bugün

entry'ler (334)

hastası olunan sözler

raks ederken gölgesinde bu hayatın.

ziyan etme be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın.

avm arkadaşlığı

hayatımda gördüğüm en samimiyetsiz arkadaşlık tiplerinden biri vay efendim primlerim bu ay çok düşükmüş neymiş karşı polaris de çalışan kız ne güzelmiş inanılmaz derece de boş muhabbet dönen saçma sapan bir arkadaşlık.

adalet

hukuk, iktidarın fahişesi ise; adalet, iktidardan olma, hukuktan doğma orospu çocuğudur.

ramazan da alkol almak için ilçenin dışına kaçmak

küçük yerleşim yerlerin de insanların birbirini tanımasıyla alakalı olarak, en azından onlara ayıp olmasın diye gerçekleştirilen eylem.

en iyisi kim ne düşünürse düşünsün amk kime ne.

hayırlısı demenin verdiği rahatlık

bunu diyenler bunu da dedi.

(bkz: kısmet)

fakir olup oruç tutan insan zekası

allahın para veren bir kurum olduğunu sanan entry sıçıntısı.

güzel bir kız gerçekten aşık olabilir mi sorunsalı

aşık olabilirler ama tek eşli olacaklarını sanmıyorum şahsen.

sevgilinin ilk neresini öpmeli sorunsalı

koltuk altı düşününce mantıksız olarak gelse de ilk aşamada ideal bir seçenek gibi geliyor sanki *

iron man 3

bu filmi türkler yapmış olsaydı jarvis'in ismi bence ismail olurdu.

- ismail bizim biraların gelmesi olası olarak ne kadar sürer ?

- yaklaşık olarak 1:57 efendim.

- amk sepet sarkıt saydık daha iyiydi.

the national fanfare of kadebostany

bana çok iyi gibi geldi, son zamanlar da dinlediğim en kaliteli müziklerden bir tanesi yapmış yunanistan'lı grup.

http://www.youtube.com/watch?v=F8qPgpQR6ac *

türk insanı ve sex

bu konuda çok geri kalmış olarak görüyorum milletimi malesef ki ahlaki zorlamalardan dolayı iki cinside çok zor durumda bırakan olaylar söz konusu insanlık tarihinden beri en doğal olan cinsel hayatını insanların yaşayaması tam bir çaresizlik sonra da neden ülke de garip garip şeyler oluyor ulan bir erkek bu ihtiyacını gidermek için gece de minimum 200 dolar harcıyorsa vay bizim halimize böyle iş mi olur amk ya da gidip zorla birine tacizde/tecavüzde bulunması bu mu lan insanlık durum kadınlar tarafından da çok karmaşık üzgünüm ki kendileri kendilerini gerçekten sevenleri arkadaş/dost olarak görüp onları sikip bırakanları da aşık olarak zannnediyorlar olan gene onu seven arkadaşa oluyor. sırf bu yüzden aslında güzel olacak ilişkiler belki de hiç başlamadan bitiyor sonra hep yanlış insanlar hep yanlış kişiler girip çıkıyor hayatlarına yapmayın gözünüzü seveyim. artık sizi seven birini ya da cinsel amaçla yaklaşan birini ayırt edin yeter amk.

dinin bu konu üzerinde çok büyük bir etkisi var yalan değil. hep iki cinside kısıtlamak için elinden geleni yapmış adamlar yani burada size threesome yapın ya da acayip garip fantaziler arayın demiyorum ama en azından düzenli bir ilişki için doğru insanı seçin bir kere hata yapın hadi iki kere yapın ama en azında üçüncü de doğruyu bulun.

anlatmaya çalıştığımı yaşayan çiftlere çok saygım var onlar bu sözleri hiç üstüne alınmasınlar.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://youtu.be/R__07o75x9A

yazarların seks hayatlarının oyun ile tanımı

(bkz: leisure suit larry)

şaka lan şaka

(bkz: dead space)*

hastası olunan sözler

yoksulluğun ilahi bir plan olduğu büyük bir yalandır.
tanrı açlık ve yoksulluk isteseydi denizde balık,ormanda meyveler armağan etmezdi. Tanrı ,insanların ulaşabileceği ve herkese yetecek kadar zenginliği tüm insanlara sunmuştur ama birileri bunların çoğunu almak için "Tanrı sizlere yoksulluk karşısında sonsuz ve mutlu hayat verecek" demektedir. Yoksulluk arttıkça ve Tanrı'nın herkes için verdiği zenginliklere birileri daha fazla el koydukça Tanrı adına konuştuğunu ileri sürerek yoksulluk karşısında "sus" diyen din adamları da çoğalmaktadır. Latin Amerika yoksulluk karşısında susanların coğrafyası olmayacaktır."

hugo chavez

tcdd nin özelleşmesi kalite getirir mi

diğer özelleştirmelerin ne kadar kalite getirdiği göz önüne alınırsa o zaman ne kadar kalite getireceği sonucana ulaşır.

sakalı kesmek için marketten traş bıçağı almak

geçen kasap dan tıraş bıçağı almaya gittim meğerse onda yokmuş dedim nereden bulabilirim ki şimdi nerede olabilir. bu entry sayesinde artık bende tıraş bıçağımı marketten alacağım emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim.

her fenerbahçe maçında bir paket sigara bitirmek

fenerbahçe'nin philip morris ve jti ile birlikte çalışması.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

(bkz: leblebi tozu)

3 arkadaşı sevişirken odasında yalnız erkek olmak

git çık ortaya ve kendini göster onlara, en iyi slip donunu seç ve onlar sevişirken oda da harlem shake yap o zaman seninde şansın olabilir dostum.

50 kuruşa akbil doldurmak

bu başlığı açan arkadaşımıza yardımcı olalım sevgili sözlük milleti. herkesten 5 er kuruş toplasak bu arkadaşı varacağı yere yollarız. hadi bakalım engelleri kaldıralım o ses biz olalım.