bugün

1-1 bitecek maçtır.
dünyaya bakın, gs liler fb yi yalıyor adeta, gs liyim ama fener yeneeğğr taam mı diyorlar, yazık. gs sizin gibi taraftarlara kalmış.
2-0 net skorla yeneriz.
Volkan oynarsa fb darmadağın olur. Skor 0-3 biter.
Fenerbahçe zorlanmaz.

2 - 0.
iki çöp takımın skor tahminleri. bu maça skor falan kasılmaz iy 0 banko. ve maç alt biter.
bir beşiktaşlı olarak söylüyorum ki bu maçı fener çatır çatır, eze eze alcaktır.

skor tahminim: fb: 7 gs: 2
6-0 fener alır bence .
Fener alır ama b a ş ı n ı.
fener alır ama 1in 2sini.
fb : 1 - 2 :gs
2-2 diye tahmin ediyorum.
1- 0 aykuttan ne beklenir ki ;

(bkz: bir sıfır aykut)
Fenerbahçe 4-0 galatasaray.

Artı olarak; başakşehir 0-4 beşiktaş.

Ve beşiktaş lider olur.
2-2 bitecek.

Hatta gidişatı da söyleyeyim.

Fenerbahçe ilk golü yan toptan bulacak. Sonra aykut savunma kasacak. ilk yarı Galatasaray saldırısı ve Fenerbahçe taraftarının en az 5 tane sigara bitirmesi ile bitecek. ikinci yarıda 72.dk'ya kadar Galatasaray durumu 1-2 yapacak. Gollerden birini gomis atacak ama diğeri sürpriz.Sonra aykut kurtarıcı olarak valbuena'yı oyuna sokacak.son dakikalarda gelen ballı bir gol ve maç bitti.
2-0 FENER.
Bir Galatasaray’li olarak içim acıyarak 2-0 fb diyorum. Galibiyet icin yeterli motivasyonumuz yok.
Galatasaray bu kez 1-0 alır. Hadi 2-1 alsın.
f3n3r: -3
6saray: -6

nasıl ama ? çok şey çağrıştırdı sizde demi.
fb 1-1 gs.
Fb:3 gs:1

Fenerin gollerini kim atar bilemem, bizimkisini penaltidan gomis atar.
Şu 3-1'lik maç haricinde bize en son ne zaman (kendi sahaları da dahil) 3 gol attıklarını bilmeyen bebelerin, kadıköy'de fenere 3! Atacağını düşündükleri skor ahahah. Ulan komiksiniz vesselam.

2-0 sikeriz.
2-1 ama kim alacak bilmiyorum. fenerbahçe bir adım daha önde ama şu galatasaray kendi antremanından gaz alabilir. dünya rekoru kırıldı da galatasaray sende.
4-0 galatasaray
Salladim tutarsa.
Dağ fare dogurmuştur.
3-1, 2-1 Galatasaray derken 0-0 bitti. Sağlık olsun.