entry'ler (47)

hayatı boyunca hiç mala vurmamış erkek

Yapı öğretmenliğinde okuyup arkadaşlarının esprilerine maruz kalmış erkektir.
-nasıl gidiyor lan dersler iyi mi
-iyi be ne olsun harç yap,duvar ör işte boktan işler
-sen şimdi mala da vurmuşsundur yoksa vurmadın mı?
-nasıl yaniiii...

öss de önde oturan kızın g string giymesi

2009 rakip eleme sisteminin kız tarafından pantentlenmiş halidir,bir kişide bir kişidir felsefesiyle yol çıkılmıştır,hedef ilk yarım saatten sonra rakibi ekarte etmek üzerinedir.

21 inci yüzyılda hala yerde yemek yemek

dört bacağı olan masa işin içine girince ilkelliğin kalkıp çağ atlanıldığına inanılan eylemdir,tadı hiç bir şeyde olmayan hele bir de en hasından ,en dostundan sofraya erzincan tulum peyniri düşmüşse ilkelim ulan ben dedirten olaydır.

ateizmi bulan kisinin son soyledigi soz

-O ışıkla beni mi korkutacaksınız lannnnnnnnnnnnnnnnnnn.

solcu kızlar

-abd'yi emperyalist görüp rusyayı sözde bilinçli insan populosyanundan dolayı sütten çıkan akkaşık olarak kabul eden
-converse üzerine convers takılan
-tartışma esnasında zippo çakmak gibi parlayan ama işin özünde zippoya karşı ola
-hatırla sevgili dizini hayatına uydurmaya çalışan
-kendilerini makrofikirli sanıp aslında mikrofikirli olan tiplerdir.

inanmak istenilmeyen gercekler

seda sayan'ın sabah televizyonu açtığında karşında olması gerçeği.Sihirli değnek nerdesin.

102 yaşında takvim için çıplak poz veren kadın

insanın gördüğünde ortaçağa dönme isteği oluşturan takvimdir.

kılıçdaroğlu nun cuma namazı kılması

Hutbeyi ele geçirip;
-imamın mal varlığnı açıklmasını
-imamın ineternet ortamında e-mail kullanıp kullanmamasını
-hutbeye değerli baraonlar,diye giriş yapması gibi birtakım fiiler içinde olur yine.

yazarların mezar taşlarına verilebilecek bkz lar

(bkz: )Uzun bir süre entry giremeyecek.

olası türk korku filmi isimleri

seda sayan'la geceyarısı haberleri.
lerzan mutlu olunca

mahalle karısı

Evin korkuluklu camlarından mahalleye bakıp çocukları azarlayan,küçükken bazen sırf göğüslerden oluştuğunu düşündüğümüzden memenur teyze dediğimiz çift ayaklı mahlüklardır,tamamen analiz edlememişlerdir,bilim dünyasının desteğine ihtiyaç duyulası tiplerdir.

doğru insanı bulmak için yapılması gerekenler

Öncelikle hipotez kurulmalı,hipotez nicel ve nitel gözlemlerle desteklenmeli tahminler yürütülmeli,deneyler yapılmalı eğer doğru insan bulunamamışsa hipotez değiştirilmelidir.

ben seni arkadaş olarak görüyorum

Benim için düşündüğünün bunca fantezinin içine ediyorumun eş anlamlısıdır bir bakıma.

uyuyan sevgiliye bakip otuzbir cekmek

hüseyin üzmezin(özel isim olarak görmediğimden ayraç kullanmadım) yapılacaklar listesinde olan eylemdir,eylem kurban seçimi düzeyine gelmiştir.

bir oturusta 10 tane halley yiyen ayi oglu ayi

promosyon rüzgarını ensesinde hisseden ayıdır,ayı oluşunun ev ahalisine yansımasını istemeyendir.

tarih chp yi affetmeyecek

Türkiye dışında hiç bir ülkenin takmayacağı emekli olduktan sonra daha fazla icraatini gördüğümüz 367 yaka numarasıyla star yarışmasına katılmasını tavsiye edeceğim sabih kanadoğlu söylemidir,sevindirici tarafı kendini bozmamış olup aynı iğrençlikte olmasıdır.

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

Yurttayken pijama benzerliğinden dolayı arkadaş sanıp yurt hizmetlisine arkadan tekme atıp hizmetli olduğunu anlayınca yer yarılsa da magmaya ulaşıp bütünleşsem dediğim andır,hafızadan silinesidir.

hayati kurtlar vadisi tadinda yasamak

level atlayıp kurtlar vadisi pusuyu da hayatına sokmayı başarmış insan tipidir,olayların hangi vadi formunda geçtiğini karıştırma ihtimali yüksektir,acınasıdır,özentdir.

sütyenini çıkarınca göğüslerini de çıkaran kızlar

sütyeni aldığı günden beri çıkarmamış bunun neticesinde göğüsleri sütyenle bileşik oluşturmuş acilen operasyon geçirmesi gereken kızdır.
sütyen+2ğöğüs=sütyenDigöğüs

en ideal göğüs

iç açılarının toplamı 90 derece olan ğöğüstür.