bugün

gereksizdir zaten marlboro mentholü bünyesinde barındırmaktadır.
kent switch çakması olan sigara.

görsel
görsel
hasta sigarası.
denizden çıkınca iyi gider.
kent switch ten fazla farkı yoktur.
türkiye'deki hiçbir sigaraya benzememektedir zira sırf menthollü değildir. patlatmadan menthollü patlatınca damla sakızlıdır ve tadı mükemmeldir. içine çektiğinizde damla sakızı tadını pek alamazsınız ama nefesi verirken tadı çok net alırsınız.
kent switch özentisi bir sigara, paketi çok seksidir. diğer mentollülerden farkıysa, sigarada zaten mevcut olan mentolün kapsülü patlatmanızla beraber damla sakızı aromasıyla karışması ve mentol oranının ikiye katlanmasıdır.
zifir: 8
nikotin: 0,5
co: 9
not: aç karnına içmeyin, mide bulandırır...
sigaranın da amına koyulduğuna bir kanıt dahadır. amk basın tütünü içek ne antin kuntin işlere giriyonuz.
bilindiğinin aksine kent switchten çok daha önce dünya piyasasında olan sigarasıdır. philip morris pazarlama stratejilerine göre; kent switchten sonra piyasaya sürülmüştür.
ağır mentollü sigara. bunca yıldır, west ice'dan düğmeli diğer sigaralara kadar pek çok şey içtim, böylesini görmedim. üstüne sadece djarum menthol çıkar, ama onda da ayrıca karanfil var.
kent switchten kat kat iyi olduğunu düşündüğüm ve bu yaz sıcağında içilebilecek en iyi sigaralardan biri.
fiyatıyla diğerlerinin üstünde olacak sigaradır.*
yaz aylarında tercih edilecek sigaradır.
Kent switch'in değil, Camel Crush'ın çakmasıdır. Çakması derken, aynı mantık yani.
Son 3-4 nefes kala kapsülüne basılması tavsiye edilen hatta son nefesten sonra soğuk bir bardak su içilerek adamı kendine getiren zehirdir *
marlbora'nın son bombası. masada insan içinde bırakılmaması gereken sigara.
Masaya geri döndüğünüzde paketin içini boş bulma ihtimaliniz her zamankinden daha yüksek.
gelmiş geçmiş en mükemmmel sigara, tiryakiği bir yana bununda ayrı bir bağımlılık yapma özelliği var.
paketinin rengine kurban olurum ben onun bulanında akıl edeninde ellerine sağlık emekleri boşa gitmesin diye hergün tüketmeye çalışıyorum.
hayatımın anlamı. onun olmadıgı bir hayat düşünülemez.
West ice igrencliginden sonra ilac gibi gelen ictikce icilesi sigara.
zannımca mentollüler arasında en iyisi. kapsülü patlatılmamış hali de baya bi arada kalmışlık yaşadığından rezalet.
piyasadaki en ferah sigaradır, diğerlerinin mentolü bunun yanında tırt kalır. ayrıca kapsülü patlatmadan da gayet mentollüdür.
hasta olduğunuzda tiryakilerin can dostudur. kent switch ve marlboro yeşilden kat kat daha iyidir.
kutusunda "filtresine bastırt" yazmadığı için ilk 3 sigarasını aman da ne güzel ferah ferah diye içtim. sonra arkadaş "gerizekalı filreye basıp içindekini pörtleticeksin" dedi de bir an ciğerlerime hani şu delete sakızlar var ya, onlardan çektim sandım.

güzel sigara. yaz günü güneşin alnında sigara içemiyorsanız bunu içebilirsiniz. ama filtreyi pörtletmeyi unutmayın.
zehirlenmenin mentollü halidir.
yazın inanılmaz güzel giden, kapsülü patlattığında iki kat mentollu olanç herhangi bi mentollü kapsüllü vs. sakız kadar mentol tadı veren, özellikle buz gibi biranın yanında içildiğinde ağzınızın içinde bildiğin soğuk hava estiren sigaradır. mentollü sigaralar alanında bir muadili daha yoktur.
not: paketi inanılmaz güzeldir, filtresinindeki baklava çizgiler ve hatta kapsül işareti bile karizmatiktir.
mentollu sigaraların şahı. buna alışınca başka hiç bir sigara içemiyor insan. paketi de karizmadır.
içkinin yanında içilemeyen sigaradır. malum içerken normalden daha fazla sigara tüketilir, bu sigarayı da arka arkaya bi kaç tane içince boğazı sikip mideyi bulandırıyor. ama normal zamanlar için on numara sigara.