bugün

akpli teknik adamları ve akpli futbolcuları boşta tutmamak için kurulan ve Süper lige çıkartılan proje takımı. 5 10 yıl icinde tarihe karisacaktir.

Şimdi de emre Belözoğlu nu aliyorlarmis ahaha.
Sanırım uefaya gidecek takım,ama bakıyorum gram transfer yok.
yani bu gidişle ilk turda 4-5 yer gelir.

iddaacılar,başak şehirin rakibine böbreği satıp basın parayı...
iyi bir sezon geçirmiş takım. Az bütçeyle çok iş.

Ayrıca semih'in akpartiyle ne alakası var anlamadım şimdi? illa yaftalanacak bulunuyor bu sözlüklerde.

Belki pek bir taraftarı yoktur aslında ancak bir kasımpaşaya bir osmanlıspor'a göre her zaman daha çok sempati duyacağım kesin.

En azından bozbaykuşlar bırakmasın bu takımı.*

ayrıca umarım uefa avrupa ligine kalır. O zaman trübinleri dolar eminim.*
akp'nin takımına akp hastanelerinden biri sponsor olmuş işin özeti bu.
Galatasaray'ı tt Arena'daki ezen takım.
büyük takımların eskilerinin oynadığı futbol takımsı kulüp. lan sarı uğur mu, emre belöz mü kaldı artık futbolda? buna rağmen özellikle galatasaray'la oynadıkları maçları ölümüne oynuyorlar, bjk ile fb'ye yatıyorlar. ee cimbom da takım olamayınca iki maçta bir bunlara puan kaybediyor.
Ligimizin kalitesini yükselten takımdır. Gercekten oyunlarını seviyorum sezonda en az 15 maçını izledim yani kaliteli oynuyorlar. Hızli atak yapabiliyorlar,ilerde baski kuruyorlar, iyi paslaşıyorlar. Yani umarim ligimizde böyle takımlar artar.

Şöyle bakınca osmanlispor,başakşehir,gençlerbirliği,torku konya, bu sene iyi olmasa da bursaspor. Gelecek sene muhtemelen düzelecek trabzonspor. Gerçekten ligimiz yavas yavaş kaliteli takımlardan olusmaya başladı. Yani gecekte bu takımlar şampiyon olmaya başlarsa çok da şaşirmamak gerek.
mustafa pektemek'in adının anıldığı kulüp.
UEFA Avrupa Liginde 0-0'ın rövanşında deplasmanda rijekayla 2-2 berabere kalarak bir üst tura yükselen takımdır.
işleri zor ama imkansız değil. kendileri gibi oynarlarsa eleyebilirler. zaten bu takımın en büyük özelliği büyük takımlara karşı iyi oynamak değil mi.
Yeni bir Liverpool vakasına imza atabilecek takım. Geçmiş olsun. Evet.
(bkz: yine kuşa soktun kardeş)
Beni Mutlu eden bir takım fener düşmanı denile bilir.
ligin ilk maçlarında eğer büyüklerden birine karşı oynuyorsa kesinlikle kazanacak olan takım.
zayıf rakibi fenevbahçe karşısında klasik galibiyetlerinden birini almıştır.
Valla stadyumda izledim hem başakşehir - shakhtar hem de başakşehir - Fenerbahçe maçlarını. Şunu çok ama çok kesin bir ifadeyle belirteyim Türk takımlarından bir bok olmaz bu sene. Başakşehir , shakhtar maçında shakhtar o kadar üstündü ki rakibinden. Adeta bir taraf amatör bir taraf profesyonel gibi gelmişti. Bugünse başakşehir - Fenerbahçe maçı kafa kafaya oynandı. Bu fener güya dünya yıldızlarıyla kadrosunu donatmış ligin en büyük şampiyonluk adayi. Fener bu sene de bu sikik futbolla uefa da gruptan cikabilirse çıkıp bir üst turda elenir. Ligde de futbol namına birşey yok. Forma maç alır öyle giderler işte.
istanbul büyükşehir belediyespor'un istanbul başakşehir'den sonraki yeni ismi.

ilgili başlıklar buraya mı taşınmalı yoksa eski adlarıyla ayrı olarak mı durmalı bilemedim. belki de bunu ve belediyespor u istanbul başakşehir başlığına taşımak lazım zira biri eski adı, diğeri de bu adın sponsorluk almış hali.
gs veya bjk şampiyon olacağına onlar olsun umarım olurlar dediğim takım.
hakkında 14 gündür entry girilmemiş ve 7.haftayı da namağlup lider olarak geçen takım.

iç sahada konyaspor ile 1-1 berabere kaldılar , bunda konya takımının sağlam savunması kadar (feneri falan 3 leyen shakhtar 70 dakika gol atamamıştı) medipol başakşehir'in iç saha performansının kötü olması da etken.

tahminimce bunun sebebi de başakşehir'in (henüz maçlarını izlemedim) iyi bir kontratak takımı olması ve yaratıcı oyuncu eksiğinin olması , bu yüzden dış sahada 3 maçın 3 ünü de kazanıp kalelerinde gol görmeden 8 gol atmalarına rağmen içeride oynadıkları 4 maçın 2 sinde berabere kalmışlar.

abdullah avcı devre arası buna çözüm bulabilirse geçen yılki leicester sürprizini bu sene de medipol başakşehir yapabilir , şayet ilk devreye böyle kafa kafaya girerlerse en az şanlı galatasaray'ım kadar destekleyeceğim kendilerini.

deplasman performansları gerçekten muhteşem lan , 3 maç 3 galibiyet , atılan 8 gol ve yenilen gol sayısı 0.
bu yıl olur da şampiyon olurlarsa nasıl kutlayacaklarını merak ediyorum.

toplasan 1000 taraftarı var yok. çoğu zaten istanbulda üniversite okuyan inci sözlük yazarları.
süperligin altıncı şampiyonu olma ihtimali %50'dir. bursaspor tamamen emeğiyle ve inancıyla beşinci büyük oldu. ama başakşehir'in arkasında devlet var, akp var, ibb var, yandaş sponsorlar var. o yüzden şampiyon olabilir imkansız değil ama ben bu senede beşiktaş'ı favori olarak görmekteyim.
beşiktaş'ın bile şampiyon olduğu lig'de şampiyon olması şaşırtmaz.
Bursaspor'un bile şampiyon olduğu lig'de şampiyon olması şaşırtmaz.
türkiye süper liginin leicester city si olmaya aday kulüp.
beşiktaş gibi saçma şikeci bir takımın bile 2 yıldız alacak kadar birinciliği varsa, başakşehir gibi bir takımın şampiyon olması sürpriz olmamalı.