bugün

makul isteklerdir. Tüm kadınlar bu isteklere cevap verebilir. Neticede veren el alandan üstündür. Ama genelde hep alt olmak ve bu istekleri reddetmek alışkanlık olmuş.
bitmeyecek olandır aynı şekilde kadınların istekleri de bitmek bilmez. işte bunlar hep kendini karşıdakinin sahibi sanmadan.
Lafın içine bir ton yabancı kelime koymadan konuşsalar. Bir şeyi olduğu gibi anlatsalar. Hislerini o anda ifade etseler sorun olmazdı, fena olmazdı gibi hayaller.
ilgi verince şımarmayın lan.
bizi yapmayacağınız şeyler için allah rızası için bekletmeyin. Beklemek adamı öldüringen.
gerektiği yerde; susmayı ve dinlemeyi öğrenmeleri.
madem hayat müşterek, hani yaşam kollektif ya o zaman evi, arabayı, yatağı döşeği beraber alalım. Belediye otobüsüne ya da metrobüse binmemiz benim suçum olamaz.
ne istediklerini söylemeleri.
güzel yemek yapsın.
(bkz: malum şey)
Sadece istek olarak kalacak isteklerdir.
sadece susmalari.
arada sırada biraz düşünün. trip atmayın, yemek ve çocuk yapın.
gölge etmesinler.
Sadece sevgi ve sadakat. Orospuluğun lüzumu yok.
çok bilmiş olmayın yeter. bi boktan haberiniz yok.
sevgi, anlayış, huzur.
her defasında piç erkekleri bulup sonra genellemelerle ''birazcık adam olun yha... '' moduna girmeyin.
görsel
sadece sizin seven adamın kıymetini bilin. onu kolaysınmayın. çünkü o zaten sizi severek birçok şeyini ötelemiş, bu devirde fedakarlıklArın babasını yapmıştır. lütfen kalbini kırmayın, hoyrat davranmayın. gün gelir küser vicdan azabınız ve pişmanlığınız her sabah yüzünüze vurur aynada. sevmek zorunda değilsiniz, saygı gösterin. şımArmayın. bu adamların içi kan ağlar, uğraştırmayın.
-ben herkesle sevişeyim ama sen sadece bana ver.

-benim hiçbir şeyimden tiksinme, tiksineni görmedim zaten ama sen yine de tiksinme. her şeyime, her yerime, her noktama hayran ol.

-düğüne gidermiş gibi makyaj yapma, makyajsız da dışarı çıkma. o suratına bir şekilde bakım yap, boyanı sür.

-başkasına yakışıyor diye aldığın elbise sana yakışmak zorunda değil. dolayısıyla olmamışsa giyme. olmuşsa zaten aynaya baktığında kendini iyi hissedersin.

-giydiğin sütyenin içinde memelerin kaybolmasın. aksine memen sütyeni zorlasın. blüzlerin üzerinde sütyen çukuru görmeye başladığımız bu mevsimde özellikle dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi. memenizin boyutuna göre sütyen giyin.

-sevişmeden bir gün önce kuaföre gidip boydan temizletmeyin kendinizi. yolunmuş tavukla sevişiyormuşuz hissi uyandırıyor. belli bir düzeniniz olsun, o düzende halledin temizliğinizi. ayrıca oranız buranız pasparlak olmak zorunda değil. insan kıllı varlıktır. kolunuzda belinizde kıl görmeyeyim yeter, gerisi önemli değil temiz olduktan sonra.

-bir insana seviştikten sonra bağlanıp aşık olma alışkanlığınızdan vazgeçin. sevişene kadar dünyanın en "klas" kadını rolünü oynarken seviştikten sonra evde kalmış 40 yaşındaki kadınlar gibi davranmaya başlamanız sizden soğumamız için en büyük sebeplerden.

-birisiyle sevişmeniz için aradan vakit geçmesi gerekmiyor. bir insanı canınız istiyorsa sevişin, "benim hakkımda ne düşünür, ilk buluşmadan verilir mi?" gibilerinden kendinizi frenlemeniz samimiyetinizi sorgulatıyor. beni teste tabi tutmayın. tiksiniyorum.

-biz erkekler birer "et" parçası olmaktan da gurur duyuyoruz. yani göbeğimdeki kılları, çenemdeki sakalı, omzumdaki kasları da seveceksin ve sevdiğini belli edeceksin. aksi halde kendimi kankamla sevişiyormuş gibi hissediyorum.

-herhangi bir sosyal medya hesabınızdan ne kadar entelektüel olduğunuzu rahatlıkla anlayabiliyorum. aynı şekilde tipik bir anadolu çomarı olduğunuz da rahatlıkla anlaşılıyor. en kötüsüyse kendisini bir yere ait göremeyip bir diğer kesime bürünmek isteyen kendini tanımlayamamış varoluşsal sorunlar yaşayan tipler. genel itibariyle psikolojik sorunlarınızın ve aşağılık kompleksinizin olduğunu düşünüyorum. yapmayın böyle.

-dudağınızın fotoğrafını değişik açılardan çekip yayınladığınızda sizden iyi sakso çekmenizi beklemem kadar doğal bir şey yok. reklamını yaptığınız dudakların potansiyeli hakkında fikriniz yoksa reklamını yapmayın. hayal kırıklığı yaşatıyorsunuz.

şimdilik bu kadar.

geberin.
Çıkarsız sevgi ve ilgi.

Diğerlerine doyduk.
Net olun.
Dünyada ki tek kadın gibi davranmaktan vazgeÇin.
Dünyada sadece o varmış gibi yapın.
Her adımınızı ona danışın.
Tasmanızı takmadan sokağa çıkmayın.

Basit şeyler aslında çok da şey istemiyorlar.