bugün

entry'ler (91)

gecenin gif i

görsel

tanrı inanılmaya muhtaç mı sorunsalı

Hiçbir şeye muhtaç değildir ve her şey ona muhtaçtır. Kendisine inanmasını istemesinin sebebi bize yardım etmektir.Gerçekten Allah'a inan bir kişi asla umutsuzluğa düşmez , hayatı , insanları ve diğer şeyleri daha iyi anlamaya başlar.

nickini bir fotoğrafla anlat

görsel

düz dünyacılara 615 yıl önce verilen muazzam ayar

Satürn'ün halkalarını çizmeyi unutmuşlar sanırım :D

kuran a göre dünyanın düz olması

Kur'an haklıdır Dünya Düzdür aksini söyleyenler ispatlasınlar lütfen.

Space may be the final frontier
But it's made in a Hollywood basement

uzay belki son sınır olabilir ama bu da bir hollywood bodrumunda yapıldı.

müştak baba

Bu yıl içinde istanbul'un başkent olacağını düşünmeme sebep olan milli kahinimiz.

sözlük yazarlarının çizimleri

görsel

Kindred Çizimim ♥

aiwass

görsel

görsel

Bu Kadar benzerlik olamaz.

mastürbasyondan sonra hissedilenler

izlenilen videodan sonra gelen yanlızlık hissi. gülmeyin oğlum çok acıklı lan ağlayasım geldi valla.

(bkz: Bizimde meme ellemeye hakkımız yok mu)

tanrıyı bulmak

Bulamayanlar onu hâlen dışarda arayanlardır. Mevlana ne demiş " En-el Hak "

tanrıyı bulmak

Bulamayanlar onu hâlen dışarda arayanlardır. Mevlana ne demiş " En-el Hak "

abaza yakışıklı vs abaza çirkin erkek

Çirkine abaza derler Yakışıklıya çapkın derler. Sanırım farkı anlamışsınızdır.

allah ile şeytan arasındaki münakaşa

Ben şeytanın direk Allah'la münakaşeye girebileceğini düşünmüyorum. Bence Şeytan Melekler Konseyi ile tartıştı. Hani Kur'an'da Bazen Biz diye başlayan ayetler vardır ya işte o kişilerle münakaşe etmiştir bence. ( "Kur'ân'ı kesinlikle biz indirdik, elbette onu yine biz koruyacağız."(Hicr, 15/9) bunun gibi ) Şeytanda insanların yaratılmasının gereksiz olduğunu kanıtlamak istedi. "dedik ki: 'inin oradan hepiniz!'” (bakara, 2/36, 38). Allah şeytanla birlikte yolladı bu dünya'ya bizi ve şeytana da mühlet verdi. Meleklerinde bize yardım etmeleri için izin verdi. irademiz var ve 2 tanede rehberimiz seçeceğimiz yol bize kalmış.

kuran türkçe okunur mu

Okunur tabi ama anlamak için okumaktan fazlası gerekir. Arapça bilsende anlaman gerekli o kitabı. Kuru kuru okumamalısın asla. Aç bir Necm suresini yıldızların arasında dolaş mesela yaşayarak oku .

tristam

Her şarkısının ayrı dünyalara götürüp tüm dinleyenlere aynı mutluluğu yaşattığı bir sanatçı. Son zamanlarda müzik yapmıyor ama olsun ben beklerim.

sirius c

insanlığın kökeninin geldiği yer olarak tahmin edilmektedir. Dogonlar atalarının ordan geldiğini söylüyorlar. o gezegenin varlığından haberlerinin bile olması dış uzayla iletişime geçtiklerinin kanıtıdır.

nötron yıldızı

Bize en yakın nötron yıldızı Sirius A'dır

" Doğrusu, 'Şi'ra (yıldızı)nın' Rabbi O'dur. " Tıpkı Allah'ın söylediği gibi.

gecenin bilgisi

Nötron yıldızlarının yakınında bir gezegende oturuyorsanız zamanı kontrol edebilirsiniz belkide daha fazlasını ... ( Bir teoridir )

ay yapay mı

Ay Uzaylıların bizi izlemek için kurdukları bir üst olduğunu düşünsenize yıllardır izleniyoruz haberimiz yok. Hz Muhammed Ay'ı 2'ye böldüğü zaman Uzaylılara bir işaret mi göndermişti yoksa ? Uzaylılarda gezegeni teknolojilerini kullanarak 2'ye ayırıp mı birleştirdiler ? Yoksa Hz Muhammed Çok güçlü bir telekinezik güce mi sahipti ? Kafamda deli sorular *

kürtler olarak türk esnaftan alışveriş yapmıyoruz

Ete para vermeyin yiyin birbirinizide kurtulalım artık ne bu düşmanlık ? ırkçılık yapanın Allah belasını versin Bir insanla Kürt diye dalga geçenlerin Allah belasını versin.