bugün

sevdiği entry'ler

bursa da terör estiren 30 kişilik suriyeli çete

her zaman bunlar iyi günlerimiz diyerek paylaşıyoruz böyle şeyleri.

ama işte o iyi günler geride kaldı artık. cumartesi akşamüstü ve cumartesi gecesi saat 17.00'den 22.00'ye kadar 30 kişilik suriyeli bir çete, bursa - kültürpark'ta 4-5 farklı yerde farklı kişilere saldırıyor.

15 yaşındaki ege suriyeli saldırganlar tarafından darp edilen ve gasp edilen gençlerden biri. suriyeli çete, 15 yaşındaki ege'den sigara istiyor ve "türk müsün suriyeli misin" diye soruyor, türk olduğunu öğrenince ege'yi öldüresiye dövüyorlar.

suriyeli çetenin saldırısına uğrayan ege;
https://twitter.com/zafer...tatus/1629833170571894784

ege öldüresiye dövülüyor, kurtulabilmek için bayılma numarası yapıyor, suriyeli çete ege'yi öldü zannedip bırakıyor. ege hastanelik oluyor bütün gün tedavi altındaydı, şu an yüzünde ve kafasında yaralar var ama iyi olacak inşallah.

ve suriyeliler tarafından saldırılan diğer gençler de saldırı anlarını şöyle anlatıyor.

video;
https://twitter.com/zafer...tatus/1629938116126490625

suriyeli saldırganların bir kısmı yakalandı. şu an saldırganların bir kısmı bursa'daki asayiş şube müdürlüğünde.
mağdur gençler 12 saldırganı teşhis ettiler. yakalanmayan saldırganlar ile ilgili polis arama çalışmalarını sürdürüyor.

bu arada saldırıya uğrayan gençler için zafer partisi bursa il başkanlığı devreye girmiş ve gençler ve ailelerin davalarını üstlenmişler. söz konusu bursa il başkanlığı daha önce de bu tip olaylara müdahil olup hukuki destek vererek pek çok suriyelinin sınırdışı edilip ceza almasını sağlamıştı.

cengiz inşaat

Cengiz inşaatın verilen ihalelerden ve affediklen vergi borçlarından başkalarının da ortak olup olmadığını merak ediyorum.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

kvr bacım yine scrubs ları ile sağlıkçı kimliğini ön plana koymuş.

aya giderken iyiydi ama değil mi

döviz kurundan, hayat pahalılığından şikayetçi olan muhaliflere hatırlatılması gereken gerçek.

niye şikayet ediyorsunuz?
aya giderken iyiydi değil mi?

eee o aya gidişin de bir maliyeti var haliyle.

uzay mekiğinin yakıtı, astronotların kıyafetleri, çalışna ofisleri falan...bunlar hep masraflı şeyler.

o yüzden vicdansızlık yapmayın. şünun şurasında 2023'e ne kaldı. o zaman madenlerimizi çıkarıp satacağız ve rahat edeceğiz.

insanların olmadığı bir dünya

kanseri yenmiş bir canlı hüviyetine bürünür.

tiamat 15 temmuz da neredeydi

bilmiyoruz.

lakin bu tiamat'ın sayfasına girip 15 temmuz 2016 tarihindeki entrylere bakınca karşımıza şöyle bir şey çıkıyor.
görsel

15 temmuz'da tiamat ortalarda yok.
16 temmuz'da da ortalıkta yok.
16 temmuz gecesi saat 23.00'te ortaya çıkıyor ve arka arkaya darbe ile ilgili entryler giriyor.

16 temmuz 2016 tarihi saat 23.00'ten sonra girdiği entrylerin tamamı darbe ve fetö üzerine.

lakin bu adamın bu tarihten önce fetö hakkında yazdığı en ufak bir eleştiri bile yok.

diğer sayfalarını da açtım tek tek inceledim.

fetöyü kötüleyen, fethullah gülen'i kötüleyen, cemaati kötüleyen tek bir entrysi yok.

oysa ki 17/25'ten sonra fetö'ye fetö denilmeye başlanmıştı.

