bugün

Bir kampanya, bir öneri.

Evet Kürtler olarak bizi hakir gören insanlardan niye alışveriş yapalım,
?, lafa geldi mi Kürt şöyle, Kürt böyle, paraya geldi mi çıt yok öyle mi? Yemezler anam yemezler bundan sonra iki ekmek almak için bile sırf siz kalkınmayın diye yan mahalledeki Kürt kardeşimin bakkalına gideceğim, bundan sonra böyle amk.
(bkz: kürtler olarak Türkiye den siktirip gidiyoruz) kampanyası olsa desteklerdim.
Genelleme yapılmaması gereken bir eylemdir, zira yaşadığım yerde yapılmayan , yapılmaması gereken ayrımdır. Yapmak için bir neden yoktur.Pkk yı destekleyene satılmasın hiçbirşey zaten .
Aç kalın. ibneler sizi.
Toptancılar türk, kürtler için ticaret biter. Biji biji deyince ne biji muhallebi verirler, ne de (bkz: bişi) verirler.
Peki bizden ne istiyorsun amınakoyim?
bunlar hep kuyruk acısı kardeşlerim.
lan çok da sikimizdeydi amk!
Tüm Kürtlerin destek vermesi gereken kampanya.
Ozaman gidin malum burasi turkiye.
Ne kadar sacma sapan ayristirmalardie bunlar ya!
görsel
Desteklediğim kampanya.
Türkle işi olmayan kürdün türkiye sınırları içerisinde bulunmaması gerekir. Hem benim toprağımda ekip biceceksin, para kazanıp karnını doyuracaksin, barinacaksin. Hemde gelip bana rest çekeceksin. C.baskanimizin bir sözü aklıma geldi. "Ananıda al git" Hatta sadece ananla kalma, sulalece gidin de üzerimizdeki yük azalsin..
bu tarz söylemler, eylemler insanları bölmekten başka hiç bir şey değildir.

doğruya doğru, yanlışa yanlış demek insani bir görevdir. bir insanın diğer bir insandan üstün olduğu tek bir taraf olabilir o da insanlıktır. insanlığa ulaşmanın en kolay yolu eğitim ve kültürdür. Ne kadar insan olmayı becerirsen karşındakinden o kadar üstünsün. canlı ya da cansız ayırt etmiyorum. sen insanlığını koru ve her daim insan olarak kal.

sen birilerine kızarak eline tüfek alıp insanlara ateş edersen bunun kimseye barış, huzur getirmeyeceğini bilmen gerekiyor. aynı şekilde elinde silahla gencecik çocuklara pusu kurmak, şehir içinde insanlara bomba atmak kimseye bir şey kazandırmayacağı gibi bir toplumun nefretini kazanırsın.

tek bir güç var. bilgi. kalem kılıçtan keskindir.
Ete para vermeyin yiyin birbirinizide kurtulalım artık ne bu düşmanlık ? ırkçılık yapanın Allah belasını versin Bir insanla Kürt diye dalga geçenlerin Allah belasını versin.
Bizene aq.
ama Türk lirası kulanıyorsun jfjfjfkgkskskdfkdjf lan oglum güldürmeyin .
açlıklarından ölecek kürtlerdir. aynı kampanyayı biz türkler yapsak en fazla kaçak sigara ve kaçak çayımız eksik olur.
peki para birimi ne olacak ? kürd pezosu mu. lan olum bırakın şu ayrışmacı söylemleri.
Bencede öyle yapın hazır eliniz değmişken de ülkeyi terkedin gidin.
türk esnafın karnını karnını doyurmadığınızı bilin istedim.

üzerinde atatürk'ün resmi olan türk lirasının yerine ne koyacaksınız merak ediyorum.

ilk giriyi yazan kert adlı üye büyük olasılıkla kürt bile değil, müzmin ergenin biri. lakin yukarıda yazılı olanlar konu hakkında benim görüşlerimdir.