bugün

çeşitli nedenlerden dolayı silik yiyen yazarların yokluğunun hissedilmemesidir.

en belirgin olanı zall' dır. ne bir entry, ne bir başlık giriyor. silik yese kimse fark etmez. farketmez zall fark etmez.
(bkz: ben)
Nick-başlık uyumunda yeni bir cağ başlatan konu.
Tabiki ben yeni geldim kim farkeder lan.
yeni üye olmuş yazarladır. bir müddet sonra farkedileceğini düşünüyorum (kendi adıma).
Ben.

Neden böyle yapıyorsun sözlük?
(bkz: hashin muhendis)

seneler önce es kaza almış olduğum bir kullanıcı adı. Kullanıcı adımdan iğreniyorum, bu nedenle çok aktif olamıyorum. silik yesem farkedilmem. Hem de hiç.
kesin benimdir. ( böyle de açık sözlü olmak başa bela, Allah silik sözlük yazarının da hayırlısını versin)
Evlat olsak sevilmeyiz biz.
(bkz: asosyal pesimist erkek) değildir. Hayranlarım oldukça fazla.
Hayır! Ben.
(bkz: lookin)

Çaylak zannedilecektir.
Yazma amaçları merak edilen yazarlardır. Evet.
oytunkaran silik yesin bütün sözlüğe ulufe dağıtıcam. mekân kapatıp yedirip içiricem her geleni beleşe. açık büfe...
bilen bilir zengin abiniz havaya sıkmaz, dediğini yapar.
Zall ve bir iki kişi dışında hepsi bende dahil.
hangi ahçının pişirdiği silik daha lezzetli diye sormamak gerektiğini çok iyi bilen yazardır.
işe yaramaya boş beleş tiplerdir. Evet.
benim. evet.
tabi ki ben.

tanımayanlar + larsa en beğenilen entrym bu entry olur, o derece iddialıyım.

eksilerlerse yarrağı yedik tabi :d
sanırım ben de bunlardanım. buradaki bazı yazarlar biberonla gezerken yazmaya başladık. hala yazıyoruz ama sorsan 2 kişi tanımaz sözlükten.

peki bu beni üzer mi? üzmez tabi. biz kafamızdakileri yazalım, paylaşalım da gerisi nasip. *
Sözlükte bir işe yaramayan tiplerdir. Evet.
(bkz: abberline 2).
Ben değilim, sözlükten gerçek hayatta tanıdığim iki kişi var.

Onlar da fark etmezse allah belalarını versin ne diyeyim.
Neden sözlükte yazdıklarını kendileri de bilmiyorlardır. Evet.
erebyss

sateist'ken de öyle oldu. iyi bir şey lan bu. her gün sol framede, giden birinin arkasından giydiren keko armye şahitlik ediyoruz zaten. biri arkamdan giydirsin mi isteyeyim bir de? peh.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar