1. 1.
    azınlıkda olduğunu düşünmediğim insandır.
    2 ... senkiminkizisin
  2. 2.
    köpek gibi kovalıyolar insanı
    bide insanı tanıyolar yabancıya baska tanıdıgına baska tısslıyo.
    5 ... e f f e
  3. 3.
    kazlar çok iyi bekçilik yapar.
    1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Kocaman kanatlarını ve ağzını açıp üstünüze tıslayarak koşmaya başlamışsa korkmamak biraz zor oluyor.
    3 ... mars yolcusu
  5. 5.
    Abi onlar kaz değil, bir kanatlı türü bile degil bildiğin bekçi köpeği. Öyle pitbull falan beslemeye gerek yok al bunlardan iki tane koy kapıya çok daha caydırıcı olur. Hele bi de boyle kanatlarını açıp paytak paytak saldırıya gectilerse kaç kacabildigin kadar.
    2 ... abaninaltindakisopa
  6. 6.
    köpek laf anlar taş atarsın kaçar bağırırsın tırsar sopayı gösterirsin yatar.

kaz hele ki biraz cüsseli ise iyi beslenmiş laf anlamaz taş sopa nafile.

bebeklikten sahibi rahatını bozsun saldırır .

geçen sene bir arkadaşa gitti epey kümesi var iki üçte kazı . baktım diğer kaz kümeslerini temizledi birine girmedi kapıyı açtı daha açar açmaz tıssssssssss anında kapattı. altını temizleyecek su falan falan koyacak tabi keyfini bekleyecek. ha keyfi oldu mu bildiğin kaniş sev öp ses etmez dolaşır suyla oynar gelir yemek ister ama kafası bozuldu mu derhal terk et bahçeyi bildiğin efe. köpek falan kimseden korkmaz.

kaz sakat hayvandır he deyip geçeceksin üstüne varmayacaksın.

ben tırsarım er keklik bir yere kadar.
    4 -1 ... baris hemen simdi
  7. 8.
    Psikopat gibi kovaliyorlar. Ben de korkuyorum.
    ... gercegintakendisi
  8. 9.
    götünü seven insandır. kaz bi çükünüzden tutsun da görün gününüzü.
    2 ... napakyanii
  9. 10.
    Erkek kazlar fenadır. iki dişi kaza hava atmak için tislayarak uzerime kosan kazin uzerine gidip onu kacirarak disilere rezil ettim pisman degilim. Bize sokmez bu numaralar yigido.
    1 ... eidothea
  10. 11.
    Gaga fobisi olan insandır.

Çocukluğumda beni kovalayıp, yere düşürüp, çamura yatırıp, gocuğumu ısıran o devasa kaz sürüsü yüzünden gagalı tüm hayvanlardan tırsıyorum.

Yine çocukken ailemi öldürüp evimi işgal eden, balkondaki sandalyede bacak bacak üstüne atıp oturarak sigara içen rüyamdaki şerefsiz devasa horoz seni de unutmuş değilim. Aradan 20 küsür yıl geçmiş olsa da etkinden kurtulamadım hala.

Kuğulu park ne hoş bi yer mesela ama giremiyorum parka, girsem bile hep temkinliyim.

Ağzınıza sıçıyım kazlar.
    1 ... i am who i am