bugün

bağımsız oyunlar yarışmasında dereceye girmiş deneysel bir oyun.
pc'nizden seçtiğiniz herhangi bir müziğe paralel ritmik bir pistte uzay aracı kullaıyoruz. * *
http://www.youtube.com/wa...WE9YM&feature=related
Winamp'da müzik dinlemeye son sloganı ile çıkan müziğin ritmine göre uzay mekiğine benzeyen aracınızın hızlanıp yavaşlaması ve önüne çıkan renkli kutucukları toplayıp Bejeweled tarzında yan yana çapraz ve üstüste aynı renkleri denk getirerek patlatıp puan kazanmanızı sağlayan eğlenceli bir oyun...
tek yan etkisi metalci olmayanları metalci yapması...

ayrıntılı inceleme için..
http://www.trgamer.com/yazi.asp?id=2478
steam'den 9,5 dolara indirebileceğiniz (veya torrenten beleş) oyun.oyunda istediğimiz bir müziği seçiyoruz ve seçtiğimiz müzik analiz ediliyor(örneğin;şarkı hızlı ise sürekli yokuş aşşağı,yavaşsa yokuş yukarı vs vs).bu işlemden sonra ise önümüze bir pist çıkıyor ve bizim amacımız pistteki kutuları toplamak.basit gibi görünsede oldukça eğlenceli."winampta müzik dinlemeye son" sloganının ne kadar doğru olduğunu oyunu ooynadıktan sonra anlayacaksınız.
müzik dinlerken eğlenmenize vesile olan oyundur.
windows 7'de oynayabilen varsa ulaşsın dedirten.
yıllar yıllar önce(bilmem kaç format öncesi işte) oynuyodum bunu. nostalji olsun diye değil de can sıkıntısından tekrar kurdum, oynuyorum.

thick as a brick'in 20 küsür dakikalık ilk yarısıyla oynandığında sanılanın aksine beyin amcıklamasına sebep olmuyor az önce denedim. hatta üzerine det som en gang var ile hayvanlık yaptım, keyifliydi. last fm eklentisiyle de tadından yenmez bi hal almış, teşhirciliğin dayanılmaz hafifliğine doğru.
mükemmel eğlenceli bir oyun geç keşfetmenin acısını yaşıyorum.
harika bir oyundur. guitar hero daki ritmik şeylerden hoşlanan kişiler için ideal birşeydir. Steamda ücretli olamasına rağmen torrent olarak indirebilirsiniz. müziğin ritimdeki snare veya clap vuruşlarda çemberin içinde geçme anı ve basslarda yolun engebeli hale getirerek mantığı olan bir oyundur. slow şarkılar önerilmez paso bayır yukarı çıkmak zorunda kalıyorsunuz. oyunda bir çok amaçları ve zorlukları oluyor. Mono ,Pro ve ninja seviyeleri mevcuttur. görev çeşitleri ise Gri kutulardan kaçarak ve renkli kutulara çarpıp puan elde etmece , kaydırma özelliği olan belirli renklerde tetris mantığı ile puan elde etmek gibi özelliklerde var. oyundan keyif alabileceğiniz için bir sizler için şarkılar;

linkin park - numb
within temptation -the howling

genelde rock tarzında olsa iyi olur.
2. oyununun tanıtıldığı ve çok merak ettiğim oyundur.