bugün

entry'ler (113)

medipol başakşehir

Hayatımda gördüğüm en gereksiz takim.Kendisi gibi emre belözoğlu gibi bir dandik topcuyu barındıran takim...

oneplus 5

(bkz: Samsung Galaxy C9 Pro)
(bkz: Huawei Mate 10)

ile arasında kaldım ama tek kotu tarafı sar değerinin yuksek olması.Onu hesaba katmazsam oneplus su an alınabilecek en iyisi.
Kaç telefon harcadim bilmiyorum ama bunu almazsam içimde kalacak...

iş az gençler hak ettiğini almıyor

sonuna kadar katıldığım önerme...

tersini söyleyen maymuna dönüşsün...

yerli teknoloji adı altında millet sikmek

bzm pedere turkcell 10 yıllik faturalı müşteri olduğu için 2 Venüs 5020 hediye etti piyasası 599 civari 1 yil oldu kullanali sizin o kıçı kırık yarim günde şarjı biten meizudan on kat iyi sırf türk malı diye su yüzsüz çinlilerin bir yerlerini yalamayı bırakın artik toplama fln adam yapmış belki ama çinliden daha iyi yapmış şarjı daha iyi
edit::embesillik yapmayın surda

sıcak havada evde yapılacaklar

Soslu Fıstık + Maltana(Ananaslı) .Bomonti filtresiz etkisi yaratıyor resmen)

kayseri

kızılırmak caddesi meşurdur (marco polo,gloria jeans) tarzı kafeler ve kayseripark avm var.koskoca kentin merkezinde toplasan 8 kafe var ama bar sadece hilton otelinin alt katında var.koskoca şehirde bar yok düşünün yani...

Ankara tunalı nere kizilirmak nere

yakın arkadaştan soğuma nedenleri

1 kadınlardan başka konu açmaması
2 kendini ilgilendirmeyen bir konu üstünde biraz konuşuldu diye triplere girmesi
3 para mevzularini brz fazla dile getirmesi
4 bunların hepsi bir olursa tabi...

imax

Ankara Ankamall Avm de gittiğim ve istanbul da 5 ankara da tek imax sinema salonu olduğunu ogrendigim de neden ankara gibi bir yerde sadece 1 tane deyip sasirdigim şey.

Eşit:izmir de hic yokmuş ona üzüldüm .

Ayrıca defakto dan 50 lira alışveriş yapana
imax 3d 12 lira .Normal filmlere 10 lira hediye çeki veiliyormus gencler

siyaset konuşmayan yazarlar

içlerine katıldığım yazar grubundandır.Bireysel olarak konuşmaktan öteye geçmeyen şeylerle zaman kaybedilemeyecek kadar önemlidir.iş mevzulari en azından konuşması daha zevkli

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

bazıları beni yanlış anlamış baslik altinda sadece kız arkadaşlar mesaj yazsin 3. cinsler uzak dursun mumkunse

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

ankara içi çayyolunda oturan 29 yasinda hayatta epey insan gormus halden anlayan olgun bir erkeğim.Beklentisi olan olmayan tanışmak isteyen herkese açığım.

önemli not:yuksek beklentilere girip girmemek tanisikliliga bağlı olaraktan değişiklik gosterebilir

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

sevmenin ne olduğunu bilmeyen biliyor sanan sevgi,saygi, aşk 3 lüsünü birbirine karıştıran en az 30 milyon insan var.sevmenin sadece sevmek değil içinde anlamının da olduğunu bilmeyen bir ton canli var.bunlara itina ile öğretmeye çalışmayın...anlamayacaklar...

the don

migros boxer reyonu 19.90 dan money club kart ile 8 liraya düşmüş gideyim alayım 3 tane dedim reyonu amcalar parçalamislar sadece xxl kalmış.gomleklere bakıyorum 1 tanesi bile satılmamis ama iş don olunca adamlar yağmaliyorlar resmen tatile cikicam acil almam lazım alamıyorum aq yada bu işin altinda

(bkz: sıcak fırsatlar lobisi)
(bkz: donanimhaber ölücüler derneği)

bunların yatacak yeri yok
ulan ne adamlarsiniz ya ... evet hala guluyorum 1 tane don alamadan geri döndüm

deli oğlan

Şahsıma söylenen o deli benim,kara murat benim,milletin küllüğünü çalan hırkız bnmm ulenn

22 nisan 2017 ankara zirvesi

zirveden haberi olmayanlar için kötü mahmutla tanışanlar için iyi zirve olmuştur

edit:ne adamsın olm ya

22 nisan 2017 ankara zirvesi

ben yine listede geldiğim halde yokum unutuldum heralde ha bide kahküllü ablanızın muabbeti iyidir onu söylemeden geçmeyim bir durum daha var kız yok diye gelmeyen adamlar bu zirveye gelmedi gerçek ADAM kelimesinin karşılığını veren kişiler ordaydı o yüzden ben çekirdek kadro arkadaşlarımla muabbetten gayet keyif alan biri olarak keyifliydi davarlar tabi bu dediğimi anlamaz hemen homo yaftası yapıştırmaya meraklıdırlar

edit:her açıdan dostları görmek güzeldi

ankara da yaşayan uludağ sözlük kızları

Burada yaşayan kızlar istanbul kızlarına bin basar,muabbetinden icmesine kadar her türlü ama bunu deli sacmasi cengaverler bilmez

booking com un faaliyetlerinin durdurulması

Trivago bu işten karlı çıkacak su an elle tutulur bir trivago var.

internetten alışveriş 17 ağustos ta bitiyor

Kapalı olacak dedikleri atm'den sanal kart hesabı actirmayanlar için denilmek isteniyor herkese bir sanal kart kotası oluşturma şartı getirilecek netten bişey alacaksan sanal kart actirmadiysan ve limit koymadiysan netten alışveriş yapamayacaksin

(bkz: insanları gereksiz galeyana getirmek)

the walking dead

blutv ye özel mesaj attım sırf bu diziyi koyun izleyelim diye daha cevap vermediler bakalım...yine dizinow dizijoy la idare ediyoruz düşünün netflix bile koymamış rezilliğe bak breaking bad var ama şu caanım sey yok