bugün

entry'ler (110)

bir yazarın bir yazarı şıçarken izlemesi

(bkz: şıçmak)

bir insanin goz kapaklarini kesmek

(bkz: the haunting in conneticut) filminde olduğu gibi.

türk dizi klişeleri

hastaneye yatan kişinin 0 rh - kana sahip olması, o kanın düşmanda bulunması ve akabinde gelişen olaylar..

kendisine tebessüm eden her kıza aşık olan erkek

ağzı burnu kırılasıdır.

hocasına aşık olan kız modeli

olgun erkeklerden hoşlanıyordur. ***

persephone hades

hoşgelen sevgili nesildaş. iyidir, hoştur, yavrumdur.

alzheimer

var olan en kötü hastalıktır *.. hasta olan ne hissediyor bilmiyorum ama, hasta yakınları için oldukça ıstıraplıdır. kim olduğunuzu saatte bir hatırlatırsınız *, o kapının tuvaletin değil dış kapının olduğunu 15 dakikada bir, yaşadığımız yerin ankara olduğunu ve ankaranın başkent olduğunu 5 dakikada bir. ayrıca kişi sonraki aşamada nefes almayı falan unutacağı için saniye rahat uyumazsınız. gerçekten de hastalık değil, illettir.

anljordan

basketbolcu olduğu her halinden anlaşılan altıncı nesil bir yazar. iyidir, hoştur. daha iyi olması dileğiyle.. * * *

ilkokuldan akılda kalanlar

her hafta bir arka sıraya geçme sistemi. hayır bi kız vardı, sürekli altına yapardı, sistem sağolsun her sıraya sıçmış oldu.

başlıkları alt alta okumak

· öyle deme çok iyi kızdır(2) ...
· sezen aksu...

jamjamm

100. entrymi armağan ettiğim yazardır. öpüyorum.

sık sık kaybolan şeyler

(bkz: tel toka)

rate my avatar

ankarayı anlayan yazar.

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

ille de klasik şeyler olmamalıdır. mesela yeşil renk olabilir, bazı sayılar olabilir, en yakın arkadaş olabilir, basketbol, futbol, voleybol olabilir. okul tuvaleti olabilir. evin karşısındaki asker abi bile olabilir.

tel tokaların esrarengiz bir biçimde kaybolması

esrarengiz bir şekilde ortaya da çıkabilirler. bugün 5 (beş) tanesini pantolonumun içinde buldum.. kafatasımdan girip götümden çıktığından şüpheleniyorum.

ankara kırmızı ego otobüsleri

bu otobüste giderken, eğer bir sony ericsson w580 e sahipseniz ve müzik dinleme gafletinde bulunduysanız üç saniyede bir şarkı değişir. *

emo

blink182 nin bir şarkısıdır.*

sözlükteki izmirli yazarlar

olmamama rağmen ısrarla girmek istediğim gruptur.. iki sene yaşadım lan orda *, izmirli sayılırım dimi? * * *

başarısız kız tavlama girişimleri

hiç dokunmadan buraya aktarıyorum. en nadide örneği olacağından eminim.

Ankarali Delikanli 16 Kasım, 12:08 Şikayet Et
merhaba nasılsınız ben ankaradan serhat 21 yasında esmer delıkanlısıyım romantık dusuncelı anlayıslı sabırlı kıskanc duygusal siir sever bır kısılıkte olduguma ınanıyorum kendıme ayıt 20 siirım var yanlızlıgımın sahıdı olan siir severmısınız bılmıyorum ama ızın verırsenız 1 sıırımı paylasmak ısterım======Bir sevgı ıstıyorum hep benımle kalan hıc bırakılamayan bir gun gıder dıye korkulmayan bir sevgı istıyorum beklentısı olmayan hic sonu gelmeyen basıda bılınmeyen bir sevgi ıstıyorum yanlızlıktan kurtaran gecelerıme ortak olan yuregımı ısıtan bir sevgı ıstıyorum adı konulmayan hıc bır yerde duyulmayan ama benım sadece benım olan bir sevgı ıstıyorum kırlenmemıs kırletılmemıs boyle 1 sevgı varmı onuda bılmıyorum varlıgım rahatsız edıyorsa ozur dılerım bana deger verıp tanısmak ıstersenız bana degerimsin__@hotmail.com adresınden ulasabılırsınız sevgilerimle gorusmek dıleyıgle:)

sınavın tam ortasında kalemin bozulması

çat çut çıkardığınız sesler ve kalemi delicesine sallamanız nedeniyle çevrenizdekilerin de sınav konsantrasyonuna sıçarsınız. *