bugün

aslında olması gerekendir. ortada kalmak, yalnızlıktan ölmek gibi durumları yaşamamak için böyle önlemler alınmalıdır.
çok iyi bir tespittir. erkeklerde ayrılık travması sonucu kimseyle olmak istememe durumu oluşur. kızlarda ise bu tam tersidir. biriyle olup öncekini unutmak ister. büyük ihtimalle de bunu biriyle değil birileriyle yapar. geri zekalılık bedava.

edit: sonra o arkadaşımdı der evet, çünkü onun için herkes sevgili potansiyelli arkadaştır. ayrılır ayrılmaz onlara koşar. diğerlerinden ayrıldığında da sana koşuyor mesela öyle düşün.
Bütün erkekler aslında yedek sevgilidir şimdi kimse tersini iddia etmesin. iki cilve yap en kankası ağzına düşer.
yedekçilik diye tabir ettiğimiz olaydır. erkekler az akıllı davransa, her yüz veren kızın içine düşmese böyle şeyler olmayacak da neyse.
akillicadir.

en azindan terkedildiklerinde bizim gibi esekten dusmuse donmezler. baslarini koyacak omuzlari vardir, biz salaklar gibi aylarca yalniz bi basina aglak takilmak zorunda kalmazlar.

ne buyuk zeka isi ama bi kez daha takdir ettim. siz erkeklerde hakediyonuz bunu zaten en aci sekilde defalarca gorduk.
(bkz: sigorta).
bu durum erkeklerin kadinlara gore daha duygusal olduğunu gösterir. evet etik olarak yanlış bir davranış olabilir ama kadının yaptığı şey mantıklidir. tabi mantikli olacak diyede orospulugun alemi yok.
Genelde kızların, onları terk eden sevgilisinden öğrendiği bir taktiktir. Öğrenmemek gerekir. Adicedir.
Sağlam sigortadır.
bir çok erkeği müşküle koyan olaydır. kızların ne kadar uyanık olduğunu gösterir.
(bkz: tehlikeli ilişkiler)
Zeki kızlardır.
Vay orospular öyle mi yapıyorlar demek. Kim bilir kaç kizin yedegiyim amk
kişilik meselesi efendim, ve mutlaka kötü niyet barındırmaz.
çok sevmek ardından kaybetme korkusunu getirir, o yedek eleman gun geldiginde sırf o yalnızlık korkusunu gidermek için vardır.

Siz kızı asla terk etmez, asla incitmezseniz (ciddi anlamda), o da o elemana asla ihtiyaç duymaz.
Amlarına koyyim ben onların. Çok ayıp ediyolar.
bu tespitten sonra kendimi kullanılmış hissediyorum. yazıklar olsun size birde watsapdan utanan maymun gönderdiniz.
(bkz: buu cepteee)
katıldığım tespit.genelleme doğru değil sadece kadında değil erkektede görülebilecek bir durum.ilişkide tarafların biri bazı şeyleri üstü kapalı yarım ağızla daha sevgilisinin yanında daha çabuk tüketir ve ayrılır bazı şeyler tükenmiş olduğundan kısa bir süre içinde yeni bir ilişkiye başlar.öteki tarafın aklı yeni başına geldiğinden eski ilişkinin tabiri caiz'se iki kişilik yükü üzerine kalır ve bunu tüketmesi zaman alır. (kendimden biliyorum)
Genelleme yanlistir. Mesela ben yedek değil normal sevgili yapicak zekaya bile sahip değilim.*
kızı erkeği farketmez; yalnız yaşayamayan,sevgilisiz yapamayacak olan,hep birilerinin pohpohlamasına ihtiyaç duyacak olan ezik,özgüveni düşük insanların yaptığı eylem..dışardan gerçekten böyle görünüyosunuz,bilin istedim
27.entirinin güzel özetlediği durumdur. Yalnız kalamayan tipler tehlike anında hemen potansiyel sevgili adayına başvurur.
Mantıklı hareket. Genç kızların yedek sevgilisi. (bkz: by zenci)
stepnesiz yola çıkmayan garantici pelinsu ve mervelerin tercihidir.
Başıma geldiğini öğrendiğimde üzen olay, demek sadece ben akıl etmemişim dedirtti. Karşılıklı tavla atar olduk sonra zaten kızla....
Cehennemde ekstra yanmalarını sağlayacak eylem.