bugün

mıy mıy duygusal olan kendine güvensiz ama ego sahibi kaybetmeyi kabullenemeyen ilgi manyagı insanlar daima ikizler başak ve kova burcunun gölgesinde kalarak yaşıyacaklardır.
kendimden yola çıkarak bu konuda morganize isler ile hemfikir olduğum düşüncedir.
(bkz: burca göre adam fişlemek)
bu hafta yengeçler için yazacak bir şey bulamadık. diğer yengeçler ne yapıyorsa onlarda aynısını yapmalarını tavsiye ediyoruz.
Ya bir gidin arkadaş burca göre adam mı seçilir.
son derece doğru tespittir. dürüst olmaya yemin ettikten sonra bile yalan söylemeye devam eder. söylediği hiç bir şeyde veya verdiği hiçbir sözde samimi olup olmadığını bilemezsiniz. samimi olduğuna inamayı seçerseniz de en kısa zamanda kazığı yer oturursunuz. (bkz: beware)
dünyadaki bütün yengeç burcu insanlarıyla 10 ar yıllık ilişkide bulunulduktan sonra yapılmış olan tespit.
kendimden biliyorum herkes benim gibiyse doğrudur.
kesinlikle katılmadığım önermedir. kendimden biliyorum efenim.
yanlış önermedir. sen bu işlere kafa yorma paşam.
yalancı değil ama takıntılı insanlardır.
senin aklına bile gelmeyecek, küçücük bir takıntısını sana söylese, ona aptal deyip, gülüp, küçümseyeceğinden ve birçok laf kalabalığından kaçmak için yalan söyler. mecburiyetten.
Kendimi göz önüne aldığım takdirde doğru olduğuna inandığım bir hipotezdir.
(bkz: insanların yalancı olması)
izafi önermedir.
burçları çok yanlış anlamış kişi söylemi.
önermeyi ortaya atan kişi yengeç burcundan olursa ortaya kafa karıştıran bir paradoks çıkar.
Yalancılıktan da ote olarak sevıseceklerı kısıyle aralarında duygusal bag olsun ıstıyorlar. Oldu o zaman evlenmeden olmaz de barı. Te allahım ya.

Not: erkekerı ıcın dıyorum aynen.
yalancı yalancı.. tecrübeyle sabittir.
güncel Önemli Başlıklar