şimdi bunlar da bu arkadaşın geçmişte paylaştıkları, fetö'ye övgü dolu, fetö'yü savunduğu entryler.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

bakın hiçbir gerçek fetöcü 15 temmuz'dan önce fetö'yü kötülememiştir.
tiamat'da bunlardan biridir.

15 temmuz'da neredeydin ulan fetöcü?
hocaefendinin başarılı olmasını bekliyordun, olmayınca da 30 saat sonra ortaya çıkıp rte'yi yalamaya mı başladın?

yargılanacaksın olm. ensendeyim. tek tek çıkarıyorum her şeyini, seni yargı önüne çıkarmak, yargılandığını görmek benim boynumun borcudur.

diyarbakır

görsel

Irkçılık ve yobazlik yapan gavatlar bilmez.

254 misafir için 11 milyon harcamak

işte misafirperverlik. (!)...

2015 yılında 50 misafir için 2 milyon 295 bin
2016 yılında 70 misafir için 2 Milyon 279 bin
2017 yılında 89 misafir için 2 Milyon 785 bin
2018 yılında 45 misafir için 3 Milyon 800 bin lira ağırlama parası harcanmış.

misafir başına düşen ağırlama bedeli; 45 bin lira.

bir misafire 45 bin lirayı nasıl harcadınız amk?
pavyona mı götürdünüz? kumara mı oturttunuz misafirleri?
görsel

tabi bunu bile savunacak itoğlu it şerefsiz ak köpekler çıkacaktır.
bunu demeye kalmadan az yukarıda bir ak köpek gördüm bunu bile savunmuş.

plüton halen güneş etrafında bir tur tamamlayamadı

devlet memuru gezegeni.

suriyeliler

türk ırkçısı olarak türkiye’de yaşayan diğer etnik süprüntüler gibi bunlardan da nefret ediyorum.

3 ağustos 2019 büyük sigara zammı

Başımıza ne geldiyse, üç maymunu oynayıp, halı motifi izlemeye inatla devam ederek, ossuun namaz kılıyor yeaaaaa diyen zihniyet yüzünden gelmiştir.

Akp, cehaletin, umursamazlığın, eğitimsizliğin, bilinçsizce gelişmiş maneviyat kutsallığının kaymağını yemiştir hem de löp löp!

Yaşattığı her olumsuzluğa rağmen, Götünde donu, sofrasında ekmeği olmayan bir güruhu, kendi safhına çekebilmiş bu oluşumun tek silahı, dini kullanarak, allah, kuran, muhammet söylemleriyle, eğitimsiz ve biçare kesimi kendine bağlamak olmuştur.

Ele geçirdiği bu konforlu durumu, sonuna kadar kullanmakta hiçbir sakınca görmemektedir.

Koşullar ve tablo buyken, sigaraya, değil 3 tl zam, 33 tl zam bile yapmasında hiçbir abartı ya da yanlış görmüyorum.
Ben olsam sigarayı kura bağlardım, döviz gibi!
Az bile yapıyorlar!

3 ağustos 2019 büyük sigara zammı

namaz kılan lider arayan picler gitsin öbür dünyada hesap versin bakalım.

tavuk un kilosunun 13 tl olması

yıllar boyunca bu herifleri seçmeseydiniz koçum, kendiniz düştünüz, ağlamıycaksınız. tavuk ne size, su için olm...suyla yaşayın...belki yakında solungaçlarınız da çıkar, o zaman zaten evriminizi tamamlar tavuğu aramazsınız.

paranın satın alamayacağı şeyler

net söylüyorum kardeşlerim, sağlık.
bazen çok düşünürüm, annemin yaptığı böreklerin "kokusunu" alamadığımı, mis gibi bir havada "yürüyemediğimi", sıcak bir ele "dokunamadığımı", güneşin batışını "göremediğimi", kuşların sesini "duyamadığımı".. çok düşünürüm, ve kardeşlerim, ister gösteriş olarak algılayın ister bambaşka bir şey.. düşünüp öyle bir şükrederim ki..
siz de edin. eğer sağlığınızda problem varsa da allah yardımcınız olsun. aşarsınız bunları. (Umarım aşılacak şeylerdir.)
para her türlü, elinize geçer fakat sağlık gittikten sonra asla bulamazsınız..
sonra kardeşlerim,
hepinize "iyi" akşamlar.