bugün

entry'ler (81)

aşı olmak istemeyenlere ne olacak sorunsalı

ölcez diye ödünüz kopuyor ha.

sözlük yazarlarını sinirlendiren şeyler

ben fikrimi belirtip bir yazı yazıyorum biri de geliyor beni çekiştirmek için benim altıma entry giriyor kardeşim o başlık hakkında kendi fikrini belirtsene bana ne çatıyorsun.

türbanlı kadının mini etekli kızı

anne kızının tercihlerine karışmamış, ben kapalıysam sen de kapalı olacaksın mecbur dememiş helal olsun.

sevgilisini terk ettiği için pişman olan erkek

geçerli bir nedeni yoktu, ortada hiç kötü bir şey yoktu, öylece terk etmişti. şimdi de vicdan azabı çektiğini öğrendim. asla beni umursamaz diyordum ama vicdan azabı çekmesine şaşırdım. itiraf sayfasına da ondan başka kimseyi sevmeyeceğimi bilsem de falan filan. ikimizin iyiliği (!?) için tek başına vermiş bu kararı.
durumlar nedir sizce.

balık burcu vicdan azabı çekerse

vicdan azabı duyuyorum diyip harekete geçer mi, yoksa o duygunun geçmesini mi bekler?

minyon tipli olmak

her yerde minik minnoş hey küçük diye çağırılmaktır.
minyon sadece boyu kısa olan değildir, ağzı burnu kulağı kafatası da küçük olandır.
eskiden şikayet ederdim ben niye hep kısayım küçük gösteriyorum diye yaş ilerledikçe keyif alıyorum çünkü 40 yaşındayken de 20 yaşında gibi görüncem. muhteşem bir lütuf. tanrıya sonsuz teşekkürler.

bu eksiliyenler kim ya çok merak ediyorum mk.

zina neden yanlıştır sorusu

yanlışlıkla doğan çocukların olmaması için, kadınların kullanılmasını önlemek için zira en çok yara alan zinada kadınlar olur, haysiyetimizi onurumuzu kaybetmememiz için çünkü 1 kere girer 2 olur 3 olur 10 olur peki o insan ne olur psikolojisi düşünceleri hayata bakış açısı ne olur her şeyden en önce insanları insanlar için düşündüğü için zina haramdır.

hiç roman okumayan insan

kitap okumuyorsa film izlemiyorsa onunla paylaşabileceğim bir şey olmadığı için pek konuşmuyorum.

breaking bad

ben de sıkilıyordum devam ettiremeyeceğimi düşünüyordum ama indirdim 2x hizla izledim müthiş oldu, o yüzden güzeldi.

tayt giyen kızın asıl amacı

hiçbir amaç teşkil etmez kendimizi daha rahat ve iyi hissettiğimiz için giyilir.
evet giyilir.

sınavın yüz yüze olması

bazı üniversitelerin boktan sınav için okulda yüz yüze yapması çok saçma pandemide olduğumuzu neden unutuyorlar.

birisi bana aşık olsun

kuzum aşk karnında kelebeklerin uçması beyninin yok olması mantığının seni terk etmesi bütün vücudunun hırsa şehvete tutkuya bürümesidir. ayakların yerden kesilir

sonra çok çok bağlanırsın bağımlı olursun her gün bi daldan daha fazlasını almak istersin

sonra bu aşk ikinizden birini öldürür çünkü aşk her seferinde daha çok istemektir karşındakinden beklentiyi artırmaktır hiçkimse de farkında olmaz ilk başlardaki sevgiyi göremediğini yeniden hissedebilmek için kendini harap edersin. acı çekmek için birinin aşık olmasını istiyorsan al buyur bu bok dünya senin.

sonunda da ikinizden biri kesinlikle ölür.

çocuk istemek ama fizik bozulur diye korkmak

gerçekten bunu benimle birlikte düşünenler de varmiş ama en iyi çözüm hamileyken de spor yapmak hamilelik sonrası da sporu devam ettirmek, 5 çocuk doğurup cillop gibi fizikler gördüm çok fazla abartmayın.

oyuncaklarla oynamayı bırakılan yaş

ben 6 yaşında bırakmıştım oyuncak ve oyunları.

ağlayan birini görseniz ne yaparsınız

yürür geçer giderim. nasıl olsa alışacak bir zamanlar benim de yaşadığım gibi.

asla anlaşamayacağınız insan tipi hangisidir

siyasi görüşünü belli eden, cinsellik konuşmaktan utanmayan, seni işine gelince arayan, arada umursamaz görünüp ama umursuyorum sözleri söyleyen.

5 yıl önce hayal ettiğiniz yerde misiniz

5 yıl önce hiçbir şey hayâl etmemişim onu farkettim. el birliğiyle hayallerime de taş koydunuz. eyvallah.

yaşanacak şehirler

eskişehir.

gördüğünüzde midenizi bulandıran şeyler

geyler ve translar.

en iyi doğum günü hediyesi

ona özel siyah yapraklı bir defterde onunla ilgili yazılar sözler dolu minik bir el defteri.