur acaba diye dusunmeden edemiyorum.

bilgisayar mühendisliği

Arkadaslar bilgisayar muhendisligi okumus ya da okuyan biri varsa yardim edebilir mi tercih konusunda?

lola und bilidikid

bu filmi bana bi buldurun be su an nette hicbir yerde açamadım.

game of thrones

Olly denen bebede bi serefsizlik oldugunu seziyordum.

enes erkan

Bakude duzenlenen avrupa sampiyonunda +84 kgda altin madalya kazanmistir. Birazdan salonda milli marsi okutacak karatecimizdir helal olsun.

welcome to the machine

efsane gizemli bir o kadar da vurucu bir şarkı ve o klavye tınılarıyla aklıma türk filmlerindeki soundtrackler de gelmiyor değil.

slayt hazırlamak

Sinirlerimi bozan eylem. sürekli bir yerlerden bulup parça parça birleştirip, hazırlamak cok yoruyor. hele yabancı sitelerden cevirilerle, makalelerle desteklemek gerekiyorsa iyice vay babanın kemiğine.

fifty shades of grey

bana göre de zaman, para kaybı bi film lakin soundrackleri iyi secmişler özellikle crazy in love coverı cok temiz olmuş.

en çok korkulması gereken insan

sessiz sessiz etrafı sinsice izleyen, hiç konuşmayan, düşündüğünü bildirmeyen insan.

yazarların elinden en iyi gelen iş

resim cizmek, yemek yapmak, şarkı soylemek, spinning askjdakjs.

game of thrones

Gerzek khaleesinin 4 sezondur bir şey yapmamasıyla birlikte bu sezon coşmasını bekliyorum.

kışın yapılacak banyonun ertelenme rekoru

ertelendikçe ertelenir sonra tatil nedeniyle dışarıya cıkmıyorum banyoya gerek yok denir bidaha ertelenir.

geometri

Cozunce benim arka fonda move bitch get out the way caliyo da cozemeyince kitabi yirtasim geliyor.

adet ağrısına ne iyi gelir sorunsalı

(bkz: sozlugun iyice kadinlar kulubune donmesi)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Cansever-terketmek ne kadar kolay.

bu tarz benim ayin programı

(bkz: eyes wide shut)

tragus piercing

Bugun ani kararla gotik bir mekanin onunden gecerken yaptirdigim piercing turu. Yaptirirken aci da hissetmedim bas donmesi falan da olmadi oylece kalktim gittim lakin ruzgar vurdukca ve hayvan gibi gulunce sizisi oluyor.

aşure

annem zaten yapıyor binadaki teyzeler de getirdikce vedat milor gibi titreyerek gömüyorum mideye.

sınıfta kimseyle konuşmayan insan tipleri

Bizim sınıfta da var bunlardan genelde gizemli gizemli takılırlar okul dışında yemek yemezler sınavlarda yuksek alırlar ama derslere katılımları yoktur. Gerçi lafı agızlarından kerpetenle almaya çalıştıgımda baya iyi insanlar olduklarını anladım.

ekranlarda artık görmek istemediğimiz yüzler

beren saat.