bugün

sevdiği entry'ler

tuğba ekinci

Ya kondom diye şarkın var amk, çok da ciddiye almamak lazım.

galata kulesi

Kiminle çıkarsan onunla evleniyormuşsun. O yüzden biri çıkalım diyince galeyana getiriyorum mazaallah tam net olmadığım biriyle çıkarım efsanesi gelir bana seker. Öyle bir şanssızlık mıdır şans mıdır bilmem. O sebeple evleneceğim kesin olan adamı kolundan tutup garanti olsun diye çıkarmak daha mantıklı.

evlenmelik yazarlar veritabanı

Evlenmelik miyim tartışılır ama 22 yaşında evlenmeyecek kadar bilinçliyim.

Bilmem anlatabildim mi?

istanbulda durmak için bir sebep söyle

oraya atanmış olmaktır şüphesiz.. yada orda akrabanız sevgiliniz falan filan vardır.. onun dışında durulmaz orda aq..

seninle şöyle olabilirdik

görsel

mersinde altız doğuran suriyeli kadın

Dua edin onaltızız doğurmamış. Bence yılın doğurma ödülü Suriyelilere verilsin. Hoş kadınlar savaştan kaçar vaziyette bile yolda doğurma özelliğine sahipler.

namaz kılmak

son aylarda namaz kılmaya başladım. cumaları kaçırmıyorum ve haftada birkaç kez şükür namazı kılıyorum. namazda rabbimin karşısına çıktığımı düşünüyorum ve bu düşünce beni çok mutlu ediyor. hem iç huzura kavuşuyorum hem de mutlu oluyorum.

evlilik yaşı

Valla yaşı bilmem de tanıştıktan sonra 6 ay içinde evlenmek gerekir.

6 yıl sevgililik 5 yıl sevgililik sonrası evlenme bana saçma geliyor zaten birbirinizin çiş rengini bile öğrenmişin heyecanı mı kalır.

kalın kaşlı erkek

Benimdir.

(bkz: kaşlar lens mi)

pazarlık etme teknikleri

görsel

kapalı kız heyecanı

Kapalı kız nedir özel kutusunda mı geliyor.

buluşmaya sucuk yiyip gelen kız

Eğer cumhuriyet sucukları markasından ya şahin marka sucuktan yiyorsa bana bulaşmasın abi. Sarımsaktan başka bir şey kokmaz çünkü.

memurlar

Eskiden yüzüne bakılmazdı bu mesleğin şimdi değeri altın gibi arttı. Ama hala gidin ticaretle uğraşın diyorum ben.

dünya gibi ayın da düz olması

Arkadaşlar şimdi birbirimizi kandırmayalım. Ben uçakla yolculuğa çıkmıştım eğim falan yoktu. Dümdüz görünüyor her taraf. Dünya tepsi gibidir nokta.

öğretmenlerin yine tatilde olmasi

Sizde Öğretmen olaydınızda sizde tatil yapaydınız aq ne ağlayıp durdunuz be abicim sjsj.. birde devlete kapağı atan öğretmenlerle özelde köle niyetine konulan öğretmenleri ayırt etmeyi öğrenin önce bi..

Edit: istediğin kadar eksile aq sende öğretmenlik okuyup sende senelerce kpss çalış atan doya doya tatilini yap zırlama sözlük köşelerinde sjsj.. belli mesleklere yönelik su aşırı kin ve nefreti aptalca buluyorum taksicilere olsun öğretmenlere olsun yada herhangi bir mesleğe..

öğretmen

öğretmenlere laf edenler, bir gün öğretmenlik yapmayı denesinler.

big chefs

Bu tür mekanlardan lezzet mezzet beklenmez marka ve ambians satarlar. 10 da 1 fiyatına hayatınızda yiyebileceğiniz en lezzetli yemekleri sanayide veya yol üstü etçilerinde bulabilirsiniz. Bunların derdi o değil zaten.

bir insanın şımarık olduğunu gösteren davranışlar

Kesinlikle konuşma tarzı. Her konuda fikri olup, yerli yersiz konuşması. Kendini bilmez, zeka seviyesinden düşük espri anlayışı.