bugün

Rezan kiraza göre şöyledir bu ilişki; bu iki burç insanı gerçekten birbirlerine ilgi duyarlar. aslan gibi kova da canlı, hareketli ve hırslıdır. bu beraberlik direksiyonsu frensiz bir yarış arabasına benzer. bir aslanın kovaya sırt çevirebilmesi güçtür. birbirlerini bütünleyen zıt burçların muhteşem çekimine karşı koyamayan muhteşem bir aşkın iki kahramanıdır onlar.
valla onu bunu bilmem ama aslan burcu kadınıyla anlaşamayan insan sorunludur...
ilk olarak kova burcu çok canımsın, sensiz yaşayamam en değerli dostumsun, her zaman yanındayım falan filan gibi mükemmel sıkan bi burçtur. gelin görün ki çoğu palavradır ama süper bi ikna yetenekleri, acayip kuvvetli bi çeneleri olduğundan büyülenmiş gibi yersiniz bu palavraları. gelelim aslan burcu kadınına efendim onunda nefret ettiği bi tek şey varsa o da çok samimiyken birden uzaklaşan insanlardır canımsın deyip aradığında yanında olmayanlar. * e burdan ne sonuç çıkıyor zor bi ilişkidir aslanın taviz vermesi gerekir o da zordur. aman işte sabah sabah bu kadar oluyor. sonuç olarak zıt birbirine. gerçi benim kankam kova ama o kanka olduğundan biraz taviz verilme hakkı da var tabi. neyse güzel saçmaladım benden bu kadar. *
her şeyi aşk bazında düşünmemek lazım. bu iki burç mükemmel arkadaş olurlar sevgiliden önce. çok severler, çok değer verirler birbirlerine. en azından aslan kadını ne kadar uzağında olsa bile düşünmeden edemez kova burcu erkeğini. hep iyi olsun ister, hep mutlu olsun ister. çünkü kova burcu erkeği çok güzel güler. mutlu olmalıdır o. o bunu hakeder.
çok uzun zaman oldu yazmayalı sanki eski bir kitabı açmak gibi geliyor şuan pu paneli açmak.* eveeet gelelim bu ilişkiye. 4 yıldır bu ilişkiyi yaşıyorum ve size kendi gözlemlerimi aktarıcam ilk elden* burdan da aslan burcu sevgilime sevgilerimi yolluyorum**
evet başlayalım madde madde ileriyorum;~

bu ilişkilerin başları söyle gidiyor aslan burcu kadınıyla kova burcu erkeği konuşmaya başladıktan sonra çok yakın oluyorlar ve hemen birbirkerine ısınıyorlar. kova burcu erkeğinin o gizimli havasından, o gitgellerinden etkileniyor ve merak duygusu oluşturuyor aslan da. sürekli çözmeye çalışıyor ve aslan kadınının ilgi alanında kalmasına sebeb oluyor.*swh~ ~ aslan kadının güzelliği, coolluğu ve o çekici, farklı havası kova burcunu cezbediyor ilgisini çekiyor ve bütün dikkatinin onda toplanmasını sağlıyor.

evet başlangıcı yaptıktan artık kendi bakış açımdan devam edicem şimdi öznel düşünceye geçelim.*
ben sevgilimi ilk gördüğümde yani aslan burcu kadınını görür görmez aşık oldum. onun üzerinde ki o farklı hava beni çok etkilemişti, tüm insanlardan kendilerini ayırt eden özel bi his veriyor. o güzelliği, kendinden emin duruşu, coolluğu ve saçları** ona aşık olduğum zamanda ki duygularımı ayrı bir başlık altında ayrıca yazarm.*
tanıştıktan sonra da aralarımızda inanılmaz bir elektirik oluyor, beraber konuşmak, zaman geçirmek çok hoşuma gidiyordu. aslan burcunun o zekası da kova burcunu inanılmaz cezbediyor, aynı zamanda o samimi yapısı içtenliği.
aslan burcu kadını gerçekten de hayatı geçirmek için, paylaşmak için mükemmel bir eş oluyor size.

ama hazır olun çünkü böyle de kalmıyor. ateş ve hava burçları olduğundandır belki* bu ilişki inanılmaz ateşli oluyor. yine kendi fiktirimi söylüyorum aramız da inanılmaz bir tensel uyum var uzakta olsanız da zaman geçse de asla sönmüyor giderek daha alevleniyor. hatta birbirinizi keşvettikçe o ateş gün geçtikçe artıyor.* asla duramıyorsunuz birbirinize karşı koyamıyorsunuz. ateşle barut gibi birlikte olunca inanılmaz bir çekim oluyor.

tabi herşey mi bu kadar mükemmel mi diyceksiniz. bizim 2 yıl bir boşluğumuz olmuştu ama gerçekten şöyle bişey var ne kadar asla olmaz bir daha desenizde ayrı yapamıyorsunuz, yaptığınız kavgalar, tartışmalar bile ilişkinize enerji veriyor, hareket katıyor. bu ilişkinin tek zor yanı ne derseniz emek istiyor, gerçekten. ikinizde sivri karakterler olduğunuz için başlarda çok tartışabiliyorsunuz ama bunlar zamanla oturuyor, birlikte olgunlaşıp birbirinize her geçen gün daha da yakınlaşıyorsunuz. eğer bunu başarırsanız mükemmel bir ilişki sizi bekliyor.

sürekli ilgi göstermelisiniz aslan burcuna güzel sözler söylemelisiniz ve onun ilgisini üstünüzde tutabilmeyi de bilmelisiniz. kova burcu için bu zor gözüksede kova burcu pes etmek nedir bilmeden deniyor ve deniyor.

ve burdan şunu söylemek istiyorum bir aslan burcu kadınıyla birlikte olmak* büyük bir şans. unutmayın siz imkansızla birliktesiniz. onu elinizde tutmak için herşeyi yapın. çünkü bir aslan burcu kadınından çok sizi mutlu edicek biri, birşey daha bu dünya üzerinde yok!
ne olursa olsun bu adamla ne ayrılırsınız ne birleşirsiniz anlayışlıdır lakin umursamaz çok detaya takılmaz pozitif düşünür ona göre çok konuşup olayları büyüten sizsinizdir kendi dünyasında sizin neler hissettiğinize anlam veremez uğraşmaz da hani susar bekler asla yardımcı olmaz velhasıl biter bi gün bu ilişki ama o hayatına devam edecektir her halükarda zaten.. aklınıza her geldiğinde ruh hastası etti beni Allahın cezası dedirtir insana ardından iyiki tanımışım boşver dedirtir.. seni çok özledim ben kovacım sezen aksu dan tutsak şarkısı benden sana gelsin mi?.
güncel Önemli Başlıklar