bugün

entry'ler (11)

aslan burcu kadını kova burcu erkeği ilişkisi

ne olursa olsun bu adamla ne ayrılırsınız ne birleşirsiniz anlayışlıdır lakin umursamaz çok detaya takılmaz pozitif düşünür ona göre çok konuşup olayları büyüten sizsinizdir kendi dünyasında sizin neler hissettiğinize anlam veremez uğraşmaz da hani susar bekler asla yardımcı olmaz velhasıl biter bi gün bu ilişki ama o hayatına devam edecektir her halükarda zaten.. aklınıza her geldiğinde ruh hastası etti beni Allahın cezası dedirtir insana ardından iyiki tanımışım boşver dedirtir.. seni çok özledim ben kovacım sezen aksu dan tutsak şarkısı benden sana gelsin mi?.

eskişehir

Sadece gençlere hitap ettiği düşünülen sosyal kültürel faaliyetleri oldukça gelişmiş güzel insanlara sahip şehrimiz.

seni istemiyorumun kibarcası

Bensiz daha iyisin diye düşünmekteyim beni yamultmazsan sevinirim.

öğretmenlerin çocuk gibi olmaları

Öğrenciyi merkeze alan çağdaş eğitim yaklaşımında garipsenmemesi gereken durumdur.

aziz sancar ile gurur duyan türk

Aldığı ödülü Anıtkabir'e bırakmayı düşündüğünü okuduğumda hissettiğim şey sadece kendini Türk gibi hissettiği yönündeydi. Gerisini çok abartmamak lazım.

whatsapp da yazıyor diye gözükmesi

Yazıyor olmasının diğer ihtimali harf takılı kalmış olabilir efenim.. Hayır yani boşuna sabaha dek beklemeyin.

türbanlı bir fıstıkla asansörde mahsur kalmak

Işte bunlar hep sex.. Tedavi olunuz kurtulunuz.

kaşını bıyığını tüylerini aldırmak günahtır

Inandırıcı gelmemekle birlikte hadi canım sende? dedirtir.

şiirlerden akılda kalan dizeler

Herkes fazlasıyla sevmiş, ben eksikleriyle de sevdim oysa..
Özdemir Asaf.

aslan burcu kadını

Yay erkeğinden başkasına aşık olamayandır-kendimden genelledim haklı sebeplerim var.

yay burcu erkeği

Eğer sürekli -tatlım- diyerek kızlara gülümseyen mavi boncuk dağıtan bi erkek görürseniz kesinlikle Yay etkileri altındadır-bu da benim teşhisim olsundur.