bugün

entry'ler (313)

cs go oynayan yazarlar

Merhaba sozluk.
Lemden dusme le’yim. Kendime takim arkadaslari ariyorum. Iyi oynayan, aimi yerlerde gezmeyen, takim arkadasinin onune flash atmayan , dust 2 den baska harita bilen, (cobble inferno cache vb.) benimle beraber supreme-globale kasacak kisiler eklesin.

Edit: sözlük ben supreme oldum. Hala ekleyen eden yok.

Guzel bir takim kurarsak harika rank kasariz.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198356405714

Ekleyebilirsiniz.

17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray skor tahmini

4-0 galatasaray
Salladim tutarsa.

stephen hawking

Çomarlar burayida basmis.
Çomaristanli çomarlara tavsiyem stephen hawkingin “karadelikler” isimli kitabini okumali. Sadece bu kitap sizin ufkunuzu açacaktir çomarlar.

tiner cekmenin zarari

görsel
Come to tiner

bir ilişkide en önemli şey

Bana suana kadar denk gelen kizlarin hepsi çobancilik oynuyordu. Yok efendim onu yapma bunu yapma oraya gitme. Tamam ismim berkecan olabilir burcum ikizler olabilir cok fazla ah almista olabilirim belki biraz canavarimdirda ama bu kadari fazla... En onemli sey birbirini fazla sikmamak.

adana kebap

Bu saate cok guzel yenirdi. Yaninda sumakli sogan olacak ama. O olmadan olmaz. Kebabin yagi lavasa gecmis olacak birde. Ah ki ne ah.

kazlardan korkan insan

Bundan 4 sene once. 17 yasimdayim. Yazliktayiz. Site boyle bildigimiz. Kazlar var kendi bolgeleri var. top oynuyoruz arkadaslarla. Top kazlarin oldugu bahceye kacti. Kafama edeyim ki topu ben attim. Son mudahale benden oldugu icin o zorlu gorev bana verildi.

Girdim kazlarin yerine. Yavas yavas gidiyorum topu almaya. Ama nasilim. Ninja gibi adim adim yuruyorum. Tabi kazlar hu kim lönk dercesine yandan yandan bana bakiyor. Ben tam topu almaya egildim sen gel tarif edemedigim bir ses cikarak benim ustume kosmaya basla. Vucudum butun adrenalini o gun kullandi sanirim. Olcum yapilsa 100 metre kosusunda usain bolttan daha iyi bir sure yapardim. Nasil kactigimi hatirlamiyorum.

Ozet: kazlari uzaktan sevin.

1 60 boyundaki kızla sevişmek

1.57 tecrubem oldu. Yani cok minnos bir duygu kiz kucucuk minnacik falan boyle. Evire cevire op havaya kaldir firlat tut falan. Eglenceli oluyor.

bir sözlük kızına şarkı armağan et

hele hele minnoş hele minnoş sarkisini armagan ediyorum. Sozlugumuzun butun kizlarina.

kapitalizmin köpeklerine karşı direnen taksiciler

Sevgilim olsa taksiye bindirmiyorum. Guvenmiyorum. Yterlidir bence. Ezmek gibi olmasin ama taksicilik toplumun en alt segmentidir bence. Cezaevinden yeni cikmis adam taksici mesela.

açık oylayan kıza mesaj atılmalı mı

Ismini vermek istemedigim bir kadin yazar var. gecenlerde beni acik oyladi. Hemen mesaj atip evlenme teklif ettim. Evliyiz,entryi yaninda giriyorum. Hatta baba oluyorum.

siniriniz bozulunca napıyorsunuz

Gulmeye basliyorum.

unutulmak

Kafani yastiga koyar dusunursun. Ben onu suan dusunuyorsam acaba o da beni dusunuyormudur ara ara diye. Sonra gercekle yuzlesirsin. Unutulmussundur. Uzerine yeni bir insan vardir.

Sonra tam unuttum derken;
Bir sarki calar,
Biri onun gibi guler,
Birisi parfumunu sıkıp onun gibi kokar. Tüm unuttugun bosa gider.

şuan ne olmasını isterdin

Adana durum ve ayran.

sinemaya tek başına giden mal

görsel
Kim demis tekim diye ? Evladim topaçla gidiyoruz genelde.

edirne de kaybolan köpekler

Agzi var dili yok konusamiyor ne istiyorsunuz su hayvanlardan ya.

sözlükteki en güzel bayan yazar benim

görsel

Uzgunum ancak benim kizim varken kimse daha guzel olamaz.

güzel olmadığı için değer görmeyen kı

Zekidir. Tatli bir patates gibidir. Kadinda guzellige doymus, zekaya onem veren bir erkekle sonsuza kadar mutlu olacaklardir. The end.

kafa izni

Rahatladigim an bende cikaricam izin vericem nereye giderse gitsin.

erkek olmakta kadın olmakta

Varoş 3. Dünya ülkelerinde olan bir catismadir bu genellikle.

Hayvan s*ken , asansorde birbiriyle yiyisen , kopegi kemerle baglayip s*ken , birbirine moda sahilde blowjob yapan dayilara sahip bir ulkeyiz.

Yani.