bugün

entry'ler (17)

dinsiz erkek imam hatipli kız ilişkisi

(bkz: allah versin)

penisi küçük olan kültürlü beylere bir kıyak

bunu almanca bilen de okumaz amk.

ezel vs behzat ç vs suskunlar

behzat amir ezer geçer.

trabzonlu bir türk milliyetçisine rumsun demek

(bkz: canına susamak)

uzun saçlı erkeğin kız zannedilmesi

başıma birkaç kez gelmiş olaydır. sorun etmemek lazım.

ikizler burcu

yetenekli insanların burcudur.

kendimi övmeyi pek sevmem ama o kadar güzel rol yapıyor ve yalan söylüyorum ki insanlar bırak anlamayı şüphelenmeyi akıllarına bile getiremiyorlar. her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp mükemmel yalanlar üretiyorum. artık iki farklı hayatım var. biri sosyal hayatta yaşadığım yarı yalan, diğeri tamamen benim. ikisinde de acayip mutluyum. birinde olmak istediğim her şeyim, diğerinde ise yine her şeyim. ben de tam anlayamıyorum bazen hangisi olduğumu. bu da hiçbir şeyin yalan olmadığı anlamına gelebilir.

bass gitar

varlığı olay yokluğu koyar diye düşündüğüm enstrümandır. bu meret olmadan çaldığımdan bir şey anlamadığımı da belirtmek isterim.

soykırım davasını ermeniler kazanırsa

kaybedeceklerini hesap edememiş olabilirler. oğlum Trabzon'u falan istiyor bunlar. bence Trabzon'u verelim denemek için. 5 sene içerisinde bizi de katın topraklarınıza demezlerse şerefsizim.

evet Trabzonluyum. bize her yer Trabzon.

oğlum odtü de okuyacağına hiç okumasın

götün yiyorsa okutma diye cevap verilebilecek babadır. maldır, andavaldır, bıldır bıldır.

erkeklerden uzak durunca ömrün uzaması

evde kalmış bir hanımın sözleri olabilir. bana da kimse bakmasa ben de "kadınlardan uzak durmak ömür uzatıyor" diyebilirim lakin kadınsız/erkeksiz hayat yarım hayattır.

(bkz: oberyn martell)
(bkz: biseksüel değilim)

özel üniversite aptallık mıdır

iki yıllık bir bölüm okunuyorsa:

Şehir içi devlet üniversitesi kazanabildim mi ?
a.) Hayır: özel üniversitede okumak çok daha mantıklı olacaktır. kendi şehrinde bir özel üniversitede okumak daha mantıklı olacaktır. hem özel hayat hem de maddi açıdan.
b.) Evet: mal mısın amk devlet üniversitesine gideceksin.

Dört yıllık fakültelerden bahsediyorsak işin rengi değişiyor. Eğitim kalitesi, yaşadığın şehre yakınlığı, staj imkanları, kalacak vb. bir sürü sik sik sorunlar çıkar karşına. Bana sorarsan maddi imkanların el veriyorsa en iyisi şehir dışında okumak.

Ayrıca özel üniversitede edineceğin arkadaşlar ile devlet üniversitesinde tanışacağın tipler çok farklıdır. Özel üniversite Porsche, devlet üniversitesi Doğan SLX'dir, samimidir, gerçektir.

chris cornell

myles kennedy, brent smith ve chris cornell çok üst düzeydeler.

bataryayı kazağa sürterek sarj etmek

bu işlem 96 saat boyunca durmadan yapılırsa %90 seviyelerine kadar ulaşılabilir. mantıklı bir harekettir.

rurouni kenshin

filmi için konuşmak gerekirse saito'yu canlandıran adama bir türlü ısınamadım. gerekli saito'nun psikopat, her an her şeyi yapabilecekmiş tavrını yansıtamıyor ama dragon ball ve death note live action faciasından sonra ilaç gibi gelmedi desem yalan olur doğrusu.

amma ve lakin genç kardeşlerim animeyi izlemediyseniz hayatınızdan daha fazla vakit kaybetmeden derhal başlayın.

öldürmeyen allah öldürmüyor

2 tane allah var sanırım. biri öldürmüyor diğeri öldürüyor.

ikizler burcu erkeği

en çok kıskanılan insandır efenim bu adamlar. kendimden yola çıkarak şunları söyleyebilirim; güzel yalan söyleriz(belli zaman sonra ben bile inanıyorum), otuz saniyede fikir değiştirebiliriz, hiç arayıp sormadığımız insanlarla 2-3 dakika içinde samimi olur ertesi gün ne iş yaptığını dahi unutabiliriz. güzel şeyler aslında bunlar.

alter bridge

bu yıl ülkemize geleceği hakkında dedikodular dolaşan grup. gelseler de ön sıradan bir adet kennedy ve tremonti alıversek. dinlenir şenlenirdik.