bugün

kızların erkeklere, daha iyi bir iletişim dili oluşturmak ve daha iyi anlaşılmak için yaptığı, sıcak, samimi ve işlevsel tavsiyeler.

kız değilim ama * ilki benden;

-olduğunuz gibi görünün lan *
lanlı lunlu konuşmayın gibi tavsiyelerde bulunulması gerekli isteklerdir.
adam olun! *
(bkz: sözlükteki kız yazarları bulma yöntemleri)
(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
lütfen geçerken yol verin ve bizi devirmeyin, denilesi durumlardır. *
edit:göremeyenler eksilemekte...
pipinizi kesin. işte o andan itibaren bize ihtiyacınız olmayacak.
bunlar gibi gayet içten tavsiyelerdir:
-çoraplarınızı sık değişin.
-yolda,insanların bulunduğu bir ortamda elinizi direk pantolonunuz fermuar bölgesine götürüp bir şeyleri düzeltmeye,yerini değişmeye çalışmayın,kaşımayın.
(bkz: Gözardi edilesi tavsiyeler)
azcık adam olun len.
hangi kizdan geldiğine göre değişik yorumlanacak tavsiyerdir.
bir erkek olarak hayatımı değiştiren, önüme yepyeni kapılar açan tavsiyelerdir. Tamamen başka biri olmanın haklı coşkusunu paylaşmadan edemeyeceğimdir sanırsam..
paranız olsundur, gerisi mühümsüzdür.
bir kulaktan girip bir kulaktan çıkacak tavsiyelerdir. şahsen benim bi tavsiyem yok yaparak yaşayarak öğrenin efendim. söz uçar gider.
ne kadar kıro ve cühela olsanız da bir yerden parayı vurmaya çalışın. o zaman tapıyoruz size.

zorunlu edit: kız değilim oğlum, mesaj manyağı yaptınız lan beni.
tavsiye almaya ihtiyacınız olmayacak kadar düzgün olun. *
(bkz: haydi kizlar basliga)

ayrica bir erkek olaraktan tavsiyem, nejat isler gibi pis, sakalli, biyikli, ayyas filan olun, vermezlerse gelin ben vercem. -saka lan- *
nejat isler gibi olamiyorsaniz bile murat boz gibi olun, vermezlerse bu sefer söz ben vercem. -valla bak- *
dinleyin.
(bkz: bir kizdan istemek)
(bkz: kadinlar guce tapar)
*
göründüğü üzere tavsiyeden çok emirlerdir.*
misal; adam olun* erkekliğinizden şüphe duyuluyor beyler. tikkatt..
(bkz: çarpa çarpa kendisi ogrensin)

bbööğğğğğ.
baslığın cevap vermelerini istediği kesimin uuser'larımızın oltasına gelmeyerek yanıtsız bırakılan tavsiyelerdir! erkek erkeğe taviyeleşiyoruz hep beraber ne güzel!*
alın bir tavsiye de benden :
olm, güzel bir kızın yanındayken niye fabrikatör kesiliyorsun hemen, bi rahat durun len, bi yalan sölemen!*
Fazla sokmayın.
gerçekten seviyorsanız bunu sözlerinizden çok hareketlerinizle belli edin. Yanınızdaki kız sevildiğini,o erkek tarafından hep korunduğunu bilmeli. Sevgili olmakla beraber, hem arkadaş hemde gerektiği yerde baba olabilmeli bir erkek sevdiği kadın için.