bugün

entry'ler (202)

yazarların en çok özledikleri

Yaz tatilinde geçen çocukluğumu. Hainlik, iki yüzlülük, yalancılık, ahlaksızlık, sahtekarlık nedir bilmeden tek sıkıntımın güneş tepedeyken evde beklemek olduğu zamanı çok özledim çok...

aşka olan inancı kaybetmek

Aşk dediğin şey duygusallığınla doğru orantılı; karşındakine yüklediğin anlam kadar verdiğin değer kadar, aradığını bulduğun kadardır. Ne kadar yükselirsen o kadar da sert düşüşü olur..

erkeklerin kadınlardan istedikleri

Seviyorum demesinler seviyorum denmesini beklemesinler. Sözler yalandır, incik boncuk şeylerin beklentisi özentidir.sevgi gösterilir hissettirilir yaşatılır yaşanılır. Cümleye sözcüğe kalıba sıkıştırmasınlar..

hiç gelmeyecek birini beklemek

Gelmeyeceğini bilse beklemiş olmaz hasret çekmiş olur.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok şeyi merak edip öğrendiğimde keşke bilmeseydim dediğim çok oluyor. Bazen bilmek acıtıyor bilmek yaralıyor bilmek öğrenmek kolay unutmak imkansız oluyor.
Çok şey biliyorum sözlük şimdiyse unutmak istiyorum unutamıyorum. içimi kemiriyor atamıyorum..

az kişinin bildiği muhteşem görgü kuralları

Karşındakinin ne bk olduğunu bildiğin halde ona hanımefendi beyfendi gibi davranmak.

evrime inanmayanlar sizi buraya alayım

illa soyağacını bir maymuna dayayacaksınız öyle mi? iddaa ediyorum balina hamsinin evrim geçirmiş halidir hadi bakalım...

sarılma ihtiyacı

Sarılamadığın varsa eğer tüm sarılmalar tatsız, yavan, yapay gelir..

sözlük erkeklerinden sözlük kızlarına sorular

Kalçanızın kalıbını çıkarır cinsten giydiğiniz hani o dar pantolonunuzun arka cebine telefonuzu koyuyorsunuz ya; o telefonun kamerası da nasıl denk geliyorsa artık (hep şansa) arkanızdan geleni çekecek yönde oluyor ya hani... Kim fesat kim abaza acaba?

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bir şey var 6 yıldır içimde tuttuğum; yapsam vicdan azabı yapmasam yine gün gün ruhume kemiriyor ..
Çıkamadım çıkamıyorum bu kısırdöngüden...

ben seninle mutsuzluğa da varım

Diyemedi..

ezel dizisi

Bir karı uğruna ne delikanlılar gitti ne kanlar aktı la...

seni görünce şekerim düştü diyen kız

Damak istiyordur.

erkeklerin kalbine giden yol

Tebessüm.

telefonda çok uzun konuşan tip

Konuşma 1 saati doldurduğunda konuşmanın otomatik sonlandırılacağı kesindir..

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

Kızların özgüvensizliğinden..

gerçekten seven birisi nasıl anlaşılır sorunsalı

Ne orasını burasını göstermesi, ne yaptığı fedakarlıklar.
Gerçek seven için sen yoksan senden sonra kimse yok.

kadınlara yasaklanması gereken şeyler

Sosyal medya.

türkiye de çıkacak virüse isim önerileri

Ahlakına girmiş virüsle yaşıyorsun bedenine girecek virüs koymaz sana aslanım...

kadınla erkeği birbirine yakınlaştıran şeyler

Ağzına kadar dolmuş minibüste yolculuk...