bugün

mühendistir ya da programcıdır geyiğine girmeksizin belki çok kazık yemiştir bekli de kafasını dinlemek isteyen erkektir kendisi.
keşfedilmeyi bekleyen cool erkektir. Sinsidir, avını bekler sabırla.
pek ortamlara akmıyordur genelde işinde gücündedir. Belkide evden dışarı cıkmıyordur.
sevgilisi olmak ve istediği gibi sevgilisi olmasının farkını anlayan akıllı erkektir.
kanı buz tutmuş olandır. yüz herşeyi ifade etmiyor içte heyecan ve istek olacak ki, sevgilin olsun.
her gün aynı yemeği yemektense, farklı lezzetlerin daha çekici olduğunun farkında olan, yakışıklı olduğu kadar zeki erkektir.

(bkz: free takılmak)
polijini olmak isteseydim harem kurardim cok rahatca
amma oyuna sadik kaldim anla, anla beni...
(bkz: leyli)
(bkz: yakisikli adamlarin aslinda hep yalniz olmasi)
tek gecelik aşklara kendini kaptırmış olabilir
işkolik olabilir
bağlanma sorunu * olabilir
zor bir önemden geçiyor olabilir
ve sıradaki parça bu bey için yüksek sadakat'ten geliyor:

(bkz: ihtimaller denizi)
(bkz: yakisikli olan ama sevgilisi olmayan erkek)
uzun süreli bir ilişkiden çıkmış ve kimseye güvenemeyen erkektir.
(bkz: sözlük bana kız bul lan komphela)
gaydir belki de.
fazla yakışıklıdır.
yakışıklı olup da çekici ve zeki olmayan, fazla ciddi olandır.
"çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu" kuralını unutmuş erkek te olabilir.*
yakisikliyim diye herkese tepeden bakan, armudun sapi uzumun copu diyerek omrunu yalniz gecirmek zorunda kalan erkektir.
aradığı güzellik, seciye ve kariyere sahip kız bulamamasından muhtemeldir.
(bkz: güzel ama sevgilisi olmayan kız)'a da bi bakmak lazım.
(bkz: Kızlarda zevk yoktur)
çöle düşse akıbetinin pek te hayırlı olmayacağını düşündüren erkektir.
biraz votka içse bişeyi kalmaz. rakıya azbişey votka ve ayran katsa dünyası değişir.
"ne kadinlar sevdim zaten yoktular." modundaki kendi hayal dunyasin da yarattigi mukemmel kadini bir turlu bulamayan, bulamayacak erkektir.
cok utangac erkek de olabilir. gozlemledigim kadari ile yani...
dışı dolu, içi boş erkektir.
cool der hanım arkadaşlar bu tip erkeklere. kim bilir neden yoktur yanında bi sevdicek? belki de hakkaten bezi yoktur o taraklarda.