bugün

vermezler.
(bkz: terazi erkegi)'dir. Erkekler sulanmasin diye erke hesabi acip yazmaktadir. Mesajlarinizi bekliyorum, valla ifsa etmeyecegim lan, bir sey deneyecegim mesaj atin.
hepsi seninle buluşmaya hazır kız sürüsüdür. mesaj kutun dolmuştur şimdi.
Beklentiyi yükseltmeyin. Genelini bilmem de çoğu tipik etimesgut mamak elvankent kategorisinde.

Ama diyosan ki illa zirve yapalım, kızılay joy atari salonuna git daha çok eğlenirsin.
Neden açıldığı anlaşılmayan, kapsamında olduğum başlık
hepsini 22 nisanda yapacağımız zirveye bekliyorum.
sözlükte bolca bulunan kızlardır.

bu başlığı nasıl yeni görürüm ya. ben ankarada yaşayan bir kızım, keşke önceden görseydim ne güzel kaynaşırdık. katıldığım bi yarışmadan fotoğrafımı paylaşıyorum ki inanmayan kalmasın:

görsel

yalnızım ve sıkılıyorum arkadaşlar. anladınız siz onu.
yok demişler biz neyiz anasını satıyım tek tük varız işte.
Burada yaşayan kızlar istanbul kızlarına bin basar,muabbetinden icmesine kadar her türlü ama bunu deli sacmasi cengaverler bilmez
Ulan hayatımın içine 2 tane kız etti. ikisi de ankaralı tesadüf müdür kızlarında mı bi problem var anlamadım.
(#36302250) dedeciğim benden bahsediyor zaar.

burada başka torunu var mı bilemedim şimdi.

hem böyle başlıklara yazmayın zirveciler gelir .
O değilde buradaki kızları merak ediyorum.
O nasıl bir oltadır yarabbi.
nerden aldın kuzum?

EDiT: anağm bu zirvenin kazaklı beyi imiş.
çok şaşırdım, gerçekten yakıştıramadım.
ne zaman evleniyoruz?
Ankarada kız da mı yaşıyormuş ?
Allahtan ankaralı değilim.
bu çocuk zirvedeki yeşil kazaklı yakışıklı sempatik çocuk değil mi yahu? ne gerek vardı şimdi oltaya? kızlar kendiliğinden gelirdi sana cancağzım.
Olta değil bu ağ atmış artık.
bi tane tanıyorum, şirret ama tatlı bir kızdı. istanbul'da görüşmüştük. hala yazıyor mu bilmiyorum gerçi.

hayırlı ankaralar arkadaşlar.
esmer ve diksiyonu düzgün bir erkek olaraktan mesajlarını beklediğim kızlardır.

(bkz: slm asl pls)
bu artık siyanürle avlanmak resmen amk.
(bkz: Fuckboddy aramak)
Sex arkadaşlığı aramak.
Zarf atıp tutma derdim yok. Açık açık şuraya bi sıralı liste yapın bi şey deniycem.

Kimler olduğunu merak ettiğim kızlardır.
çok samimi bir itirafta bulunacağım. 82 senedir sözlükte yazıyorum, ne kadar yarak kürek adam varsa hepsi ankaralı.

yani gerçekte elbette böyle bir durum yok ama sözlüğe seçmece göndermişler gibi.
5 senedir yazarım öyle bişey yok.
iyi forumlar.