1. 1.
    kulagımızda bulunan,yanağımıza dogru olan kıkırdak çıkıntıdır.model olarak kulagımızın içine doğru giren kulaklıkların kaymadan orada durması da bu çıkıntı sayesindedir.
    ... dedemin altın dişleri
  2. 2.
    deldirildiği halde baş dönmesi hatta kişiyi bayılmaya kadar götürebilen bir bölgedir. fakat anlıktır, akabinde rahat rahat kulaklık kullanabilir, üstüne yatabilirsiniz.
    3 ... one last goodbye
  3. 2.
    Dün yaptırmış olduğum piercingim. Yaptırırken acı duymadığım halde tansiyonumun düşmesi sonucu göz kararması ve baş dönmesi yaşadım ama on dakikalık dinlenme sürecinin ardından kendimi toparladım, çok da rahatım şu anda. Tuhaftır gülerken sızlar.
    2 ... ghetto princess
  4. 3.
    (bkz: insan olan bunu yapamaz)
    2 ... t bag
  5. 4.
    piercing iğnesiyle delinmesi gereken bölgedir. zira o bölge kalın kıkırdak olduğu için tabancayla delim oldukça büyük tehlike arz eder. *
    görünüm itibariyle "ıyy orası deldirilir mi?" diye insanları dehşete düşürse de; ne delinirken, ne de delindikten sonra acı hissedilmez.
    1 ... hayat garip
  6. 5.
    takılan piercing abartılı ve aşırıya kaçan büyüklükte olmadığı sürece, yaptıranların çoğunluk kısmına yakışan piercing çeşidi. yaptırmak isteyenlere, merak edenlere acıyor mu diye soranlara şöyle diyebilirim ki;
    bu yaptırdığım ilk piercing olmadığı halde ve acıya dayanıklı olduğum halde yaptırırken biraz acı ve sızlama vardı. ilk yaptırdığım 1-2 saatte devamlı yanma oldu. yaptırdıktan hemen sonra dışarı çıktığımda hava soğuktu onunda etkisi olabilir bilemiyorum. hem bünyeden bünyeye fark yaratabilir. onun haricinde öyle fazla da abartılacak kadar bir acısı yok. yaptırın korkmayın yani.
    ... acuka
  7. 6.
    1 ay önce yaptırdığım, deliler gibi sevdiğim piercingim. iyi bakıldığı sürece bir pisliği iltihaplanması olmadı. ilk 2 hafta günde iki kez terramycin sürerek iltihap kapmasını engelleyebilirsiniz. ya da babadan kalma yöntemlerle rakı ile dezentefkte edebilirsiniz. ilk delindiğinde acısını çok hissetmesem de geri kalan 2-3 hafta boyunca üzerine yattığında ya da çok oynadığında ben burdayım der gibi bir acısı oldu, sızı demek daha doğru sanırım.
    ama 1 ayı tamamlamış olarak söyleyebilirim ki artık hiçbir şekilde acımıyor. bunun yanında acısa dahi kulağıma baktığımda onu görmek için biraz sızı değerdi sanırım. gayet güzel ve dikkat çekici bir piercingtir.
    ... yagda kizaran deniz kizi
  8. 7.
    bu ara çok sardığım, ne güzel duruyor lan ben de yaptırayım havasına girdiğim piercing.
    ... heterojen sivi sabun
  9. 8.
    aşırı acır dediler, of dediler, uyuyamazsın, çıldırırsın dediler; yaptırdım. acımadı, acımıyor. başım da dönmüyor. sadece çok az kanadı, o da olmasaydı kesecektim bileklerimi.
    3 ... davulcu remziye
  10. 9.
    şu aralar yeni yaptırdığım dünyalar tatlısı piercing. acımıyor ama ağzınızı çok açtığınızda -misal gülerken- ağrı yapıyor, birazda kanama. temiz tutun, iyi bakın.

edit: 1 haftada değiştirttim, bence süper.
    ... heterojen sivi sabun