bugün

kişinin; ertesi gün için yaptığı planlardır.

(bkz: plan)
cengiz beni öldürecek. ona yardım edicem, plan bu.
kız arkadaşımla buluşurum idman yaparım yüksek ihtimalle sözlük be.
Yarın kalkıp önce türkiyede işsizliğe son vericem. afrika'yı en en zengin kıta yapıcam. mars'a "ne mutlu türküm diyene" yazıcam. amk ne yapmamızı bekliyorsun? (bkz: yiyip içip şıçmak)
ders çalışacağım deyip, sabahtan akşama kadar sözlükte takılacam. *
derse gidip sunumun raporunu verecem, sonra yine ders çalışacam
finaller geliyo aloo kime diyorum.
finallere hazırlanıyor olaağım filmin kapağını yapacağım türkçe çalışacağım.
9:00 kalkış
10:00 sınav
10.30 - 20:00 arası dinlen *
20:00 - 00:00 arası ders çalış.
türkçe iletişim becerileri dersinde sunum yapmak.
işe gidip beş karış suratımla akşam olmasını beklemek.
sabah ve öğlen için sevdiceğim ile piknik, öğle sonrası etüt, akşam için south park ve aile, gece için quiz store kısmetse.
Kek yapmak.
işten geldikten sonra, eşimle mum ışığında güzel bir akşam yemeği yemek. Elime kitabımı alarak, pencereyi ardına kadar açıp karşısındaki sallanan koltuğuma oturarak bir kadeh şarap eşliğinde kitabımı okumak. Ara vererek köpeğim paşa'yı okşamak. Ardından, çay ve kahveli pasta eşliğinde eurovision yarı finalini izlemek.
yine isyan etmek.
hastane yollarına vurcam yine kendimi. bu arada birşey belirtmek istiyorum dün acile gitmiştim acilde çalan şarkı aynen şu: hastane önünde incir ağacı. dalgamı geçiyonuz lan.
ismi lazım değili sevmek. gün boyunca gözlerimle aramak, bulmak,bakmak,bakamamak o baktığında. hergün olduğu gibi.

oha planlar kısmına bile platonik aşkımı yazıyorum. ayrıca platonik kelimesi çok tırt. yerine acilen daha romantik bi kelime bulunmalı. neyse konumuz bu değil. bir yıldır aşığım diyorum, bi kişide çıkıp aranızı yapayım demedi. bi kişi de bak kızım şöyle şöyle yap demedi. aşk olsun sözlük, istediğimiz de aşk olması ama, teessüf ederim gerçekten. tatile girecek lan okul yakında. kocaman bir yaz var. daha merhaba bile diyemedim. bi ara tamam demiştim ama. saylanır mı o bilmiyorum gerçi.

buradan kendisine de seslenmek istiyorum sizin aracılığınızla, bi gör beni yahu. gerçekten gör ama.
öğlen saat 2 gibi hizmetçimin efendim uyanmanız gerekiyor sesiyle kalkıp kuş sütüde dahil olan kahvaltımı yaptıktan kelli bugün ki sevişeceğim hatun kimmiş acaba kim mesaj bırakmış bakayım hele diyerek telefonuma bakar ararım. sevişme saatini ayarladıktan sonra 110 kiloluk kaslı ve fit vücüdumun dahada üstüne koymak için spor salonunun yolunu tutarım.hemen ardından ferrarime atlayıp bebekte güzel bir öğlen yemeği ve ardından her hafta bir kez yurt dışındaki paralarımın kaçı kaç paraya çıktı diye sorduğum muhasebecimi arar sonrada üstümü başımı kıçımı değiştirmek için tekrar evin yolunu tutarım.gel gelelim o seks zamanı vakti gelince özel uçağımın pilotunu arar hanım efendinin ev adresini verir ve al gelde gidek gayrı la der beklerim.gelincede miami deki yazlığıma uçarız böyle işte başka bir planım yok şimdilik.
Derse gitmek, sevdiğim kızın yüzüne alık alık bakmak. Yurda gelmek. Uyumak.
arabamı sanayiye götürmek, onun ihtiyaçlarını karşılamak, gelincede yemek yiyip denize gitmek.
doğalgaz ve su parası yatırma işlemi daha sonra bütün gün kahvehane muhabbeti.
Butun gun evde mal mal oturmak.
haftalık tatil günüm olduğundan dolayı sabah için en büyük planım uyuyabildiğim kadar uyumak. Ardından ufak tefek biri iki işi halederim, sona yine uyurum. *
doğum günüm olduğu için planları ben değil arkadaşlarım yapıyor.
Oringleri değiştirecez oringleri..
izin alabirsem bahar şenliklerine gidicem. *