bugün

entry'ler (24)

hastası olunan sözler

together we stand, divided we fall!

rahatsız edici kokular

metrobüs kokusudur.
bu kokunun formülü oranlarıyla beraber şöyledir : ağız kokusu + ter kokusu + 1/2 yeni içilmiş sigara kokusu + 1/2 geceden kalma sigara kokusu + 1/8 parfüm
afiyet olsun

olga bestandigova

ilhan mansız'ın sevgilisi.

bir ilhan mansız vardı noldu ona

2014 yılında rusya'da yapılacak kış olimpiyatlarında yarışmak için sevgilisi olga bestandigova ile hazırlık yapıyor

death penalty zombie football

şirkette çok fazla işim olmadığı sürelerde delicesine oynadığım ve zor da olsa bitirebildiğim mouse kırdıran acayip zevkli oyun.
http://www.mousebreaker.c...mes/deathpenalty/playgame

çalışma hayatı

hafta sonlarına uyku birikmesi yapar.

dr skull

bugün trt3'de adına özel program yapılan gruptur. bahsi geçen programda söylenildiğine göre solisti 2001 yılında trafik kazasından ölmüştür

metalurji ve malzeme mühendisliği

marmara üniversitesinde okuyan herkesin 3 ortalama üstü ve yandal yaptığı bölümdür.

unutulmaz film replikleri

"hepiniz koca bir pisliksiniz! neden biliyor musunuz? çünkü hiçbirinizin ne olmak istediğinize dönük bir içgüdünüz bile yok. benim gibi insanlara ihtiyacınız var. benim gibi insanlar gerekli...
ben olmadan bir hiçsiniz. böylece parmağınızı uzatıp 'heyy işte kötü adam diyeceksiniz!'.
peki bu sizi ne yapıyor? iyi adam mı?siz iyi değilsiniz.
ben her zaman doğruyu söylerim. yalan söyleyen sizlersiniz. peki hala kötü adama iyi geceler dileyin.
hadi!"
Tony Montana - Scarface

rakı nasıl içilmez

rakı muhabbetsiz içilmez. memesiz götsüz kokusuz kadından farkı yoktur, kusarsınız.

mozilla firefox

internet hayatımdaki 3. browserımdır.
önce internet explorer vardı,sonra netscape ardından mozilla firefox. çok az bir zaman opera nihayetinde chrome.
(bkz: doğru yolu bulma süreci)

istiklal marşı nı bilmeyen türk toplumu

ezberletildiği için hatırlamayan, hatırlayamadığı için bilmeyen ilan edilendir.

hiç makarna yapılmamış öğrenci evi

bekareti bozulmamış öğrenci evidir.

mavi marmara

kimi insanların gelecek yardım gemilerinde şehit olmak istemesine sebep olan gemi.

geçen gün eve dönerken serviste dini bir radyo programına katılan çamlıca'daki bir camii imamı söyledi. varmış böyle insanlar. (bkz: cennet mennet huriler huuu)

sergen yalçın

beyaz tempra kazandığı bursa maçında sakat olarak oynayan futbolcu,yorumcu.

bilgisayar oyunu kurunca kendini hacker sanan mal

çocuklarını bilgisayar başında sürekli gördükten sonra onları bilgisayar mühendisi sanan anaların evlatlarıdır

aynı anda üç erkeği idare etmek

bir erkek için o kadar da zor olmayan eylemdir. bir oyun konsolu, birkaç bira ve yemeksepeti.com'a ulaşımı olan bir bilgisayarla gayet yapılabilir.

kısa saç

ensemden uzuyan püsküllere sahip olmam sebebiyle özlemini çektiğimdir. (bkz: captain tsubasa)

hugo almeida

beşiktaş'la 3.5 yıllık sözleşme imzalayan futbolcu. simao sabrosa ile birlikte 2 ocakta Türkiye'de olacak

i just had sex

klibinde jessica alba'nın oynadığı mükemmel şarkı. her seksten sonra bir ölçek alınması gerekendir. (bkz: I just had sex and it felt so good!)