entry'ler (14)

beyond two souls

Türkçe olmasının verdiği etkiyle muhteşem bir atmosfer yaratan yakın gelecekte film olacağını düşündüğüm güzel oyun.

ceyda3241

Gelmeden kirlettiniz sayfayı ya.

Muhtemel ismi ceyda olan yazar.

kaybolan pena için alternatifler

Ssg den istenebilir.

sevişme esnasında aniden gelen çiş

(bkz: Geçen yine sevişiyorum)

tolga çevik e gülen insan süzme maldır

insanları izledikleriyle yargılayan mal beyanı.

özer aydoğan

Uzun zamandır penguende görünmeyen muhterem karikatürist.

Yalan yok deli gibi özledik ama dedikoduya göre ayrılmış, içimden bir ses naber dergi'nin yeni sayısında umut Sarıkaya ile birlikte muhteşem bir dönüş olucak diyo.

hakan günday

piç adlı kitabıyla kötü tanışmamız olsada kinyas ve kayra yla kaynaşmış bulunuyoruz daha ve azla birlikteliğimiz devam edecek.

at

kutsalım, hayatımın her alanında var olan leyla ile mecnun'un dileme doladığı süpersonik hayvan.

2 2 1973 ankara

izzet Öz’ün arşivinden yıllar sonra çıkan enfes albüm. Aradan seneler geçmesine rağmen o kadar kaliteli bir ses kaydı vardır ki gerçekten insan hayret etmekte.

mario gomez

iyidir hoştur atıyor gollerini yine ama son maçlarında bi mutsuz isteksiz görüyorum ki performansı etkilenmekte kaçırmayacağı golleri kaçırıyor şut yerine pas tercih ediyor umarım halledilebilir bir problemdir ve toparlar kısa sürede

gün itibariyle ligin kralı golcüdür.

toros 2005

ciğerlerimin bir bölümünü parçalayan sigaradır *.

ekşi sözlük

aylık ortalama 100 bin lira üstüyöüş bunu öğrenmemle hesabımı satıp payıma düşeni aldım ve hoş buldum uludağ sözlük karşılıksız sevgi.

neden cok nasil yok nicin var

yeni yazarları itinayla karşılayan nazik bir yazar.

uludağ sözlük

yıllardır uğramadığım siteydi, boka dönen ortamlara girip çıkıp kendi mahallesine dönen biri gibi hissettirdi

2016 türkiyesinde en kullanılabilir sözlüktür efenim.