1. 1.
    abazanlığın hayvanlığa dönüştüğü noktadır. bir de;

(bkz: 31 çeken sevgiliye bakıp uyumak) var ki bu hayvanlara verilebilecek en güzel ayardır. sevgili tarafından yapılırsa tabi.
    3 -3 ... materyalist imam
  2. 2.
    gayet hoş bir tatmin tarzıdır. özellikle ertesi gün sevgiliye anlatılırsa fantastik yeni sevişmelere yelken açılır.

(bkz: fantazide sınır tanımamak)
    1 ... bienvenido
  3. 3.
    bu daha ilk asamadir, ikinci asama ise tamamen cikartilmayan pantolon ile 31 cekerek yürümek, son asamasi ise manitanin dudaklarina kafasini dokundurarak bosalmaktir.
    Öyle böyle degil tamamen cesaret istiyen bir olaydir.
    Sevgili saf ise kolay atlatilir:
    - oha selim ya oha cüs yani
    - seni o kadar cok seviyorum ki pelin arzularim icin uyandirmaya kiyamadim.
    - ahh canim yaa, gel bakim sen bi.
    1 -1 ... kale
  4. 4.
    uyuyan sevgiliyi uyandırıp sikmekten daha iyi bir davranıştır. hem kızıda rahatsız etmemiş olursun ayrıca bu durum kadınların çok hoşuna gider.
    3 -1 ... cok yazik oldu
  5. 5.
    zamanın birisinde böyle bir filmden bir kare. kadın orgazmın sonucunda uyanıyordu ve mutlu bir şekilde gülümsüyordu.
    ... cok yazik oldu
  6. 6.
    uyuyan sevgiliyi sabaha kadar izlemek gibi romantik bir davranış varken bunu tercih edenlerin tam anlamıyla abaza olduğu aşikârdır.
    1 -1 ... kabizkugu
  7. 7.
    abazanlıkta son noktayı koymuş türünün tek örneği.
    -1 ... burden
  8. 8.
    ağız abazanın bile şaşkınlıkla izleyeceği hadisedir.
    ... i belong to che
  9. 9.
    hüseyin üzmezin(özel isim olarak görmediğimden ayraç kullanmadım) yapılacaklar listesinde olan eylemdir,eylem kurban seçimi düzeyine gelmiştir.
    ... tereyagli cin seddi
  10. 10.
    Biri yakalıyıncada onu uyandırmaya kıyamadım diyecek olan azmış ayıdır kendisi.Ne manyak tipler var ya.
    ... showtime