entry'ler (24)

şöyle biraz geçmişe gidiyorum big bang

olası nükleer santral kazası sonrası malum kişiden beklenen fantastik beyanat. o zamanlar insan yoktu ama olsaydı herkes ölürdü diyerek devam edebilir.

ölüme kader deyip 1500 koruma ile gezmek

dün gördüm bunu yapan katili. ayrıca ambulans götürüyor yanında. ankara rixos otelinin dibine 4 jammer'lı araç, onlarca koruma, polis. bunların kendisini ölümden kurtaracağını mı sanıyor acaba?

13 mayıs 2014 soma maden ocağı kazası

ak troller twitter'da akp'nin icraatlarını paylaşmaya başlamış. hayatımda ilk kez böylesine dondum kaldım, hiçbir şey hissedemedim sonra gözlerim yanmaya başladı. rabb'im bizi neyle sınıyorsun böyle dedim. Sabır sabır nereye kadar? hashtag: #somadakikardeşin duabekliyor

turd cutter

ing. göt demektir. turd de tezek, kaka falan demektir bu arada.

senem kuyucuoğlu

haberini yapan medya: ensonhaber, ahaber, sabah, yeniasır, takvim.
bir yerlerden tanıdık geliyor mu? bunların ahlakı bu kadar işte.

tayyip erdoğan daenerys targaryen benzerliği

ibretlik bir benzerlik. ikisi de laf ebesi bir kere. çok süper vaatleri vardır. kendini ezilmiş hissedenleri hedef alırlar mesela. eşitlik, özgürlük, zenginlik falan derler insanlar kendilerine biat etsinler diye. bir kere biat ettiler mi onları köle gibi kullanırlar. ama yalanlarıyla insanların algılarıyla oynar, her şey mükemmel gidiyormuş gibi davranırlar. süper güç olduk falan derler. sözlerinin üstüne söz edilmesi en sevmedikleri şeydir, delirirler. ikisi de bütün gücü ellerinde toplamak ister, kimse karşısında durmasın... ikisi de haklarının yendiğini, kendilerine ait olan şeyin gasp edildiğini söylerler. insanları amaçlarına ulaşmak için kullanılacak araçlar olarak görür, zamanı gelince çöp gibi atarlar. hepimiz kardeşiz derler ama birisi ben daenerys stormborn, valyrian atalarımın kanını taşıyorum şöyle güzelim böyle süperim; diğeri ben menderes'in özal'ın varisiyim, bu koltuk benim hakkım der. ikisi de zalimdir, öldürmekten çekinmezler. öldürdüklerine bakışları anlatır neler hissettiklerini zaten. gazamızın hakkıdır diye çalıp çırpmakta beis görmezler, her şey onların olmalıdır. ikisinin yakınında da çıkarcı, her an ihanet etme potansiyeli taşıyanlar vardır.

halil inalcık

geçenlerde bilkent'te gördüğüm büyük tarihçi. bir kızın yardımıyla yürüyordu ama 97 yaşında olmasına rağmen konuşma vs hiçbir zorluk yaşamıyor sanırım.

türkiye nin kişi başına milli gelirde 71 olması

yalan dolanlarla zenginleştiğimiz algısı oluşturan akp'nin bir yalanını daha ortaya çıkaran gerçek. bununla beraber gelir adaletsizliğinde dünyanın ilk sıralarında olduğumuz için halkın ne kadar fakir olduğunu anlayabiliriz. önümüzdeki ülkelerden ikisi botswana ve gabon.

http://en.wikipedia.org/w...of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita

suriyeli teröristlerin ankara da tedavi edilmesi

utanç kaynağı. sapık teröristler ülkenin başkentine kadar getiriliyor ve sağlık kontrolünden geçiriliyor, sonra suriye'ye dönüyorlar. bu arada amerika'nın teçhizat sağladığını da söylüyor. bu noktada bilinmesi gereken ülkenin kuzeyindeki (halep çevresi) terör bölgesinin türkiye sınırından başka bu yardımı alabileceği bir yer yok.

http://www.youtube.com/watch?v=9PzdoGDJBG8

ak parti nin seçimlerdeki başarısının sırrı

dinle alakası yoktur. ekonomik kriz çıksa seçmeninin %80 i akp'yi hatırlamaz. kalan %20'si kendini dindar sanan cüheladır. bunların hepsinde aşağılık kompleksi mevcuttur, menderes'in özal'ın hatta osmanlı'nın intikamını alırlar akılları sıra. akp'nin dış siyasette başarılı olduğunu sananları da göstermiştir bu başlık bize.

aym nin ankara bbb seçimlerini iptal etmesi

%90 ihtimalle gerçekleşecek olan karar. gerçekleşmese dahi o koltukta haksız şekilde oturanların başına büyük felaketler geleceğinden içimiz rahat.

beşar esad

karşısında ot içip kafa kesen, keçilere tecavüz eden sapıklar olan zalim.. iki ucu boklu değnek, suriye sittin sene düzelmez artık.

egemen bağış ın baransu ya dava açması

çikolata kutusunda götüreceğim cevabı güldürmüştür.

23 nisanda gözaltına alınan çocuklara işkence

tırnak sökünce işkence olduğunu zanneden andavalların eleştirdiği iddia. tuhaf insancıklar var doğrusu.

23 nisanda gözaltına alınan çocuklara işkence

hatırlayacağınız üzere, 23 nisan'da vali mutlu'nun konuşması sırasında 'berkin elvan ölümsüzdür' diye slogan atan çocuklar aşırı güç kullanımıyla hukuksuz bir şekilde kapalı bir alana sürüklenmiş ve buraya gazetecilerin girmesi engellenmiş, sivil polisler gazetecileri tartaklamıştı. twitter'da halkın hukuk bürosu bir fotoğraf tweet ederek bu iddiayı ortaya atmış. doğruysa allah belalarını versin. haber linki:
http://www.radikal.com.tr...a_iskence_iddiasi-1188759

türkiye nin teröre destek vermesi

insanlıktan zerre kadar nasibini almamış vahşi el nusra ve öso'ya silah, teçhizat ve gıda yardımı yaparak bizim de elimizi kirleten akp'nin en iğrenç icraatı. şimdi bu hayvanlara müslüman, özgürlük savaşçısı diyecekler çıkacaktır eminim. onlar aşağıdaki videoya iyi baksınlar.

--spoiler--

aşırı derecede iğrenç kafa kesme görüntüsü ve bolca orospu çocuğu içerir

--spoiler--

http://www.liveleak.com/view?i=6b8_1398446167

han ı yağma

bugünü anlatan bir şiir. biz neden bu haldeyiz, bu felaketler neden başımıza geliyor sorularının cevabı. gerçeği yüzümüze tokat gibi çarpan dizeler.

rte nin haşim kılıç ın konuşmasına cevabı

güzel demiş kardeş sandığımızdan hançer yedik. şimdi düzgün insanlar seni terk ediyor ama zamanı gelince dalkavuklar, çıkarcılar, hayalperestler, riyakarlar, takiyeciler terk edecek.

cumhurbaşkanı adayı haşim kılıç

cumhurbaşkanı adayı hırsız diktatör katil yalancıdan paranoyak şizofrenden evladır. gerçi o muz cumhuriyetinde adaymış.

abdullah gül ün haşim kılıç a attığı sinsi gülüş

sinsidir. şimdiye kadar iktidarın bir dediğini iki etmemiş, halka demokratik ve tarafsız görünmeye çalışmış saksının gülüşüdür.