bugün

entry'ler (42)

babadan dayak yemek

ortaokulda sikik bir öğretmenin babayı sokakta görüp, senin cocuk sapık, terbiyesiz, ders işlettirmiyor pezevenk diye şişirip eve gelen babanın ilk önce bir iki tokat atıp, korkmayan bünyemi daha da korkutmak amacıyla delirmiş gibi davranarak tezgah üzerindeki pırasayla on dakka falan dayak yemişliğim var. yine siklememiştim kendini yormasın diye zordan bilerek ağlamıştım hatta.
olaya üzülen annem oldu tabii haftalık yemek programı kaydı, o gün pırasa günüydü çünkü. menemen yidik.

bekarlara ev verilmemesi

Muthis bir saptama hatta genisletilebilir.
1+1 sadece seks
2+1 grup seks
3+1 hardcore havuzlu seks. diye gider.

hastası olunan sözler

Dosta teşekkür edilmez.
ahmet haşim

ilk içki deneyimi

ilk deneyimim bir şişe 70 cl votka ile olmuştu. ciddi ciddi hepsini içmiştim, yılbaşıydı. tabii sonra kütüğü rusya'ya aldırdım, yani öyle dediğimi söyledi arkadaşlar.

osmanlı devleti nin yıkılma nedenleri

(bkz: kadınlar)

kırkağaç 6 ncı jandarma komando eğitim alayı

çoğu kişiden duyduğuma göre rambo yetiştiren bir alaymış. %90 doğuya düşersin diyolar.mayıs ortasında gidiyorum, bakalım

beren saat ve kenan doğulu nun aşkı

güzellikten ve sadelikten nasibini fazlasıyla almış kadınların efendi adam yerine piç adam tercihine en güzel örnektir.

mastürbasyonu keşfeden adamın ilk sözleri

- oh, du bi tütün sarayım sonra da gider derede yıkanırım.

kahve kupasını iki eliyle tutan bülent serttaş

moonwalk yapan bülent ersoy'dan bile daha iticidir.

şükela butonunun tam tersi eklensin kampanyası

(bkz: ükela)

yengeç burcu insanların yalancı olması

yalancı değil ama takıntılı insanlardır.
senin aklına bile gelmeyecek, küçücük bir takıntısını sana söylese, ona aptal deyip, gülüp, küçümseyeceğinden ve birçok laf kalabalığından kaçmak için yalan söyler. mecburiyetten.

ilk kez dayak yiyeceklere tavsiyeler

dayak yemeniz kaçınılmaz ise ve sağlam bir dayak yiyecek gibiyseniz, istediğiniz kadar anasına küfür edin, dış görünüşü hakkında çirkin tespitlerde bulunun.
veyahut o vurmadan vurun,yumruk atmanızı tavsiye etmem, alışılmadık bir şey olsun,mesela bir dakika deyip ayakkabınızı çıkarın, suratına fırlatın, garip sesler çıkarın.muhtemelen sizi deli sanacak ve dövmekten vazgeçecektir.

cuma namazında telefonu çalan mümin

başıma gelmişti vaktinde, secdeye yattığımda jefferson airplane - Somebody to love çalmaya başlamıştı. herkes tip tip suratıma baksa bile, eminim çoğunun hoşuna gitmişti şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=5Jj3wZVc7nw

basit işler yapıp çok para kazananlar

günümüzden örnek vermek gerekirse, şarkıcılık ve oyunculukta bu işler arasına girmiştir. şarkılar desen tamamen dijital ortamda, bir, iki cümleyi defalarca tekrarlayarak, oyunculuk için ise oynayan dizilere bakılabilir. o oyunculukları her gördüğümde,
"amk bunların tonla parası var lan, sadece vasat bir oyunculukla, kıçı kırık bir şarkıyla. biz kıçımızı yırtıyoruz bi bok yok" der ve derin düşüncelere dalarım.*

kitapyurdu

harikadır.senelerden beri ordan alışveriş yaparım.
şüphesiz türkiye'nin en başarılı e-ticaret sitelerinden biridir.
fakat site tasarımı doksanlı yıllardan kalmadır. ona da el atarlarsa tadından yenmez.

mal ve gerzek bir neslin yetiştiği gerçeği

mal ve gerzek nesile sorarsanız, çoğu öğretmenin cahil ve gerzek olduğunu söyleyecektir.

bıçak parası

yasal olmayan ama çoğu hastanenin el altından aldığı paradır.bir ay önce babamın kalp rahatsızlığı sonucu anjio'dan sonra bypass ameliyatı için aldıkları beş bin tl'dir.hasta yakınlarının zaafından yararlanıp milleti soymaktadırlar.

+ ameliyat için beş bin tl almaktayız.
- bıçak parası mı istiyorsunuz ?
+ öyle de denebilir
- sağlık bakanlığı yasaklamadı mı ?
+ para vermek istemiyorsanız, ameliyatı uzman bir doktor yapar ama verirseniz doçent bir doktor yapacak.
doçent tabii ki daha başarılıdır.bilmenizi isterim.

diyalog tamamen budur.

tabii sizde o an parayı değil, hastanızı düşünüyorsunuz. on bin tl dese vereceksiniz çaresiz.
türkiye gibi bir ülkede hastalığa yakalandıysanız ve paranız yoksa, sürünürsünüz. açık ve net.

kendi yemediği şeyleri komşuya veren insan modeli

bunun bir diğer türü,komşusundan gelen hediyeyi* beğenmeyip,komşusuna hediye edeni vardır. ayıptır.

kağıt toplayan insanlar

(bkz: geri dönüşüm işçisi)

milletvekillerin sürekli kavga etmesi

fikir ayrılığına katlanamamaktan kaynaklanan durum. tabii eğitim seviyesi ile de doğru orantılı.
adamlar kavga ederek boksörlerden bile daha fazla para kazanıp, bu parayı da az buluyorlar.