bugün

entry'ler (14)

turkcell superonline

eğer bulunduğunuz semtte alt yapısı varsa ve başka bir internet hizmeti kullanıyorsanız çok seri bir şekilde tavsiyeye maruz kalıyorsunuz. çünkü kim kullanırsa kullansın memnun kalıyor, alışılagelmişin dışında bir olay. hem hız sorunu kesinti sorunu yok, hem de adil kullanım kotası diğer hizmetlerden daha yüksek. şahsen zaman zaman sorun yaşayıp bıkmam beni değiştirme noktasına kadar getirdi artık.

futbol ne güzel şey

bu neymiş diye baktım ama türkcell reklamıymış, slogan ve olay güzel. ama haksızlık bu adamlar insanların en can alıcı damarlarından giriyorlar olaya. futbolsuz dünya çiçeksiz bahçeye benzer.

hdp ye oy veren chp li

Muhtemelen hdp nin türk bayrağını kıvırdığını, Atatürk'ünde yazılmasında canlı şahit olduğu istiklal marşımıza bunların ırkçı dediğini bilmiyordur. Yoksa oy atarlar mı ya ? O kadar akılsız olamazlar (!)

yerli savunma sanayi

izlanda da yaşamıyoruz ki beyler eleştiriyorsunuz. Masallar ülkesi değiliz, orta doğudayız. Çağın en belalı yerindeyiz etrafımızda krizler savaşlar var buna karşı bir atak yapmazsak bizde aynı duruma düşeriz zayıf kalırız neyse ki ak Parti sayesinde orta doğunun askeri, ekonomik anlamında ki en büyük ülkesi biziz.

solcuların yalan haber yayma alışkanlığı

Kronik solcu özellikleridir. hiç araştırmadan okumadan bir konu üzerinde bilgi sahibiymiş gibi her konuya atlıyorlar.

chp seçmeninin aşırı kalitesiz olması

Gerçekten kalitesizler. Bilgi birikimi sıfır bunlarda. Beyin tanımı chpliler için sadece bir tanım içlerinde maalesef o şeyden yok. Teröriste oy atan seçmenden akıl ve kalite bekleyemeyiz.

devlet bahçeli nin istifa etmesi

Hemen gerçekleşmesini istediğim şey. Devlet Bahçeli istifa etmeli yerine daha adam akıllı bir siyasetçi gelmeli. Devlet Bahçeli trip ata ata nereye kadar gideceğini zannediyor

atatürk yaşasaydı olabilecekler

chp yalan dolanların değil hizmetin partisi olurdu gerçekten halk partisi olurdu. Ne yazık ki chp halkın partisi değil elit kesimin partisi olmuştur.

kitap okumuyorum çünkü herşeyi biliyorum

internetin yaygınlaşması kitap okumayı azalttı haliyle bir konuda doğru ve derin bilgiye sahip olmak hayal.

maaşını bankadan alan imam

saçmalamayın. imamlar maaşını müftülükten elden alsın o zaman.

genelde kürtlerin yaptığı meslekler

günlük 50 liraya tekstilde getir götür işleri falan.

duygusallıktan kurtulmanın yolları

hayallerinizi sınırlayın ve hayallerinizi gerçekleştirin. Çok fazla arkadaş ortamınız olsun yeter.

kız arkadaşın abisini dövmek

çok yanlış hatta ayıptır yahu empati kurun birazcık.

islam dininin fakir dini olmasi

islam dinini bugün yaşayanlar tembel ya da kendini sadece öbür dünyaya admış kişiler maalesef. Oysa ki sahabeler döneminde müslümanlar ticaretle uğraşırlardı ve zenginler çoktu.