bugün

entry'ler (216)

genelleme yapan herkes kötüdür

"oo paradoks alırım bi dal" diyeceğim başlıktır.

allaha tanrı denmesi sorunsalı

çözümsüzdür. ben pampa diyorum.

vladimir putin

bugün özel güvenlik yasasını imzalayan rusya devlet başkanıdır. http://www.radikal.com.tr...-o-emri-imzaladi-1482343/

Hazır olun AK-IT'ler. sizin sayenizce cillop gibi bir ambargo yedik. Şimdi alın dünya liderinizi güzelce kullanın. Ama yine iyisiniz doğalgazı kesmemişler.

rusya

adanalılarla yarışacak manyaklara sahip ülkedir.

vladimir putin

tayyibin bilgili olanıdır. *

türkçüler ne ister

(bkz: yarak) *

vodka içmiyoruz kampanyası

vodkanın sadece rusyada üretildiğini sanan mal kampanyasıdır. *

28 kasım 2015 putin in türkiye kararnamesi

eli sk.inde uludağ sözlük yazarlarının umrunda olmayan durumdur. goygoya devam edince burada "biz güçlüyüz kendileri zararlı çıkacaklar" diye artistik yapacağınıza gidip şuan bizimkilerin uzlaşmacı tavırla nasıl yanıp tutuştuğunu inceleyin. Yok zaten alayınız troll veya çocuksunuz, siz ne anlarsınız orada yaşayan türk halkının işsiz kalıp, ailesini, varını yoğunu geride bırakıp ülkesine geri dönmesinden, siz burada salak hayat kadını esprisi yapıp goygoya alırsınız. Azıcık gidipte ekonomik olaylara göz atın. Bunun adı ambargodur ve bize bunun girişi çok acı olacak. Ama dediğim gibi umrunuzda bile değil. zaten bana sorarsanızda o tutamadığınız %50'ye çok iyi oluyor. Alın g.tünüze sokun şimdi o uçağı.

özel üniversite de okuyup adamım diye gezmek

ezberi sağlam ve sisteme iyi entegre olarak öss gibi salak sınavları rahat geçecek kafaya sahip adamların yediremediği durumdur. *

ümmetçilik tutmadı türklükten girelim

Artık takip edemediğim değişik rejim politikaları olan kişilerin ülkeyi b.k yoluna soktuktan sonra kurtarabilmek için daha da içine edilmesini söyleyen sözdür. *

sözlük yazarlarının isimlerinin anlamı

aziz güneş. *

türkiye nin dini islamdır

türkiyenin bir insan adı olduğunu varsayarsak doğru bir önermedir. *

yakışıklı olmak vs çekici olmak

bi elim birada izleyeceğim kapışmadır. * *

devlet bahçeli

Götü oturduğu koltuğun şekline girmiş parti başkanı. *

jean claude van damme

filmdeki terlemeleri ile beni benden alan oyuncu. *

talat fırlar

beykent üniversitesinde modern görsel programlama dersi veren yar doc.

osmanlı hanedanının en tırt hanedan olması

Hitlerin kafasına sıkıp intihar etmesinin yanında oldukça gerçekçi bir durumdur. *

beter ol fatih terim

hayvan gibi para yiyen fatih terime söylenen sözdür. Bunca sene salak salak hareketlerle, yandaşlığıyla orada kalmış ve türk futbolunu bala g.te bir yerlere getirmiş adamsın. Hala da destekleyenin var evet. Ama gün gelecek herkes gibi seninde ne b.k olduğun anlaşılacak. Tabi bu senin s.kinde olmayacak sen o arada topladığın paraları yemekle yedirmekle meşgul olacaksın. *

alevi ve kürt örgütlerin iki yüzlülüğü

kürt örgütlerin ikiyüzlülüğü olarak değiştirilmesi gereken başlıktır. *

Daha alevi diye şehidine sahip çıkmayan devlete biz daha ne yapalım?
Link: http://www.agos.com.tr/tr...nazesine-devlet-katilmadi

Not: Alevileri yargılamadan önce yaptığınız katliamların hesabını verin. (bkz: sivas katliamı) (bkz: maraş katliamı) (bkz: kanlı pazar) (bkz: gazi mahallesi katliamı) ve o kadar tinsindiricisiniz ki size suçlama geldiğinde "ama onları biz yapmadık" diyip, malın tekinin taş atmasını alevilere yıkabiliyorsunuz. Biriniz de hatırlamıyor, TSK'yı şu zamana kadar kim destekledi, kim sonuna kadar Atatürk'ün arkasında durdu. Biz bunları yaptık diye kürtler zamanında "alevi öldürmek vaciptir" dedi. Siz yine bize sahip çıkmadınız desteklemediniz. Siz busunuz işte. Gidin şimdi o pkk sempatizanlarıyla tek başınıza uğraşın. ben şahsen siz ölürken çekirdeğimi yiyip etrafa tükürmeyi tercih ediyorum.

Ne zamanki yaptıklarınızı kabul edip bu suçlarınızın cezasını ödersiniz o zaman sizin dürüstlüğünüze güvenirim ve bu ülkenin hala şansı var derim.

Kısacası, asıl ikiyüzlü arıyorsanız kendinize bakın.

şifre

çağımızın getirdiği koşullardan dolayı herkesin en az 5 tanesine sahip olduğu illet. Anahtar mantığı vardır. Koşullar böyle olduğundan dolayı hep unutulan hatırlanamayınca uğraştıran çok kısa bir bilgidir.

Not: Bir android uygulaması ile bu unutkanlığa çözüm buldum. (bkz: passworld)