bugün

entry'ler (24)

game of thrones

3. sezon finali red wedding olabilirmiş. bence olmamalı kesinlikle. o zaman birçok önemli olay 4. sezona kalır.

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

örneğin cofri'nin ölümü gibi. o kesinlikle 3. sezonda olmalı ki, mahkeme, dövüş, tywin lannister'ın ölümü falan 4. sezona güzelce yayılsın. biz de mutlu olmak için bir sene daha beklemeyelim.

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

22 haziran ekşi sözlük eylemi

yalan olmayan eylemdir. birçok önemli yazar ve moderatör entrylerini silerek ayrılmıştır, bazıları binlerce insanların kullandığı temaları silmiştir, bazılarıysa entry girmeyerek değil de tepkili entryler girerek destek olmuştur.

ayrıca bu olaydan haberdar olmayan yazarları da unutmayalım.

kızla buluşmaya giderken cebinde 1 tl olan erkek

sevgilisini moda sahiline götürmeye mahkum olan erkektir.

sözlük yazarlarının itirafları

bi insanın gidişi hiç bu kadar koymamıştı sözlük. artık şu egomdan vazgeçip insanlar hakkındaki gerçek düşüncelerimi, gururumu ayaklar altına almam gerekse de söylemeliyim.

üzülmekten iyidir.

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

seni hiç unutmayacağım. şaka lan şaka, ilk fırsatta yeni sevgili yapıyorum. keriz seni.

three days grace

kötü olan hiçbir şarkısının olmadığı gruptur. gone forever, over and over, last to know gibi şarkıları ağlatır ve hangi şarkısını açarsanız açın ortasında kapatamazsınız, sonuna kadar dinlemek istersiniz.

supernatural

bağımlılık yapan bir dizi.

tüm bölümleri izledim ve boşluğa düştüm, ne yapsam bilemiyorum. çaresizce 6x21'i bekliyorum.

gotunde kurt kaynayan insan

gidip bi yerde oturup çay - kahve içemeyeceğin, sürekli gezmek isteyen insandır.

yaran facebook iletileri

bir siteye kaydolurken doğum tarihleri arasında 1900'ü falan görüyorum. sanki spor kulübüyüz mınısikim.

audiosurf

müzik dinlerken eğlenmenize vesile olan oyundur.

gecenin tek şarkılık özeti

porpupine tree - how is your life today?

aşk ile din arasındaki benzerlikler

ikisinde de niyet ettikten sonra etrafa bakılmaz.

guitar hero world tour

512 mb ram'i olanlar için işkence olan oyundur.

ozzy osbourne, tokio hotel gibi grupları barındıran dengesiz bir playliste sahiptir.

hoşlanılan kızın gökmen özdenak a hayran olması

hoşlanılan kızdan hoşlanan şahsı soğutacak olan gerçektir.

kıyamet

bugün kopması beklenendir, henüz konuşmak için erkendir. *

lisenin sevilen yanları

çevrendeki insanların çoğunun saf, iyi insanlar olması.

sebastian bach

sesi kadar kendisinin de kusursuz olduğu insan.
angel down adlı albümünde ise mükemmelliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

(bkz: by your side)

kıyamet koparken allah diyen ateistler

sanki hergün kıyamet kopuyormuş da ''ateiz''ler allah diyormuş gibi davranan insan söylemidir.

sadece alt yazılı film izleyen kişi

(bkz: ben)

türkçe dublajı beğenmeyen ve oyuncuların gerçek seslerini duyabilmek isteyen kişidir ve haklıdır bu davranışında.

cevap vererek senin seviyene düşmek istemiyorum

çoğu zaman cevap veremeyen insanın bahanesidir.