bugün

Kafalarda beliren bir soru cümlesi.

Bence nezaketen teşekkür edilmeli, o bahaneyle yürünür Yani.
Bu yogurdu sarımsaklasakta mı saklasak, sarımsaklamasakta mı saklasak?
Ben en son bir kıza davranışı yüzünden teşekkür mesajı atmıştım. Kız cevap verdi. Bir götümü sikmediği kalmıştı.

Yapmayın etmeyin.
teşekkür etmek yemez. illa her açık oya teşekkür edilecekse etik olarak erkek yazarlara da teşekkür etmek gerekir. e herkese teşekkür de olmaz turkcell miyiz biz?teşekkürler türkiye diyip geçelim.
her şerde bir hayır vardır düsturundan yola çıkarak 'evet' şeklinde cevaplanacak soru.

bir açık oy kim bilir nelere gebedir, olamaz mı?
bilakis, donuzlanmalıdır.
Bu başlıktaki herkes Hayır atilmamalı dese bile açık oylayan bir ilgi orospusu aşufteye saniyesinde geri doneceksiniz. Sizin gibi abazalar yüzünden nice Yurdum delikanlısı koçum yiğidim aslanım türk erkeklerinin şansı 0 a iniyor ve ağlayarak 31 çekiyorlar.
elbette atmalı. açık oylayarak evlilik teklifi eden kız, mesaj atarak istemeye geleceği tarihi de belirtmeli, zira tuzlu kahvesi hazır.
herkesi açık oylamıyorsa 'evet' şeklinde cevaplanması gereken soru. neden normal artılamak varken açık artılıyor ki? cevabı basit;

'-mesaj at bana' demek istiyor.
harun abi çıkarsa? ihtimalini de göz önünde bulundurun.
Ben direk çiçek gönderiyorum. Mesaj atarsa parmak ölçüsünü istiyorum.
daha tipini görmediğim kıza yavşamam söz konusu olamaz. yolda görseniz tövbestağfurullah diyeceğiniz kızların ne diye götlerini kaldıracaksınız? kesinlikle hayır.
Önce tektaş alalım.
direk istemeye gitmeli.
Bilmem ben samimiysem atarım o da seri oylarsa sağol gibisinden. Yoksa neden atasın ki.
Atılmamalı, ben hızlı hızlı atıp geçiyorum yok açıkmış yok kapalıymış peeeh kimin umrunda?
Evet.

Ben attım ve seviştik.
Açık oylamak sünnet açık oya mesaj ile cevap vermek farzdır değerli mümin arkadaşlar .
Direkt evlenme teklifiyle ilişkinin sağlamlaştırılması lazım.
Favlasa neler olacak kim bilir.
Nikah tarihi al.
Başı açık kızı taciz etmeli miyim rızası var mıdır argümanıyla aynı notada.
(bkz: açık oylamak sevişme teklifidir)

beybi!
Mübahtır etkiye hemen tepki verilmelidir, geç kalınmamalıdır.
yaz, gelinliğinide yanında getiriyor.kuaför masrafları da tarafıma ait.
hele ki seri oyluyorsa acilen atılmalı şeklinde cevaplanacak sual.
Açık oy ne? Beni niye oylamıyorsunuz?

Edit: sen değil ayı!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar