bugün

2-2 bitecek maçtır.
(bkz: önden yer kapalım)
hele bi yarın ki kıyameti atlatak, koyarız alim allah şampiyonlar ligi maçıdır.
Çekişmeli olacak maçtır.
galatasarayımın rahat bir şekilde koyacağı maç.
4-0 bitecek karsilasma.

(bkz: reserved)
(bkz: reklam alınır)
yenmemiz gereken maç.
1-0 olsun bizim olsun denmeyecek karşılaşma. farklı yenin lan işi almanya'ya bırakmayın.
1-1 bitecek olan karşılaşmadır. Cimbomum deplasman sever
tt arena'nın drenaj sistemi düzeltilirse galatasaray'ın koyacağı maç.
schalke ye ne durumda olursa olsun koyacağımız maçtır.
müthiş bir kareografinin sergileneceği maç.
schalkenin kanırttıracağı maçtır.

(bkz: tahmin)
(bkz: acı gerçekler)
zorlu bir maç olacağı kesindir kimin kazanacağı ise hangi takımın devre arasını iyi geçirdiği ve o günkü sakatlık durumuna bağlı olan maçtır. ayrıca 27 ocaktaki beşiktaş maçında bakımda olacak stad bu maça yetişecekmidir diye düşündürür ancak ilk maçı evinde oynayacağını bilen yönetim bunu düşünmüştür herhalde.
1461'e kendi evinde yenilen cinconluların kazanacaklarına emin oldukları eşleşme...hele bi otur soluklan yeğenim *
sun express'ten bilet baktım şimdi. gidiş dönüş her şey dahil 100 lira. maç biletinee de 150 versem. yedim içtim 100 de öyle gitse; 350 tl. galatasarayımın schalke'ye koyup tur atlaması paha biçilemez! yürüyedur aslanım!

allahın izni ile türk telekom arena'da seyredeceğim maç.
finaller varken izleyemeceğim maçtır.
2 sahada da deplasman yaşıyacak olan bir shalke 04.
üst bitecektir. 4-6 gol olması muhtemeldir. sürprizciler 2 den 1 verebilir. bol şans. *
(bkz: hamit altıntop un schalke 04 e attığı gol)

bu maçta atamazsa spartada atacak birader.
galatasarayin kazanacagi mactir.
schalke 04-galatasaray 06 arasında oynanacak şampiyonlar ligi 2.tur maçı.
f5 gönüllerinin espri anlayışını açığa çıkarmıştır.
uefa şampiyonlar ligi ikinci tur ilk maçı. ruhr bölgesinin fanatik nazi kardeşlerime başarılar diliyorum.

deutschland über alles!
G6'ya başarılar diliyorum.Sonuçta bir turk takımıdır.Fenerbahçeli olarak genel yorumum ise intikam soguk yenen bir yemektir.Farklı bir yemek olacak.
Galatasaray' ın sağlam ve canlı 2-3 transferle birlikte hakkından geleceği karşılaşmadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar