1. ?.
  yeni mecliste görüceğimiz olaydır. cezaevinden gelen mi dersin, soyu sopu belli olmayanın gelmesi dersin, 15 yıldır meclise giremeyip te bu dönemde 20 nin üstünde sayıyla meclise girmesi dersin. bu dersin kelimesinin çoğalabileceği durumdur.

  burda araştırılması gereken nokta ise; bu dtp liler nasıl çoştu böyle?, veya kim bunları gaza getirdi?
  bunun gibi soruların cevabını bulmak gerekir. birde bu sayının artışının bu yenilenen hükümet dönemiyle birlikte artması da, bazı şeylerin ne kadar boş bırakıldığı göstergesi olabilir.
  sonuç olarak, ne bu cesaret denilebilir, nereye doğru gidiyoruz denilebilir, biraz Atatürk'ün çabalarını aklımıza getirelim ve o çabaların günümüzde boşa çıkmaması için sesimizi çıkarmamız gerekir denebilir.
  6 -6 ... wolfmoonn
 2. ?.
  başbakan ın meclise mhp nin girmesi durumunda dtp lilerle kavga edeceğini söylediği grup. (milleti bölmeye hiç çalışır mı rte aaaa ayıp kim demiş.)
  4 -1 ... hiccup
 3. ?.
  mhp gibi partinin bulunduğu mecliste pek de sırıtmayacak gruptur.
  4 -9 ... istanbul icin efkar vakti
 4. 1.
  2007 secim sonuclarıyla kacınılmaz durum. mecliste yerlerini de aldıklarına göre , kanlı eylemlerine son vermesi umulan grup.(inandırıcı olmasalar bile beklemek lazım)
  -1 ... 6543
 5. 2.
  (bkz: orgy)
  3 -1 ... avedis
 6. 3.
  mhp ile bu bölücü grubun bir tutulması bize her şeyin mübah olduğunu göstermiştir.
  ... seydikoylu
 7. 4.
  herhalde türk haklı için çalışacağıma yemin ederim faslında ayakları havada olacak.
  ... tuhh kahretsin
 8. 5.
  daha önceki secimlerde yapmaları gereken tek tek bagımsız toplayarak grup kurma cinligini bu secimlerde gerceklestirmis insanlar silsilesi. Tabi bunların bu tarzda hareketini gören akp topluluğuda, doguda bagımsız adayları fazlalastırarak okuma yazması olmayan insanların oyunu yanlıs yerlere atmalarına neden olmuslardır. Yoksa daha fazlada cıkarabilirlerdi. Heyecanla izlicez bakalım mhp vs. dtp kapısmasını. Araya bide kamer genc kondumu tadından yinmez.
  2 ... jacktheripper
 9. 6.
  meclisin böcek-savar ihalesi açmasını gerektirecek gruptur.
  (bkz: genç pkklılar rahatsız)
  1 -6 ... qsefthuko
 10. 7.
  allah sonumuzu hayır etsin dedirten, konuşmaları, Türkçeleri anlaşılmayan grup.
  3 -2 ... bona dea