bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Mantıken artık hdplidir.
    4 -1 ... sozlugetelefondanuyeolanadam
  2. 2.
    (bkz: cihangir solcusu)
    3 -1 ... foseptik cukura dusen burjuva
  3. 3.
    Nereden oy devşireceğini şaşırmışların özlemidir. Ulan hem Atatürkçüyüm deyip, hem terörist partisine oy veren zaten chpli değildir.
    4 -2 ... ayazhan
  4. 4.
    Hdp yi sevmiyorum ama doğudakilerin akp den se hdp ye oy vermeleri ülkenin selameti açısından daha uygun olur.
    2 -2 ... freud un kankasi
  5. 5.
    Pek bi kayma yaşamayan kişidir. Chp'nin de hdpden bir farkı kalmamıştır.
    2 -2 ... bonusrpk
  6. 6.
    hdp gibi başkanlık sistemine son derece karşı olan chp lidir.

chp iktidar olmadığı sürece (hdp barajı geçmemiş sayıyorum) her türlü başkanlık sistemi gelir ancak hdp barajı geçtiği an başkanlık hayalleri suda olur. bunu bilen chp li hdp ye oyunu basacaktır. bunu yapabilmesi için bir, başkanlık sistemine çok ciddi derecede karşı olmalı iki, beyni olmalı.
    3 -4 ... realist yaklasimci yazar
  7. 7.
    chpli falan değil,radikal solcudur.

chp her zaman ulusalcı çizgidedir.bazılarına göre "sağcı" dır.chp marjinallerin partisi hiç bir zaman olmamıştır,olmayacaktır da.

ayrıca hdp barajı geçerse başkanlık gelmezmiş,tek yolu buymuş.mecliste "seni başkan yapmayacağız" demek kolay,imralı'daki teröristbaşı öyle demiyor.akp yle bu konuda anlaşırız diyor.selo'yu kimse takmaz yani.
    2 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  8. 8.
    Akp'nin tek başına iktidar olmasını istemeyen seçmendir.

veya,

Chp'nin pasif muhalifliğinden sıkılmış seçmendir.
    4 -2 ... yc80s
  9. 9.
    O kafayı yaşamak için ne içkiler içmedim ki ben. Adamlar benden daha sarhoşlar.
    1 -3 ... galiyevsultan
  10. 10.
    Vatan hainidir.

Hdp meclise girerse ilk iş o. Çocuğu öcalanı imralıdan çıkartacaktır.

Iş bu sebepten bu kişiler Türk tarihindeki ihanet sayfalarında yerini alacak isimsiz hainlerden olacaktır.
    3 -5 ... etnografya
kapat