bugün

Kızları kaçırmak istemiyordur.
belki güzel fotoğrafı yoktur.
Fotografini koymak istemiyordur. Zorunda mi?

Ben degilim oradan biliyorum.
eşek, kedi, inek ne varsa koydum. kendimi beğenmiyorum ondandır belki. belki inekler, eşekler, kediler benden daha karizmatiktir.
Whatsup da telefon rehberindeki kişiler olur genelde benim bildiğim tabi. O kişiler de tanıdığına göre resim koymak gereksiz bir eylemdir bana göre.
ya çok tipsizdir, ya da çok yakışıklı veya güzel biridir resminin başkasının telefonuna kaydedilmesini istemiyordur.
uyuyan köpek falan koyuyorsa ağır iticidir. kezbandır.
sözlükteki profil resmine kendi resmini koymayan kişi le aynıdır.
mustafa.
Profil fotoğrafının adının 'profil' olması bile onun için yeterince saçmayken fotoğrafını koymasını beklemek apayrı bir saçmalıktır.
Ya yakışıklı/güzeldir ve mütevazıdır gerek duymaz, yada dış gürünümü ile sorunları olup çekinen kişidir.
kendi fotoğrafınız olmalıdır adlı bi sözleşme imzalamadığımıza göre,kafaya nereye pp oraya.
benim bu. tipsizim çünkü.
Bunun garipsenmesini hiç anlamıyorum. Benim vatsabımda beni görmeyen tanımayan yok, neden kendi fotoğrafımı koyma zorunluluğu hissedeyim?
bir ara internetten tanıştığım biri wp profilime fake fotoğraf koyduğumu iddia etmişti. öyle bi ısrar etti ki ben bile kendimden şüphe ettim. ehehe. o günden beri fotoğraf falan koymuyorum. zaten ben de görmüyorum. ne anlamı var ki?
(bkz: buyrun benim)

Whatsapp profiline kendi resmimi koymuyorum. Numaram saçma sapan yerlerde geziyor boşuna ifşa olmayalım.
10 yıldır koymamıştım türk bayrağımız vardı geçen koydum kendi resmimi tipini sikeyim diye mesajlar gelmeye başladı tekrar bayrağa dönmeyi düşünüyorum.
bu benim, zaten sadece tek bir foto ve whatsup durum yazısı ile yıllardır geçiniyoırum.
güncel Önemli Başlıklar