bugün

entry'ler (29)

thodex

fiyat alarmı bir alarmdan daha fazlası demek gençler. dolar 7'lere tırmanırken en iyisi bitcoin piyasasına dönmek ve evden çıkmadan kredi kartınla btc almak bence.

thodex

kredi kartından işlem yapabilme
düşük komisyon ve affiliate özelliği ile ortaklardan gelir elde etme gibi bi çok özelliği bünyesinde barındıran kripto para borsasıdır.

aileden en çok duyulan öğütler

senin çocuğun da sana aynısını yaparsa görürsün.

bal yapmayan arı

ağustos böceğiyle ölümüne kapışan arıdır. boştur tıpkıdır bendir.

bir kadını köpeğiniz yapmanın yolları

kadını niye köle yapmak isteyesin ki uşak tut kendine o zaman. biz erkekleri böyle karalamayın annesini satayım

cumhurüşvet halk partisi

Kılıçtaroğlu'nu olayın içine çeken konu başlığıdır. yazıktır yapacak bir şey yoktur..

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Rekli mi bu harfler yoksa hepsi tek renk mi? O renkten sırrı çözme şansımız var çünkü.

hep yek 3

zaten fragmanından ne kadar eğlenceli bir film olacağı belliydi. ben şahsen özellikle bazı sahnelere çok güldüm. şimdi spoiler verip de keyfinizi kaçırmayayım. sürpriz sahneler var.

kanser

Ciddi anlamda üstünde durulması gerekilen bir konudur, ülkemiz de bu konuda duyarlı çok büyük siyasetçi yok ama Binali Yıldırım dün kanser tedavisi gören çocukları ziyarete gitti. Böyle duyarlı siyasetçilerin çoğalması gerekiyor.

binali yıldırım

istanbula yapılacak en büyük proje ne diye soranlara sesleniyorum binali yıldırım istanbulun en büyük projesidir.seçimlerdeki başarısını istanbula taşıyıp istanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı kapacak.

ilk buluşmadaki saçın önemi

ilk buluşmaya giderken çocuk beni nasıl beğenir triplerine girip stalklayıp beğendiği kızların düz saçlı olduğunu fark ettim. ve saçımı fönleyip gittim. Hatta aralara ufak bir renk attırmıştım. pişman değilim.

iyi parti

Yakın zamanda Mustafa Bozbey tarafından Bursa'da ziyarette bulunulmuş parti. Mustafa Bozbey gibi bir yolsuzluk ustasını makamlarına kabul ederekten siyasi duruşunu zedelemiş olmaları da cabası. Ben olsam asla alanıma sokmam böyle bir adamı, bu adamı kabul etmek bu güne kadar yaptığı yolsuzluklara arka çıkmak demektir.

cumali özkaya

açıkçası youtube kanalını Ben beğenmedim. bana gereksiz geldi nedense.

texas hold em

zevkle oynadığım poker türü. wsop'ta 3 5 kat daha katlanarak zevkim artıyor.

3 aralık dünya engelliler günü

maltepe belediyesi'nin muhteşem bir çalışmayla destek verdiği gün.

poker orgazm benzerliği

wsop'ta kazandığınız an oluşan hissin aynısıdır.

gazapizm

müzikleri de sözleri de enfes. geç fark ettim kendisini. ancak, zamanında fark etmişim. kinetix için reklam şarkısı bile olsa son şarkısı efsane. reklam kokmuyor yani.

istanbul maratonu

yorucudur. yol çok uzun.

kendi kendine konuşmak

bazen insanı rahatlatır.

hilal cebeci nin çav bella klibi

che'nin kemikleri sızlıyor.